Přejít na obsah


Fotka
* * * * * 4 hlasy

První česká videokeš aneb poznej svého kačera

Příspěvek od mikisi , 01 prosinec 2015 · 40 363 Zobrazení

doporučení gc.cz log
První česká videokeš aneb poznej svého kačera Před více než rokem jsme na geocoaching.cz spustili soutěž o první videokeš. Vítěz dostat IP kameru značky AXIS a podporu techniků NetRex pro zprovoznění vysílání.

Vítězný návrh videokeše vymyslela Dacinka, kterou mnozí znají právě díky dokonalému provedení keší z její dílny. Projekt pro keš se dá říci byl více než ambiciozní. Kdo kvůli keši někdy předělával dům a jeho předzahrádku? Přiznám, že mnoho takto obětavých ownerů neznám. Přípravy a realizace keše do provozu trvaly více než rok. Foto v albu proces přiblíží.Samotná instalace kamery a celého mechanizmu byla výzva jak pro ownerku tak i pro techniky firmy NetRex, kteří museli udělat speciální úpravu, protože takto instalovat kameru není rozhodně běžné.

A jak to celé funguje?

Kamera AXIS F41 má miniaturní snímací jednotku s objektivem, která může být instalována několik metrů od samotného těla kamery, navíc je vybavena i mikrofonem. Při otevření kešky se kamera zapne a vy můžete během několika sekund nahrát video (přesněji - ten kdo chce natočit video, tak musí stisknout tlačítko pod kamerou a opětovným stisknutím se záznam ukončí) - vzkaz pro ostatní kačery, kamarády, pro sebe či ownerku Dacinku. Můžete tak originálně i někomu popřát k narozeninám, svátku nebo oslavit svůj milník. Vše se automaticky přenáší na YouTube díky aplikaci CamStreamer od společnosti NetRex, která je v kameře nahraná. Jednotlivá videa musí projít ručním schválením, aby byla vidět následně ve vysílání kanálu Dacinka Home videocache a proto se kačeři nevidí úplně online.Publikace keše proběhla 6.7.2015 stylově v době konání filmového festivalu v Karlových Varech.

Poznej svého kačera!

Videokeš vytváří originální galerii video portrétů jednotlivých kačerů. Máte tak unikátní příležitost poznat své geokolegy tváří v tvář, nejen podle nicku.

Na webu Geocaching.cz můžete tak sledovat dění na této originální keši ve widgetu k této keši. Pošlete nám originální vzkaz!

Na konci roku 2015 vybereme tři nejoriginálnější pozdravy a vzkazy z této video keše a odměníme geocoinem na památku!

Těšíme se naviděnou na kanálu Dacinka Home Videocache!

Záznamy z videocache


 • 4No, tak vám tedy pěkně děkujeme za publicitu, doufám, že si jí brzo odloví zas někdo další :) .

  • 1
Fotka
mulik team
pro 02 2015 10:33

bombáááá

  • 1
Fotka
TamTenTom
pro 03 2015 18:02

Fajnová keška. Líbí se mi i ten chodníček. Také jsem po té formě pokukoval, jen se bojím, co to pak vydrží. Tak to tam někdy přijdu omrknout. :-)

  • 0
Hezké, ale pro nás trochu daleko.Škoda.
  • 0

Co bude, až nastane zrušení přímého nahrávání? Bude se uploadovat ručně?

  • 0

Super že je keška pro PM ;) :D

  • 0

Kdo tuto keš ještě nenavštívil, tak udělal chybu. Během mé krátké návštěvy Karlových Varů jsem viděl nejpěknější dvě keše za celou dobu, co dělám geocaching. Shodou okolností obě keše mají stejnou ownerku. Mohu jen doporučit nejen videocache, ale i laterbox od Dacinky. 

  • 2

Škoda, že se dá udělit jen jeden FP. Tahle schovka by si zaloužila nějaký superFP

  • 0

Монтажная пластина - Монтажная пластина 60x360мм - всегда можно купить на нашем сайте интернет-магазина стройматерииалов стройпартнёр.рф
  • 0

Červenec 2024

P Ú S Č P S N
1234567
89101112 13 14
15161718192021
22232425262728
293031    

Poslední komentáře

Reklama