Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

HQ Newsletter 12-08-2014 - Jste geocachingoví nováčci?

Příspěvek od geocaching.cz , 12 srpen 2014 · 5 882 Zobrazení

groundspeak
HQ Newsletter 12-08-2014 - Jste geocachingoví nováčci? Tipy jak najít vaši první keš

Geocaching je vlastně dost jednoduchý, pokud se to všechno pěkně sepíše - někdo schová kešuli a vyzve ostatní, aby ji zkusili najít. Ať už jsi nováček nebo geocachingový veterán, je občas dobré si připomenout některá základní fakta.
 • Rozcvička: Opraš své kačerské zážitky s videem Find Your First Geocache. Buď přece kámoš a poděl se s ostatními kačery o tom, jaké byly tvé první keše, abys jim ukázal, kde a jak začít.
 • Základy hledání: To je jedna z hlavních otázek, jseš připraven? Magnety existují. Zakladatelé keší milují magnety. Přichytávají s nimi keše pod nebo na kovové předměty. Také zvládají (a jsou v tom velmi dobří) mnoho typů maskování. Je jednoduché naučit se nějaké triky od geocachingových mistrů, stačí jen navštívit místní geocachingový event.
 • Základy logování: BYOP. To znamená Bring Your Own Pen = nos si vlastní tužku. Jakmile nakonec dohledáš keš, podepiš se do ní svým nickem, napiš datum a pokud ti to místo v logbooku dovolí, připiš i nějaké detaily z odlovu. Potom zaloguj své zážitky online nebo pomocí Geocachingové aplikace, můžeš přidat i fotku a PRÁSK - dostal jsi za to smajlíka do svého geocachingového profilu.
Je toho ještě mnoho dalšího, co se můžeš dozvědět (to platí i pro experty). Zasekl si se na něčem? Zajímá tě, co je vlastně TOTT*? Skoč na Facebookovou stránku geocachingu a zde najdeš spoustu odpovědí a rad.

*Tool of the Trade

Foto soutěž se ŠKODOU

Nová ŠKODA Octavia Scout je opravdový průzkumník vhodný pro rodiny a volný čas. Tak jak můžete od Škodovky očekávat, nejnovější model je zase "o trochu víc auto" v každém směru. Navíc k pokročilé funkčnosti, početným "Simply Clever" rysům a v neposlední řadě i k bezpečnosti a technologii komfortu, nová Octavia Scout také nastavila nové standardy v oblasti tažení, šplhání na kopce a řízení na nezpevněné cestě.

Aby potvrdila svou dobrodružnou povahu, stovky úplně nových ŠKODA Octavia Scout GCs vyrazilo na jízdu Evropou právě teď, co čtete tento newsletter. Nesou s sebou nejen unikátní designový vzhled tak typický pro nová škodovácká auta, ale také příležitost vyhrát skvělé ceny. Takže pokud chceš být součástí jejich cesty a zjistit víc o nové Octavia Scout, mrkni na detaily jejich cesty na skodageocaching.com. Užijte si to a hodně štěstí!

oto je automatický newsletter zaslaný Geocaching HQ (N 47° 38.938 W 122° 20.887) přeložený Markétou mikisi Heczko pro geocaching.cz.
© 2000–2014, Geocaching, a Groundspeak, Inc. Project. All Rights Reserved.


 • 0Fotka
froggiewalker
srp 12 2014 11:00

Newsletter je nějak regionalizovaný?

  • 0
Fotka
geocaching.cz
srp 12 2014 11:53

Newsletter je nějak regionalizovaný?

Jediné co je regionalizované jsou eventy, které jsou uvedeny úplně dole v newsletteru - ty tady neuvádím

  • 0

Co se tam Skodovka cpe?

  • 0
Fotka
Iabbervox
srp 16 2014 10:25

Geocaching se škodou rozhodně doporučuju :-D

 

70a04260-b8c3-422c-ab18-893b6a4953f4.jpg

  • 5

Reklama