Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

HQ Newsletter 06-10-2014 - Kačeři našli vzkaz v lahvi

Příspěvek od geocaching.cz , 09 říjen 2014 · 5 192 Zobrazení

groundspeak
HQ Newsletter 06-10-2014 - Kačeři našli vzkaz v lahvi Kačeři našli vzkaz v lahvi z roku 1970
Někdy se k tobě minulost přikrade zatímco se snažíš zachovat budoucnost. Stalo se to skupince geokačerů uklízejících odpadky u silnic procházejících přes blata západně od Calgary (provincie Alberta). Takový kačerský event se nazývá CITO (Cache In Trash OUT). Tito lidé čistili místa vhodná pro geocaching. Našli spoustu věcí a odklidili obrovský koberec, zlomenou veslici a ocelový provaz, když najednou jeden kačer objevil láhev obsahující v jejích útrobách vzkaz... Číst dál v angličtině

Nastavte si domácí souřadniceV případě, že byste ještě o tom neslyšeli, geocaching je místně orientovaná hra. Není to jen o umístění keší, ale také o vašich HC (home coordinates = domácí souřadnice). Tím, že si nastavíte domáci souřadnice, dostanete seznam blízkých eventů, nedávno uschovaných keší a také obsah tohoto mailu dělaný přesně pro vás. Plus to, že se Geocaching.com upraví dle vašich potřeb. Zabere to minutu nebo dvě a je samozřejmostí, že se vámi zadané údaje nebudou sdílet s nikým dalším.

NASTAVTE SI SVÉ DOMÁCÍ SOUŘADNICE HNED TEĎ

Tip: Souřadnice samozřejmě nemusí být přesně, kde bydlíte, stačí je umístit někde poblíž.

Toto je automatický newsletter zaslaný Geocaching HQ (N 47° 38.938 W 122° 20.887) přeložený Markétou mikisi Heczko pro geocaching.cz.
© 2000–2014, Geocaching, a Groundspeak, Inc. Project. All Rights Reserved.


  • 0Reklama