Přejít na obsah


Fotka

GPS signál 26.3.2009 ca 12-13h


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 14:50

Nedíval jste se někdo v této době na mapu satelitů a kvalitu příjmu? Já měl cca jeden a půl hodiny signál jenom ze tří/čtyř satelitů, přesnost GPS 26m, všechny družice byly od nadhlavníku jenom přesně na východ ... Až jsem v tom začínal vidět znamení ... brrrrr Co vy?
  • 0

#2 Marsyas

Marsyas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 18:15

No to si děláš prdel... no abych pravdu řekl, mě se GPSka ani dneska nezapnula! To je znamení... Attack here!
  • 0

Co jako?


#3 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 18:34

Tak to je asi kvuli Obamove prijezdu ne? Ne vazne, gps satelity byly staveny aby vydrzeli neco kolem 6ti let a na provoz GPS se ročně vynakládá přibližně 600 až 900 milionů amerických dolarů a jelikoz je ted financni kryze, bude presnost kolem 20m zcela normalni :D. A ted opravdu vazne - neni to neobvyklej jev, obcas se mi to stava taky, jak na Oregonu tak Ld-3w, proc to fakt nevim.;)
  • 0

#4 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 18:46

Zeby to byl tygl... eeee ... skvrny na slunci? Bo jinej neřád :D
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#5 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 19:18

Tento jev jsem dnes nepozoroval. V udaný čas jsem byl v Hořovicích a okolí a GPS pracovala standardně. ;)
  • 0

#6 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 22:18

Když už se tu mluví o kvalitě signálu, tak měl jsem tu možnost projít se uzavřenými částmi vojenského újezdu v Brdech a jeden podplukovník tam říkal, že se tam každý den mezi 12 a 16 hodinou plně ztratí GPS signál...
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#7 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 22:41

A nejmenoval se ten plukovník Terazky? :D:D:D Ne v pohodě, někdy to zkusím ověřit. Párkrát jsem tam byl i s gps, ale už si nepatuji kolik bylo hodin. Že by právě vojenský újezd v Brdech byl tak zajímavý. To by signál ztrácela i dopravní letadla, která zde přelétají. No uvidíme...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama