Přejít na obsah


Fotka

Garmin eTrex H


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
12 odpovědí na toto téma

#1 Adam's family

Adam's family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 19:21

Ahoj všichni uživatele této navigace. Jsem začátečník a potřebuji pomoct s touto navigací. A to jakým způsobem zadám do navigace souřadnice cache ? Díky všem
  • 0

#2 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 19:33

ručně
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#3 kostapanaj

kostapanaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 20:51

Jj ručně, já tě varoval :D A to si piš, že tě to za pár týdnů přestane bavit.
  • 0
Pro radost a zábavu. A co ty?

#4 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 20:53

A nebo z počítače přes sériový kabel a program EasyGPS. edit: Jo aha, to jsi vlastně ty, tak to byla má odpověď zbytečná.:) Přesný postup, jak zadávat waypointy růčo by měl být v návodu. Jestli ho nemáš, dá se stáhnout i česky na stránkách garmin.com, když nalistuješ etrex H.
  • 0

#5 Chocenaci

Chocenaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 21:51

Já zadávám ručně, není to zas tak hrozný... Ale je pravda, že nelovíme desítky keší denně....
  • 0
Garmin eTrex30

#6 Adam's family

Adam's family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 6:13

Díky všem za odpovědi. Mě nevadí, že budu zadávat ručně. I když to bude delší dobu trvat. Já jen potřebuji zjistit jak se s tím dělá, abych věděl a potom to už bude OK. Vím, že to není zase něco extra, ale myslím, že pro začátečníka bez peněz to stačí na nějakou dobu...co jsem včera zkoušel, tak mě to zase až tak blbý přítroj nepřipadá, musím se s tím jen naučit. No zkusím nejprve sehnat ten manuál zadávání waypointů...tak díky moc.
  • 0

#7 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 9:56

Zapneš, docvakáš se přepínačem stránek na obrazovku s už zadanejma waypointama (nějaký tam jsou) nebo vytvoříš nějakej přes zaměření, pak nacvakneš jeden z těch WP (nikdy jsem je, kromě vlastních zaměření svých keší, nepotřeboval pojmenovávat, prostě jen 001, atd.), dole máš souřadnice, sjedeš na ně, potvrdíš, naskočí obrazovka se souřadnicema a kurzorem, šipkama a entrem přepíšeš, potvrdíš OK, na další obrazovce přejedeš na NAVIGOVAT a pak už jen běžíš... mě to neotrávilo dva roky. Prostě po jedný, jak co potřebuješ, neťukat jich padesát dopředu doma - doma jsem si jen vytisknul listingy.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#8 hanzlinka

hanzlinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 10:03

Jsem z eTrex H maximálně spokojená, ruční zadávání je bez problémů. Ač je zadávání ručně, tak velmi pohodlné vzhledemk umístění tlačítek. Používám stejným způsobem jako Citecka, opíšu nebo vytisknu listing a zadám až na předpokládaném místě, zabere to minutku a během chůze se gpska rychle srovná a vede správným směrem.:)
  • 0

#9 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 10:08

da sa etrex h spojit s notebookom a pouzit ako autonavigacia? napadlo ma, ze po pripojeni cez pc kabel by to mozno slo. Mate s tym niekto skusenosti?
  • 0

#10 Adam's family

Adam's family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 11:49

Díky citečko...hned vyzkouším
  • 0

#11 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 15:17

Nando78 napsal/a:
da sa etrex h spojit s notebookom a pouzit ako autonavigacia?
napadlo ma, ze po pripojeni cez pc kabel by to mozno slo. Mate s tym niekto skusenosti?

Mělo by to jít. Kdysi jsem zkoušel s Legendem a programem nRoute (varianta Mapsourcu pro navigaci - dokonce i hlasovou, potebuješ samozřejmě ještě mapy). Místo nRoute je teď nějaký jiný program, ale princip bude asi stejný.

Popřípadě jakýkoliv jiný program, který zvládá komunikaci s GPS přes NMEA protokol. Háčko myslím tenhle výstup poskytuje.
  • 0

#12 Adam's family

Adam's family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 6:08

Tak jsem to včera zmáknul a už jsem v obraze s tím zadáváním waypointů, díky moc
  • 0

#13 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 12:41

alkes napsal/a:

Nando78 napsal/a:
da sa etrex h spojit s notebookom a pouzit ako autonavigacia?
napadlo ma, ze po pripojeni cez pc kabel by to mozno slo. Mate s tym niekto skusenosti?

Mělo by to jít. Kdysi jsem zkoušel s Legendem a programem nRoute (varianta Mapsourcu pro navigaci - dokonce i hlasovou, potebuješ samozřejmě ještě mapy). Místo nRoute je teď nějaký jiný program, ale princip bude asi stejný.

Popřípadě jakýkoliv jiný program, který zvládá komunikaci s GPS přes NMEA protokol. Háčko myslím tenhle výstup poskytuje.


Zaujimave, dik. no mozno sa na to niekedy dam. :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama