Přejít na obsah


Fotka

Vánoční nadílka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2011 - 23:42

Bohužel až nedávno jsem si náhodou všiml petegeovi iniciativy Otvírání pokladu. Vlákno je již bohužel uzamčeno, takže se omlouvám za založení nového. Na mé krabičky skoro nikdo už nechodí, proto bych chtěl případným zájemcům dát pod vánoční stromeček několik mystery dárků ;)

GC19B3A - Máme prezidenta
GC1991V - První match
GC1R351 - Zánik Podskalí
GC2TWJ6 - Where is the Edge?
GC1N2D6 - RP1 - stage
GC1X8PD - RP2 - stage
GC21V7F - RP3- stage
GC2371Y - RP4 - stage
GC23P41 - DCityV tribute - waypointy - ARCHIVED
GC18W1Z - Tabulky - všechny waypointy
GC1FJGV - 13 bobříků - všechny waypointy
GC2H4NZ - Deset malých černoušků - start - ARCHIVED
GC1D818 - MHC - Pohádková cesta za pokladem - start

Aby to nebylo až tak úplně zadarmo, nebudu zde souřadnice zveřejňovat, alébrž si o ně musíte napsat, a to 24.12.2011 mezi 00:00 - 12:00h. Před tímto termínem má Ježíšek spoustu práce, po něm zase bude po dobře vykonané práci odpočívat a na maily nebude reflektovat :D!

Jde pouze o moji iniciativu, nikoho jiného k následování nenabádám! Rád se zúčastním i akce na Velký pátek, ale jak se znám, zase to prošvihnu :(.

Žádnou mailovou smršť neočekávám, pokud by se vás ale sešlo víc, všem odpovím průběžně do konce svátků...

Všem přeji příjemné prožití Vánoc
Váš Ježíšek :D


Tento příspěvek byl upraven od dachmh: 25 prosinec 2013 - 10:32

  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#2 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2011 - 0:32

jo jo, Ježíšek má náročný čas a občas se taky chudák potřebuje odreagovat

ale jinak chválím, myslím že téma jako velikonoční otvírání pokladů či vánoce jsou příjemné, a zvlášť když se pak člověku otevře zajímavé místo, kam by se přes šifry špatně dostával B)
(chtělo by to PLUSka, aby se snížil počet děkovných komentářů :D)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#3 GK

GK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2011 - 9:33

Orxion napsal/a:
ale jinak chválím, myslím že téma jako velikonoční otvírání pokladů či vánoce jsou příjemné, a zvlášť když se pak člověku otevře zajímavé místo, kam by se přes šifry špatně dostával B)
(chtělo by to PLUSka, aby se snížil počet děkovných komentářů :D)


Přesně tak.. :-)

A aby to nebyl pouze děkovný komentář - máme sice podle našeho názoru jednoduché mysterky, ale pokud někdo opravdu tápe, tak si o ně můžete napsat (platí stejná pravidla jako v zakládajícím příspěvku). :-)
G+K
  • 0

#4 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2011 - 11:57

Kdyz jsem pred dvema rokama zacinal s GC a kouknul na mapu MH a videl ty vase blaznivy mysterky tak jsem na mapu vylil zmizik a dalece se mistu vyhybam :) Tak si treba vzpomenu a o nekterou si napisu, Prvni match je prvni adept. Diky za nabidku
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#5 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2011 - 12:05

GK napsal/a:
máme sice podle našeho názoru jednoduché mysterky



Jj, pohoda. Když jste to nadhodili, zkusil jsem si jen tak ze sportu (prece jen je to dost mimo můj rajón) na ně mrknout: Otazníček s obrázkem jasný okamžitě a tu hřbitovní se taky nechá dát od stolu za pár minut.

A z úvodu vlákna jsem si po nynější výzvě naluštil alespoň toho prezidenta, jenže jak říkám, prakticky ten výsledek asi jen tak nepoužiju. Ale možná se pak opravdu na jednu z těch dalších mysterek přeptám, ani ne tak kvůli souřadnicím, jako spíš ze zvědavosti nad detaily řešení.
  • 0

#6 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 12:54

dachmh napsal/a:
Bohužel až nedávno jsem si náhodou všiml petegeovi iniciativy Otvírání pokladu. Vlákno je již bohužel uzamčeno, takže se omlouvám za založení nového. Na mé krabičky skoro nikdo už nechodí, proto bych chtěl případným zájemcům dát pod vánoční stromeček několik mystery dárků ;)

GC19B3A - Máme prezidenta
GC1991V - První match
GC1R351 - Zánik Podskalí
GC2TWJ6 - Where is the Edge?
GC1N2D6 - RP1 - stage
GC1X8PD - RP2 - stage
GC21V7F - RP3- stage
GC2371Y - RP4 - stage
GC23P41 - DCityV tribute - waypointy
GC18W1Z - Tabulky - všechny waypointy
GC1FJGV - 13 bobříků - všechny waypointy
GC2H4NZ - Deset malých černoušků - start
GC1D818 - MHC - Pohádková cesta za pokladem - start

Aby to nebylo až tak úplně zadarmo, nebudu zde souřadnice zveřejňovat, alébrž si o ně musíte napsat, a to 24.12.2011 mezi 00:00 - 12:00h. Před tímto termínem má Ježíšek spoustu práce, po něm zase bude po dobře vykonané práci odpočívat a na maily nebude reflektovat :D!

Jde pouze o moji iniciativu, nikoho jiného k následování nenabádám! Rád se zúčastním i akce na Velký pátek, ale jak se znám, zase to prošvihnu :(.

Žádnou mailovou smršť neočekávám, pokud by se vás ale sešlo víc, všem odpovím průběžně do konce svátků...

Všem přeji příjemné prožití Vánoc
Váš Ježíšek :D


Děkuji všem za milé maily, samosebou jsem si dopředu nestihl nic připravit, ale sliby se mají plnit alespoň o Vánocích, takže vše včas odešlu ;)
Váš Ježíšek

P.S.: pokud nezapomenu, další várka bude na Velký pátek.
Mějte se všichni fajn a v novém roce áááááhoj :D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#7 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 13:21

hmmm, pozde ;):)
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#8 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 13:42

Tak jsem to prošvihnul, tohle vlákno mi uniklo. Ale u černoušků by mne ani tak nezajímal start jako postup luštění.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#9 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 14:14

Aviatik napsal/a:
Tak jsem to prošvihnul, tohle vlákno mi uniklo. Ale u černoušků by mne ani tak nezajímal start jako postup luštění.


Ahoj Víťo, odpovím ti tady zcela veřejně, jsou Vánoce a na fórum nikdo moc nechodí...:D
Je mnoho verzí říkanky, leč ta v listingu je opravdu pouze od dacha. Čím se asi tak liší od verze, která je uvedena v knížce, jejíž obálka je součástí listingu???
Vše se dá snadno vygůglit ;)
Tak a máš z toho D:1 B)
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#10 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2011 - 22:27

To jsem už googlil dávno ale těch verzí říkanky je na internetu příliš mnoho. No nic, až nebudu mít co na práci, tak nad tím zkusím popřemýšlet.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#11 ran55

ran55

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 7:51

Asi jsem opravdu google-slepej ale stále nic. To nevadí - zima je dlouhá ale nakopávat se nechám až na jaře. Ran55
  • 0

#12 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 9:47

Dobrá, tak třeba konkrétně TADY. Je tu pěkně i v zimě :D!
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#13 medved2

medved2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 13:52

Myslím, že průměrné kačerstvo má poněkud jiná měřítka hodnocení obtížnosti... :) Naše pokusy se - zdá se - ubíraly správným směrem, ale jak to má člověk vědět... ;) Jsem rád, že jsem našel tuhle diskuzi. B)
  • 0

#14 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2012 - 21:03

Ahoj všichni,
rok se s rokem sešel a Ježíšek je tu tradičně (tak dobrá, podruhé ;)) s malou hromádkou dárků. Vše zůstává při starém jako v prvním příspěvku, kromě jedné archivace a samozřejmě je třeba místo roku 2011 dosadit rok 2012.

Všem přeji příjemné prožití Vánoc
Váš Ježíšek :D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama