Přejít na obsah


Fotka

Event v Kostelci nad Labem - zajem?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#1 StefaCzech

StefaCzech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 18:36

Ahoj,
mam moznost zajistit prohlidku vodni elektrarny v Kostelci nad Labem zhruba pro 100 lidi. Elektrarna byla postavena roku 1930 a v podstate vse je v ni jeste puvodni. Rad bych tedy usporadal event, ktery by byl spojeny s prohlidkou elektrarny a vecernim posezenim na pivku. No a k tomuto bych mel dva dotazy:

1. Byl by o takovyto event v takto malem meste zajem? Sice to neni moc daleko od Prahy, ale i tak – prisli byste?

2. Rad bych panu pruvodci po elektrarne koupil nejakou malickost (peknou velkou flasku, nebo neco podobne vyzivneho) a take bych rad k prilezitosti eventu vydal serii eventovych CWG. Kazdy, kdo by chtel toto CWG, by zaplatil poplatek 20,- Kc, z cehoz by se pokryly naklady na jeho vyrobu a zaroven by se elegantnim zpusobem vybralo na vyse zminenou lahvinku. A ted ten dotaz. Neni to v rozporu s pravidly konani eventu, nebo proti pravidlu nekomercnosti CWG?

Diky za odpovedi.

P.S.: Chcete-li vedet o elektrarne vic, muzete se podivat zde, kde ji byl venovan cely porad Hledani ztraceneho casu
http://www.ceskatele...u.html?online=1
Vložený obrázek
  • 0

#2 Larius

Larius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 18:43

Tak jakožto místní bych bral jako povinnost se eventu zúčastnit, v elektrárně jsem nikdy nebyl a zajímalo by mě, co to tu vlastně máme:) tak držím palce, ať plánování vyjde, já jsem pro!;)
  • 0

#3 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 18:59

Určitě by zájem byl. Jakožto pracující v nedalekém chemicky-průmyslovém areálu v Neratovicích bych se tím pádem přimlouval pro všední den odpoledne :-) Co se týká "vstupného", tak si troufnu říct, že kdo by v tomto případě měl ohledně dvacetikoruny za vstupné poznámky, tak je vůl. Ani s nekomerčností CWG bych to neviděl černě- vydělávat na tom nebudeš, tak co...
  • 0

#4 al-ash

al-ash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 19:00

taky rozhodně pro...na industriálno jsem zatížený...a těšil bych se i na večerní pohodové posezení u pivka ve sto lidech...teda kačerech:)
  • 0

#5 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 19:05

rozhodně 1) ano 2) ano 3) už se těším ;)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#6 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 19:46

Něco podobného bylo loni na elektrárně ve Štěchovicích a bylo to docela úspěšné. Já bych určitě rád přijel se podívat.
  • 0

#7 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 20:10

me by to taky zajimalo, ale chtelo by to co nejdrive, vikendy se zacinaji plnit a od pulky dubna tam tri mesice skoro zadny volny neni
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#8 siTsche

siTsche

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 20:14

Bydlím v Neratovicích necelé dva roky a okolí prozkoumané zatím stále nemám, takže bych určitě pro prohlídku byla ! a večerní pivečko taky! Držím palce.
  • 0

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 20:40

Ahoj, určitě se neboj a event zorganizuj. Určitě přijedou lidi z blízkého okolí i z Prahy a drobný poplatek určitě není problém. Když někteří odjedou pak domů a nepůjdou na pivko, nemůžeš se na ně zlobit. A naplnit 100 lidí u takových eventů není problém! Po vlastních zkušenost musím říct, že je lepší to rozdělit na 2 skupinky po 50 lidech (prohlídku). Jo a naplánuj si to rozumně 2-3 měsíce předem!
  • 0

#10 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 21:02

kdy si mám zabukovat víkend :-)
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#11 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 21:21

Zajem - ANO! CWG - ANO! zalezi na terminu, ale jinak bych se rad zucastnil!!! Diky za prima napad!
  • 0

#12 TORES62

TORES62

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 21:43

Ahoj! Elektrárny ja můžu! Přijedu,i zdaleka,jen dej termín dopředu,snad se pak vejdu do té stovky...některé akce bývají v době zveřejnění zpola plné!!:(..Beru i CWG! Díky...
  • 0

#13 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 360 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 21:48

tyjo, to zni lakave :)
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#14 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 22:10

Uvidíme, kdy to bude. Okolí ještě neznám, tak bych tam i celkem rád trochu bloudil s GPS-kou. CWG ano, přispěju i přinesu.
  • 0

#15 Petulka_LFC

Petulka_LFC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 22:31

zajem by byl na 100% (jak o prohlidku, tak o cwg) :) ucast zalezi na terminu
  • 0

#16 slon324

slon324

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 0:21

Já bych se určitě rád zůčastnil, samozřejmě že záleží na termínu, ale event ve vodní elektrárně se mi jeví jako úžasný nápad. A nějaký poplatek nevidím jako problém. Určitě jdi do toho!
  • 0

#17 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 0:21

ano, ano, ano....tak uz mas listing??? uz stojim frontu :P
  • 0

#18 slon324

slon324

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 0:25

Hm, já se tedy domnívám, že ideální keš je na soutoku...
  • 0

#19 Leneh

Leneh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 9:38

Loni jsme absolvovali prohlídku Štěchovic a bylo to SUPER..takže další podobně zaměřený event rozhodně vítám! :) Doufám, že neprošvihnu termín zveřejnění a nebude to zrovna v době, kdy budu mimo ČR..případně vyšlu tu část týmu, která se tu bude vyskytovat ;) Příspěvek na průvodce je samozřejmost a CWG potěší - hurá do toho!
  • 0

..podle mapy jsme támhle na tom kopci..


#20 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 16:53

Také by jsme se přidali.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama