Přejít na obsah


Fotka

Hledají se betatesteři!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
316 odpovědí na toto téma

#1 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 21:06

A je to tu zase - GC2KDTE. Něco, co by se nestalo, kdyby byl dáván betatest více na vědomí. Někteří kačeři začátečníci se bojí o betatest někoho požádat, a někteří "zkušení" kačeři dokonce ani nevědí, co to betatest je. Aby se tedy takovéto situace opakovaly co nejméně, rozhodl jsem se na geowiki (kde byl pojem betatest zatím zmíněn pouze jednou) založit betatestu stránku.
Cílem této stránky je seznámit kačery s pojmem betatest, a zároveň jim poskytnout seznam kačerů, které mohou beze strachu s prosbou o betatest požádat.
A tak tedy prosba i na vás: Pokud byste byli ochotni (jakože ne všichni jsou) někde tam u vás provádět betatesty, zapište tam do toho seznamu svoji přezdívku a odkaz, kterým se vám napíše soukromá zpráva. Ať to mají kačeři hledající někoho na betatest jednodušší.
Pokud byste nevěděli, jak tam dát odkaz aby se vám psala soukromá zpráva, nebo prostě jenom neumíte s wiki, napište sem do tématu v jaké oblasti byste chtěli býti betatestery a já vás tam přidám.
Děkuji za spolupráci všem, kterým to není lhostejné!
  • 1

#2 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 21:14

Musím přiznat, že jsi rozjel něco, co jsem chtěl udělat již dávno, ale nějak jsem se k tomu nedostal. Už dlouho jsem chtěl něco podobného zde nadhodit. Poslední dobou jsem bohužel narazil na to, že betatest dělají až FTFkaři. Kolikrát jsem narazil na to, že se owner upsal a vzorec vycházel někam do kšá nebo tam byla jiná bota. Už jsem dělal kopu betatestů jak kamarádům, tak úplně cizím kačerům, takže až budeš dělat nějaký update seznamu kačerů na betatest, tak mě klidně připiš k Praze. Betatestům zdar!
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#3 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 21:18

Ještě bych k článku o betatestu doplnil nějakou tu mapu kačerů, ať už tady na webu nebo na poklady.com
Bude mít tak daný kačer přímo přehled o ostatních v okolí a bude moci napsat i někomu jinému než ze seznamu. Určitě se mezi nimi najde někdo ochotný.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#4 borekj

borekj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 21:21

Tak já bych se klidně zapsal, ale neví jak na to: prosím tedy o doplnění k okresu Žďár nad Sázavou nick BorekJ, avšak s dodatkemdo 5km od Žďáru, přeci jen nejsem motorizovaný ;). Díky.
  • 0

Grr, Grr... Co zase je???
Nová keš...
Cože? Kdy, kde?


#5 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 21:23

SZ
  • 0

#6 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 21:26

Tak bych se taky přidal, a to nick VasaM pro Olomoucky kraj. Snad to někomu pomůže.
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#7 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 21:27

...asi by bylo vhodnější dávat odkazy pro kontakt přes gc.com. Pak aspoň dotyčný vidí koho oslovil Takhle se nejdřív ukáže SZ (nic z toho nepoznám o dotyčném), pak se prokliknu na profil na gc.cz (stále mě to nic neřekne o dotyčném, jen snad jak je ukecaný :)) a pak teprve pokud dotyčný má vyplněný odkaz na gc.com tak se dostanu k nějakým informacím. A když už tam jsem tak pošlu zprávu přez gc.com ;)
  • 0

#8 TeamanMK

TeamanMK

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 21:31

Tak já za Prahu 5. Ale po večerech, přes den holt musím do práce. TeamanMK,
  • 0

#9 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 21:44

Klidne se napisu na Ostravu a okoli (Karvina, Frydek mistek, Opava, Novy Jicin). Jako bych uz to stejne nedelal :D

Jenom ale poznamka k vete

a sami se vydají kešku zalogovat až po publikaci.

Tohle je myslim na domluve a vetsinou si to dany betatester muze zalogovat po publikaci jako betatest - ono jet nekam 20 km abych tam pak musel jet znova je celkem opruz....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#10 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 21:49

polerok napsal/a:
Jenom ale poznamka k vete

a sami se vydají kešku zalogovat až po publikaci.

Tohle je myslim na domluve a vetsinou si to dany betatester muze zalogovat po publikaci jako betatest - ono jet nekam 20 km abych tam pak musel jet znova je celkem opruz....


Tak s tím souhlasím, zalogovat keš jako betatest není podle mého problém, zatím jsem to tak vždy udělal. Pokud zaloguju a uvedu kouzelné slovíčko "betatest", tak je to bez problémů. Sice budou mít FTFkaři ze začátku šok, když uvidí zápis v logbooku, že je někdo předběhl, ale až uvidí to slovíčko začínající na "b", tak si oddychnou:)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#11 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 21:54

LB má více stran a tak když se nechá volné místo na předních stranách, nemusíš nikoho vyděsit. Já navíc pro první nálezce připravuju první stránky nadepsané.
  • 0

#12 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 22:20

Zapsat se tam neumím, ale klidně si vezmu na starost Brno-město i Brno-venkov, pokud by tam šlo dát do poznámky, že hlavně jižní část (tam nevyjíždím za FTF, jistě se najde někdo, kdo to bude mít naopak). Taky bych byla pro kontakt přes gc.com, taktéž bych vynechala tu větu o logování později a vynechala bych i tu návštěvu v doprovodu autora. Betatester může navštívit keš klidně sám, když se mu zrovna udělá čas, a s autorem probrat výsledek po mailu, ne?
  • 0

#13 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 187 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 22:42

Klidně rád poradím, když budu moct. Jaroměř spadá do okersu Náchod, ale když to nebude moc daleko, můžu pomoct i jinde v okolí Jaroměře :-)
  • 0

#14 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 22:53

Fjů, tak všichni jste snad v seznamu, rozdělil jsem to podle krajů, snad je to takhle přehlednější. Aby byli všichni spokojeni, kliknutím na přezdívku píšete soukromou zprávu, vedle přezdívky je odkaz na profil na gc.com, případně zatím je nějaké další důležité info. Pokud tam něco chybí u někoho, nebo je něco špatně, napiště - opravím. Dík patří Smogeovi za průběžné přidávání a úpravu. No a kdo tam ještě není a má zájem, tak taky, pište pište :)
  • 0

#15 dengler1

dengler1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 23:21

Taky me muzes pridat - Praha, Praha-vychod, Kolin, Nymburk
  • 0

#16 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 23:29

Dovolil bych si výhradu k aktuálnímu znění článku, kde se píše něco o hledání tradičky bez listingu. Podle mého je listing integrální součást keše a terénní test pouhých holých souřadnic nutně znamená vytržení z kontextu. Ideálem se spíš jeví, pokud autor nějak dodá k ozkoušení celé povídání, obrázky, případně screenshot rozdělaného díla, pak se nechají odchytat překlepy, opravit faktické omyly, cizí jazyk či já nevím co ještě No a za sebe na výzvu říkám proč ne, za zeptání kolegové nic nedají. Od stolu může být člověk celkem jednoduše užitečný leckomu, v tom nevidím problém a nejspíš rád kývnu, a pokud jde o ten terén, pak pro keše řekněme v prostoru Kladno - Praha 6/7 - Kralupy - Slaný jsem jednání přístupný. Dlužno ovšem podotknout, že už tak někdy sotva zvládám keše oběhávat, tudíž bych dal přednost zaúkolování virtuálnímu před fyzickým.
  • 0

#17 TomMiga_a_LadyAlenka

TomMiga_a_LadyAlenka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 23:36

Tak jsem se tam doplnil i já. Severní čechy -> Děčínsko -> Šluknovsko.
  • 0

sig1.jpg
Xiaomi Redmi Note Pro


#18 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 23:52

Tak já klidně Praha + SČ, občas i dál. Ale na pětkové mysterky mě moc neužije :D
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#19 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 23:59

Tak já se přidám trošku ze západu: Karlovarsko (omezeno, nejsem motorizován) a Praha (tak nějak hlavně 6)
  • 0

#20 LukeUp

LukeUp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 1:06

Taky rád pomůžu dobré věci. Praha 4, Rakovnicko (Omezeno jenom na Rakovník a hodně blízké okolí, taky nejsem motorizován).;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama