Přejít na obsah


Fotka

Favorite body NA PRODEJ - panak/kus!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
38 odpovědí na toto téma

#1 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 12:13

Jelikoz uz vsichni davno vime, ze je to kesovani hlavne o prachach a o bodech, tak jsem se rozhodl pomoct ownerum, kteri tech bodu maji malo.

Mate super cache, na kterou chodi malo lidi? Pripadne... Zda se vam, ze vase prvotridni cache zapada v zaplave sedeho prumeru? Nebo... Chcete pomoct vasi cachi na vysluni pripadne az do Top pricek vaseho kraje?

Pomoc je jednoducha - ziskejte pro ni favoritni body a princip snehove koule zname vsichni - vidim cache, ktera ma 8 bodu a vzpomenu si, ze se mi taky libila a tak ji tam ten bodik taky smrknu, nejsem prece skrt!

No jo, ale jak pro cache ziskat jeji PRVNI bodiky? Kupte si je!!

V soucasne dobe disponuju cca 300 favoritnimi body (a az dologuju, tak jich jeste par pribude). Pripadne jsem schopen preprodavat body spratelenych kombajneru, kteri jich take maji mraky - cimz se vase sance na zlepseni pozice jeste zvysi!

Soucasna cena = panak za bod.

Samozrejme myslim kvalitni liker - viz. link! Nabidky sem nebo pres mail. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#2 Lindik

Lindik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 12:19

Sakra, asi jsem napsala, co jsem nemela.. vic radsi pres SZ..;)
  • 0

#3 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 12:20

Jeste me napadlo, ze bych mohl ke kazdemu prodanemu bodiku zcela ZDARMA pridat bookmark Super cache! Zakaznici, nevahejte - nez si to rozmyslim!! B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#4 Paw&lucima

Paw&lucima

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 185 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 12:21

Taky nam nejaky body zbejvaj, takze se pridam k nabidce. Zelena nam ale nejede, takze prichazime s alternativni nabidkou: 1 bod = plechovka piva z Plzne nebo lahev Kofoly Ma to tu vyhodu, ze nemusite cekat na osobni setkani, ale muzete to poslat i postou ;) Paw
  • 0

#5 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 12:24

To je výbornej nápad! Škoda, že v tomto nemohu konkurovat, zde se projevují drobné nedostatky filosofie slowcachingu, holt těch favorites bodíku není tolik. :D (Max. můžu za 0,5l Svijany/Klášter u konkurenčních keší už rozdaný bodíky odebrat B) )

Nicméně ještě bych navrhl poslat feedback na fórum Groundspeaku (tam co se řešej suvenýry a jiný "důležitý" věci), aby bylo to pozadí získaných favoritních bodíků nikolivěk modrý, ale zelený - čímž by se to stalo dostatečně stylovou záležitostí :)
Poslal bych hned tři hlasy (a zadarmo) ;)
  • 0
Retired slowcacher

#6 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 04 únor 2011 - 12:24

Nápad se mi velmi líbí! Bod pro některý ze svých eventů milerád odkoupím, ale milý kombajnér musí přijet do našeho milého městečka a business provést osobně :D
  • 0

#7 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 12:28

a ony se dají bodovat i eventy?????
  • 0
M@x

"keep smiling!"

#8 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 12:29

ivanbok napsal/a:
Nápad se mi velmi líbí! Bod pro některý ze svých eventů milerád odkoupím, ale milý kombajnér musí přijet do našeho milého městečka a business provést osobně :D


Tak jestli se mu podaří dát favorites body libovolnému eventu, tak mu snad pošlu celou flašku:D:D
  • 0
Retired slowcacher

#9 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 12:32

Proč tak komplikovaně? Odlovím si svou vlastní keš a hned si tam dám první bodík, ne? Mám bod za založení, za nález a možná i FTF. :):) A MÁM TO ZADARMO!!!
  • 0

#10 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 12:42

mtauf napsal/a:
A MÁM TO ZADARMO!!!


Tohle ZeměMluv má ošetřené. Asi aby nekazil háčkovi byznys:)
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#11 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 12:42

mtauf napsal/a:
Proč tak komplikovaně? Odlovím si svou vlastní keš a hned si tam dám první bodík, ne? Mám bod za založení, za nález a možná i FTF. :):)
A MÁM TO ZADARMO!!!

Ma to nekolik nevyhod... ;) Musis bejt PM, musis bejt v logbooku (jinak by sis ten Found musel smazat) a je mozny, ze Te kdejakej chytrak oznaci za podvodnika. B)

Muj navrh je samozrejme zcela legalni a v souladu s pravidly.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#12 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 12:47

Ten holomek prodá snad úplně všechno... i body kamarádů... Kdy budeš prodávat kamarády, aby za mě hledali krabičky? Za maaacu bych dal i litr zelené B)
  • 0

#13 Lindik

Lindik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 12:53

maaaca je drahej artikl.. s litrem zeleny se nema cenu ozyvat. akorat tak mozna dostanes pres drzku ;)
  • 0

#14 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 13:06

hplus napsal/a: ... musis bejt v logbooku ...

Což kdyby se dárce Favobodu podepsal do LB prostřednictvím ruky ownerovy? Pravidlům bude vyhověno ;) Tak to hned zkusíme:

Nabízím jeden founditbod výměnou za jeden favobod

:D


  • 0

#15 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 13:29

hplus napsal/a:
Jeste me napadlo, ze bych mohl ke kazdemu prodanemu bodiku zcela ZDARMA pridat bookmark Super cache! Zakaznici, nevahejte - nez si to rozmyslim!! B)


Hele tak já bych to jako za tu páku pražských chytráků bral. A protože nejsem troškař, abych jel v panácích, tak bychom museli udělat rovnou větší trade. Tady je tedy nabídka:
Dvě flašky aerodinamicého jelena za ofavouritování všech mých keší všemi členy kombajnu (tedy i s čestnou členkou ;-) ), a k tomu Hplusi pořádný exotický bookmark mostovek se skromným názvem "Nejlepší série Prahy". Samozřejmě opět opalcovaný všemi členy, jak to bylo boží. ;-)
Tak co, berete? K předání na nějakém příštím eventu, třeba v Havlbrodu na bowlingu.
  • 0

#16 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 13:53

Tak ja mam taky napad. Po zaplaci PM clenstvi dam k dispozici vse sve fav. body + bookmark nej. kese. A pokud budete chtit obodovat kes kterou nemam odlovenou, tak pocitam se zaplaceni cestovnich nakladu a pokud pujde o mysterku nebo multinku, tak musite predem napsat finalni souradnice.
  • 0

#17 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 13:57

Benjo5 napsal/a:

Napad zajimavej, predpokladam, ze cena je jeste k jednani - protoze za dve flasky je to celkem vysmech. B)

Edit: Jo aha! http://www.drinking....liker-bozkov-3l
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#18 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 14:04

Vyměním +fav za finálky.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#19 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 14:05

No odpovídá to taxe panák za keš, to je celkem skoro jedna flaška. Je vás víc, ale zase se tady nabízí moment množstevní slevy podpořený velikostí zakázky a platbou dvou celých velkých lahví místo původně avizovaných jednotlivých panáků. Cena je tedy finál, netrapčil jsem s nabídkou jedné flašky a tři už se mi zdají zase moc na to, že je to klikací záležitost pro každého maximálně na 10 minut. Nabídka je dost fér, jestli jste tam na východě zvyklí na něco jiného, tak to klidně můžem nechat být. ;)
  • 0

#20 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 14:07

KaMo_cz napsal/a:
Ten holomek prodá snad úplně všechno... i body kamarádů... Kdy budeš prodávat kamarády, aby za mě hledali krabičky? Za maaacu bych dal i litr zelené B)


V kombajnu maaaca jen luští, hledá Werki..takže chceš-li někoho na dohledání, maaaca je ti téměř na hovno.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama