Přejít na obsah


Fotka

Prazske kesky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
17 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2005 - 14:57

O vikendu se naskytla moznost zalovit a poprve okusit prazske kesky. Situace u prazskych je trochu jina nez u brnenskych nebo jinych "lokalnich". Zkusim to trochu popsat:
Nebylo vzdycky zvykem (alespon pro mne), ze bych nasel kesku do 2 minut nebo na prvni sahnuti. Bezne padlo prohledani vice ci mene ukrytu, ale behem vikendovani v Praze, tak az na jednu vse probihalo neuveritelne hladce bez jedineho zadrhelu. Temer vsecky byly nalezeny na prvni pokus. Porad mi to nejde do hlavy proc. Mozna to je tim, ze bud byly lepe zamereny nez mimoprazske (ze by prazaci byli takovi machri v zamerovani??? :-))) a nebo bylo mensi mnozstvi pravdepodobnych variant ukrytu a nebo jsme se uz tak vyrazne zlepsili, ze v podstate z dalky ukryt byl vicemene jasny. :-))
Jinak timto (alespon ja za sebe) dekuji a verejne chvalim kesky, ktere jsme navstivili. Mate je pekne pripravene na zajimavych mistech (az jsem se divil, kolik krasnych parku je v Praze na rozdil trebas od Brna) a nebo na dumyslnosti a vtipu, jen cekaji na vyzvednuti :-)) .
Diky za Vase kesky, budu se pokouset Vam to oplacet v podobne mire jak to nejlepe pujde. Slibuji. :-)))
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2005 - 15:33

hmmm...
necitali ste dopredu hinty?
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2005 - 15:42

Temer vsecky byly nalezeny na prvni pokus. Porad mi to nejde do hlavy proc. Mozna to je tim, ze bud byly lepe zamereny nez mimoprazske (ze by prazaci byli takovi machri v zamerovani??? :-))) a nebo bylo mensi mnozstvi pravdepodobnych variant ukrytu a nebo jsme se uz tak vyrazne zlepsili, ze v podstate z dalky ukryt byl vicemene jasny. :-))

Nebo je to tim, ze je v Praze tolik cacheru a k cachim vedou vyslapane cesticky :)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2005 - 7:57

O vikendu se naskytla moznost zalovit a poprve okusit prazske kesky.

Teda to je vykon - 44 za weekend. Nemate utapkane nozicky? Jinak gratuluji k tomu vykonu, to jeste u nas nikdo nedokazal. Kdyz ja udelam 10 za jeden den, tak toho mam dost a dam si par dni oddych na vstrebani zazitku a pak si dam jednu oddychovou.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2005 - 15:42

hmmm...
necitali ste dopredu hinty?

opravdu jen u par (cca 7?? - presny pocet nevim, ale postup hledani byl rychlejsi nez rozlusteni pripadne napovedy :-) ) z celkoveho poctu 44 kesek. K nekterym (a hlavne neplanovanym) jsme tudiz nemeli ani popis ani hint, jen to GCK... v GPSce. :-) a uplne bez problemu. S timto jevem jsem se fakt jeste nesetkal a pripada mi to hodne zvlastni. Jak rikam, poprve az v Praze a vse bez zavahani a temer na prvni pokus.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2005 - 9:17

hmmm...
necitali ste dopredu hinty?


Podmínkou pro účast v zájezdu byla detailní znalost všech hintů zpaměti ;-)
(Kecám, jako vždy...)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2005 - 17:04

Nebo je to tim, ze je v Praze tolik cacheru a k cachim vedou vyslapane cesticky :)

To spis, i kdyz predevcirem v Beroune u Trech medvedu bylo okoli natolik zvalene, ze zmatecne vyslapane cesticky kolem cache byly spis zavadejici. Asi to bude tim, ze Beroun uz neni Praha [;)]
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2005 - 10:39


Teda to je vykon - 44 za weekend. Nemate utapkane nozicky? Jinak gratuluji k tomu vykonu, to jeste u nas nikdo nedokazal. Kdyz ja udelam 10 za jeden den, tak toho mam dost a dam si par dni oddych na vstrebani zazitku a pak si dam jednu oddychovou.

Ja si zase rikam - vseho s mirou :-) vybrat si vsechny kese v okoli za jednu sezonu, nebo mesic, ci nedejboze za vikend, co bych pak delal? Hladove cekal na kazdou nove vznikou kesku? To ani nahodou, neni kam spechat. Pokud udelam za den jednu, dve, tri kesky, tak si je opravdu vychutnam. Pak uz je to jen o presunech a o Chaplinove "Moderni dobe" a sbirani bodu (z meho uhlu pohledu). Ne ze by to nemelo neco do sebe, ale kdyz si to pak zpetne proberu v mysli, zjistim ze z takoveho loveckeho dne nemam pak takovou radost.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2005 - 20:57

Gratuluji vsem zucastnenym k velikemu odhodlani a obrovske pili. Musela to byt makacka, to mnozstvi navstivenych mist. Vsak taky zatim dostupne logy Toma Klicnika jsou jak z filmu MODERNI DOBA :-) .
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2005 - 10:52

k povodnej otazke tohto vlakna - myslim si, ze preto sa vam hladalo rychlo, lebo ste boli traja - t.j. 6 oci a 6 ruk najde rychlejsie ako jeden par :) + v Prahe je vela tradicnych cache, kdezto v Brne to skor pripomina Rakusko - 2 multi na 1 tradicnu (odhad)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2005 - 11:54

Ja si zase rikam - vseho s mirou :-) vybrat si vsechny kese v okoli za jednu sezonu, nebo mesic, ci nedejboze za vikend, co bych pak delal? Hladove cekal na kazdou nove vznikou kesku? To ani nahodou, neni kam spechat. Pokud udelam za den jednu, dve, tri kesky, tak si je opravdu vychutnam. Pak uz je to jen o presunech a o Chaplinove "Moderni dobe" a sbirani bodu (z meho uhlu pohledu). Ne ze by to nemelo neco do sebe, ale kdyz si to pak zpetne proberu v mysli, zjistim ze z takoveho loveckeho dne nemam pak takovou radost.


Ono je to tak trochu o úhlu pohledu. Když porovnám Brno z Prahou, tak je jasné, že na každou novou keš musím v Brně a okolí čekat poměrně dlouho (nebo si ji založit sám)... Když budu bydlet v Praze, tak si budu moct víc vybírat, vždyť v okruhu 50 km od Prahy je možná 60% všech českých cache!
No a když už hoši z vesnice přijedou do velkého města, tak se musí snažit, aby se jim ten výlet náležitě vyplatil.

  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2005 - 23:10


Gratuluji vsem zucastnenym k velikemu odhodlani a obrovske pili. Musela to byt makacka, to mnozstvi navstivenych mist. Vsak taky zatim dostupne logy Toma Klicnika jsou jak z filmu MODERNI DOBA :-) .

Vsak taky jsem nacital a otviral prvni log, pak druhy,.. pak treti, sesty,... osmy,... a mel jsem divny deja-vu pocit :-) Funkce copy-paste nekdy dokaze opravdu usetrit hromadu psani a casu ;-)


  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2005 - 9:15

Vsak taky zatim dostupne logy Toma Klicnika jsou jak z filmu MODERNI DOBA :-) .


Už jsou doplněné nové logy... Já byl vůbec rád, že jsem dal všechno dohromady a navíc jsem teď docela zaneprázdněný, takže k sepisování jsem se dostal až včera v noci.
Ono to ale tu Moderní dobu tak trochu připomínalo...
Přijít, rozhlédnout, vytipovat, sáhnout, najít, otevřít, vytáhnout, zapsat, zasunout, zavřít, schovat, odejít...
Přijít, rozhlédnout, vytipovat, sáhnout, najít, otevřít, vytáhnout, zapsat, zasunout, zavřít, schovat, odejít...
Přijít, rozhlédnout, vytipovat, sáhnout, najít, otevřít, vytáhnout, zapsat, zasunout, zavřít, schovat, odejít...
Přijít, rozhlédnout, vytipovat, sáhnout, najít, otevřít, vytáhnout, zapsat, zasunout, zavřít, schovat, odejít...
Přijít, rozhlédnout, vytipovat, sáhnout, najít, otevřít, vytáhnout, zapsat, zasunout, zavřít, schovat, odejít...
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2005 - 11:10

Dalsi opakovaci log by Jedla :) Log Date: 6/18/2005 8/43 Jedna z mnoha cachí, která se vyskytla na nasí spolecné pouti s Dapem a Tomem Klicnikem po Praze a okolí. Priznám se, ze se v takové spouste cachí, které jsme za tento víkend nalovili trochu zamotávám a musel bych si vymýslet [:)] Vsechny cache které jsme nasli byly velmi vydarené a nalezené bez vetsích problému. Díky za ne. TNLN
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2005 - 9:28

Nemam prehled, ale soukrome bych si tipnul, ze to je hodno zapisu do Guinessovy knihy rekordu :-)
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2005 - 9:35

Nemam prehled, ale soukrome bych si tipnul, ze to je hodno zapisu do Guinessovy knihy rekordu :-)

Zalezi, jestli to ma cenu. Mam obavu, ze se urcite najde nekdo, kdo se pokusi v nejblizsi dobe tento rekord prekonat.
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2005 - 9:46

Zalezi, jestli to ma cenu. Mam obavu, ze se urcite najde nekdo, kdo se pokusi v nejblizsi dobe tento rekord prekonat.

Cesky rekord to urcite bude, globalne vsak ne. Koukal jsem na lovce za velkou louzi a nekteri maji ve svem profilu poznamky typu "Nejuspesnejsi den - 114 kesi", "39 FTF za den", ...atd. :o)
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2005 - 10:43

Cesky rekord to urcite bude, globalne vsak ne. Koukal jsem na lovce za velkou louzi a nekteri maji ve svem profilu poznamky typu "Nejuspesnejsi den - 114 kesi", "39 FTF za den", ...atd. :o)

Řekl bych, že poměrně zajímavý údaj u rekordů bude počet cache na kilometr uražené vzdálenosti.
Já mám v Jizerkách rekord 3 cache za celý den na kole, v Praze pak 6 cache za dopoledne bez kola.

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama