Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2 - přeinstalace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 9:36

Ahojky Po zkusenosti z minulého víkendu, kdy jsem tento krok udelal tj. preinstaloval GG, jsem se rozhodl zalozit toto téme. Hledal jsem v minulost zda jiz neexistuje takové téma, ale nenasel. Snad to nekomu pomůze. Starý GG jsem mel nainstalovaný nekolik let a za tu dobu se v něm nahromadilo spoustu balastu z různých skriptů, ze uz jsem nevedel co k cemu patrí Pradevsím je si treba zazálohovat celou složku "Datadir" z kterého pak jdou prekopírovat zpet nekteré soubory bez toho ze by jste si znova zanerádili GG. Jestli Datadir nechcete nebo nemůzete si cely zazalohovat meli byste si zalohovat aspon nekteré slozky, které vám pak usetrí práci s nastavování GG. Které soubory zálohovat: - soubory s priponou gcl - v nem se uchovává nastavení sloupců které je v okne GG; - soubor "geoget.ini " kde je vlastní nastavení GG; - soubor"geohome.ini" zde jsou referencní souradnice které se zobrazují v okne "Ref:"; - z kořenového adresáre Datadir vsechny vase vytvorené filtry které se zobrazují v okne "Filtr:"; - slozka "attach" zde se uchovávají prílohy a poznámky k jednotlivým kesím - pouzíváte-li cache mapu tak ze slozky map si zálohovat soubor "lokality" ve kterém jsou vase referencí body se souradnicemi; - ze slozky "offline" soubor CWGList, kde jsou nalezená CWG; - projit si slozku "script" kde jsou jednotlivá makra a z nich si zálohovat soubory kde je v názvu ...config nebo s príponou ini. V nich je nastavení jednotlivých skriptů. napr. Autostat.ini, spoiler.config.pas, gpxgarmin.config.pas; - ze slozky script GgStat nebo AutoStat soubor "Template.cz" nebo jak ho mate pojmenovaný; Můzete taky vyuzít zálohovací BAT soubory z GASP balícku od S474N. Po stáhnutí GASP balícku si prekopírovat dva BAT soubory !zaloha-cfg a !zaloha-obnovit do datového adresare GG a ridit se pokyny. Upozonuji ale ze tyto BAT soubory tak jak jsou nastavené provedou zálohování jen časti souborů vyse uvedených. Asi jsem nepostihl vsechno, mozná ze zkusenejsí borci to jeste doplní co je treba si zálohovat, mozná ze dostanu vynadáno. Já nad tím strávil dva dny a snad to nekomu usetrí práci.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 9:55

Archi1 napsal/a:
Co jsem nenalezl je v kterém souboru se uchovává vlastní nastavení jak se má GG chovat.


to je... geoget.ini ;)
  • 0

#3 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 10:05

HaLuMa napsal/a:

Archi1 napsal/a:
Co jsem nenalezl je v kterém souboru se uchovává vlastní nastavení jak se má GG chovat.


to je... geoget.ini ;)

Diky, vlozeno do prispevku výse.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 10:46

Archi1: a ted si predstav, ze v ramci GASP balicku existuji 2 BAT soubory, jeden urceny pro zalohu a druhy pro obnoveni. Tento BAT spustis ve svem stavajicim datadiru. Potom si libovolne nainstalujes novy Geoget nebo vyuzijes cely balicek GASP, presunes soubor ZALOHA a spustis druhy BAT soubor. A mas to bez prace. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#5 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 11:08

S474N napsal/a:
Archi1: a ted si predstav, ze v ramci GASP balicku existuji 2 BAT soubory, jeden urceny pro zalohu a druhy pro obnoveni. Tento BAT spustis ve svem stavajicim datadiru. Potom si libovolne nainstalujes novy Geoget nebo vyuzijes cely balicek GASP, presunes soubor ZALOHA a spustis druhy BAT soubor. A mas to bez prace. ;)

S474N: Mám smůlu ze tvuj GASP balicek nepouzívam, ale zeptám se dají se ty BAT soubory pouzít i mimo tvuj balíček na různou instalaci GG. Pokud ano tak bych to s tvým dovolením dopsal do uvodního príspevku.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#6 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 11:46

S474N: Tak jsem vyzkousel ty BAT soubory a fungují i mimo GASP balícek, skoda ze jsem o nich nevedel drive. Co bych ale jeste doporucil doplnit do tech zalohovacích souboru je slozka "attach" kde se uchovávají prílohy a poznámky k jednotlivým kesím a soubory s priponou gcl - v nemz se uchovává nastavení sloupců které jsou v okne GG. Dobrá práce S474N. Mohlo by neco takového na zálohování být i v oficiáním GG.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 12:03

soubory s priponou GCL. Tech nastaveni sloupcu muzes mit vic. ;)
  • 0

#8 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 13:20

Nekoukal jsem, co presne je obsahem bat souboru, ale domnivam se, ze by melo jit vytvorit davku pro Combine, ktera to udela obdobne. To by mozna bylo uzitecnejsi, protoze by se to dalo udelat jako samoinstalacni balicek (on jde tedy tak udelat i bat, ale ...)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#9 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 13:39

http://geoget.ararat...php/user:slozky
http://geoget.ararat...hp/user:soubory

ale urcite se to muze sesumirovat do navodu na geogetwiki
  • 0

#10 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 18:18

Archi1: jasne, ty soubory z logiky veci funguji vsude. Klidne do nich dopis co potrebujes a pouzij je taktez tak, dle libosti. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#11 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 18:55

mikrom napsal/a:
http://geoget.ararat...php/user:slozky
http://geoget.ararat...hp/user:soubory

ale urcite se to muze sesumirovat do navodu na geogetwiki

mikrom: jsem pro dát to na geogetwiki
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#12 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 13:37

http://geoget.ararat...lovani_programu
upravam se meze nekladou ;-P
  • 0

#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 13:54

No asi ty BAT soubory upravim, aby to bylo 100% :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama