Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.10.623


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
62 odpovědí na toto téma

#1 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 14:11

* Nový skript Divide pro všeobecné třídění podle polygonů. Nová třídící pravidla se přidávají jednoduše za pomoci INI souborů. * Přidány polygony pro Rakousko a Maďarsko. * Aktualizovány polygony pro Českou Republiku, přidány další úrovně třídění. * Přidán masterhint s nápovědou při prázdném seznamu nebo prázdné databázi. * Řazení podle nějakého sloupce lze zase zrušit. * Aktualizace importu na verzi webu 20110504.
  • 0

#2 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 14:33

Diky za rychlou aktualizaci. Uz to slape.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#3 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 14:44

Taky děkuju za novou verzi, už mi šlape jako švýcarský hodinky :)

HaLuMa napsal/a:
* Přidán masterhint s nápovědou při prázdném seznamu nebo prázdné databázi.

Tohle je podle mě super novinka. Určitě ji ocení spousta začátečníků a stane se pro ně GG ještě přívětivějším programem.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#4 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 14:48

HaLuMa napsal/a:
* Nový skript Divide pro všeobecné třídění podle polygonů. Nová třídící pravidla se přidávají jednoduše za pomoci INI souborů.
* Přidány polygony pro Rakousko a Maďarsko.
* Aktualizovány polygony pro Českou Republiku, přidány další úrovně třídění.
* Přidán masterhint s nápovědou při prázdném seznamu nebo prázdné databázi.
* Řazení podle nějakého sloupce lze zase zrušit.
* Aktualizace importu na verzi webu 20110504.


Mám otázku:
Aktualizoval jsem GeoJary i GeoGet a pokud chci stáhnout kešuli přes GeoJary, tak mi při importu GeoGet zařve chyba parsování. (viz příloha). Kde jsem udělal chybu?
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 14:48

Ja vim, proto jsem to tam udelal. ;) Uz mne nebavily ty vecne narky: "Naimportoval jsem tam kesky, ale seznam je prazdny!"
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 14:50

vin-lin napsal/a:
Aktualizoval jsem GeoJary i GeoGet a pokud chci stáhnout kešuli přes GeoJary, tak mi při importu GeoGet zařve chyba parsování. (viz příloha). Kde jsem udělal chybu?


Zmenil sis format datumu, ze jo?
V tuto chvili to funguje jen s puvodim formatem.
  • 0

#7 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 14:51

stejny problem jako vin-lin :( napada me jen jedna vec zmenil jsem si format data na gc.com nemuze to byt tim ? EDIT: byl jsem pomalej :D
  • 0

#8 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 14:54

HaLuMa napsal/a:

vin-lin napsal/a:
Aktualizoval jsem GeoJary i GeoGet a pokud chci stáhnout kešuli přes GeoJary, tak mi při importu GeoGet zařve chyba parsování. (viz příloha). Kde jsem udělal chybu?


Zmenil sis format datumu, ze jo?
V tuto chvili to funguje jen s puvodim formatem.


Ano, právě teď jsem si to přečet ve vedlejším vlákně a provedl změnu na původní formát data a vše funguje. Omlouvám se za poplašnou zprávu.
Každopádně velice ti děkuji za novou verzi.
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 14:55

Na dalsi formaty datumu se kazdopadne budu divat, jen jsem se s tim ted nechtel zdrzovat.
  • 0

#10 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 15:00

Taky velké díky HaLuMovi za briskní reakci na kejkle Groundspeaku, jenom pro nás pomalejší: jak vypadá ten původní formát data? ;)
  • 0

#11 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 15:03

Já bych měl dva drobné problémy: 1. Při aktualizaci se mi stáhl nový GG, spuštěný GG se vypnul, ale dál instalace nepokračovala. Musel jsem to nainstalovat ručně. To se mi ještě nikdy nepřihodilo. 2. Tohle nevím, s čím souvisí, ale GJ při pokusu o import vysílá informační okno, že nemá přihlašovací údaje a přitom je má.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#12 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 15:04

HaLuMa napsal/a:
* Nový skript Divide pro všeobecné třídění podle polygonů. Nová třídící pravidla se přidávají jednoduše za pomoci INI souborů.
* Přidány polygony pro Rakousko a Maďarsko.

¨Tak jsem na to koukal, zdá se že to šlape.
Ta koncepce se mi líbí. Původně jsem uvažoval o jednom skriptu klasicky dělaném, ale pak jsem dospěl k názoru že bych se v tom utopil.

Ale doufal jsem ve skrytu duše, že zkusíš naimplementovat to jméno polygonu z komentáře aby se vyřešily ty rozházené okresy jak jsem ti to psal před mnoha týdny.

Jo a v distdata zůstalo czdivide a skdivide - to je úmysl nebo chyba ?
  • 0

#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 15:08

Super, facha to, diky! EDIT: tak beru zpet, najednou mi nejede Combine a kdyz jsem se v tom zacal vrtat, tak kvuli filtrovani. Kdyz vyberu jakykoliv filtr, kde filtruji podle kraje (kuprikladu Vysocina), tak mi vyjede prazdnej seznam. V definici tagu mam Vysocinu 2x - jednou bez a podruhe s diakritikou, ale ani jedna nejede. EDIT2: aha, tak pres TAGy to nejede, ale pres Polygony ano. Nicmene co jsem se rucne dival, tak u nekterych kesi mam tag s diakritikou a u nekterych bez. Da se s tim neco delat?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#14 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 15:30

Netorack napsal/a:
Taky velké díky HaLuMovi za briskní reakci na kejkle Groundspeaku, jenom pro nás pomalejší: jak vypadá ten původní formát data? ;)


MM/dd/yyyy
  • 0

#15 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 15:35

S474N napsal/a:
EDIT2: aha, tak pres TAGy to nejede, ale pres Polygony ano. Nicmene co jsem se rucne dival, tak u nekterych kesi mam tag s diakritikou a u nekterych bez. Da se s tim neco delat?


Nástroje / Nastavení / Tagy / Smazat kategorii tagů
  • 0

#16 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 15:45

K tem polygonum - smazte si vsechny tagy, ve kterych mate stavajici roztrideni (CZ kraje a CZ okresy), a roztridte to znova! Duvodu je pro to vice: 1. Polygony kraju jsou jiz s diakritikou! 2. polygony kraju i okresu byly aktualizovany! A aby se projevily vsechny zmeny hranic, je treba stavajici tagy smazat a pridelit je podle techto novych polygonu. A stavajici skripty CZ diviode a SK divide vam tam zustaly. V nove instalacce jiz nejsou, ale nechtel sjem vam to jen tak bez reci smazat. Pokud je nepotrebujete, klidne si je smazte sami. (nezapomennte si je vyhodit i z distdata adresare.
  • 0

#17 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 15:48

plus teda jeste je upraven skript countryflag aby korektne zobrazoval vlajecku velke britanie ;)
  • 0

#18 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 15:53

Super, uz vsechno facha jak ma.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#19 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 15:56

super :) diky za update, jediny, co me "trapi" je diakritika u kraju a okresu - misto ni to ukazuje preskrtnuty kolecka, é apod :( mela jsem to svyho casu predelany taj, ze tam diakritika nebyla, tze se priznam, ze ted nvm, jestli to dela dlouhodobe vsem, nebo jen me... da se s tim neco delat? jeste jedna vec: kese, ktery maj okres kutna hora, u me z nejakyho duvodu nemaj pridelenj kraj... :/ (smazala sem nejdriv tagy okres a kraj, pak jsem to dala znovu projet, predtim to u KH okres urcilo) a jeste se pridal problem s Benesovem a par kesema v okrese pRibram... jak ja to delam... :D
  • 0

#20 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 16:01

HaLuMa napsal/a:
K tem polygonum - smazte si vsechny tagy, ve kterych mate stavajici roztrideni (CZ kraje a CZ okresy), a roztridte to znova!

Duvodu je pro to vice:

1. Polygony kraju jsou jiz s diakritikou!


vřele doporučuji, i když jsem si na první pohled myslel že se nic nezměnilo - tak minimálně došlo ke změně "Královehradecký" na "Královéhradecký" (netušil jsem, že ta druhá verze je správně)

možná by neškodilo udělat dočasně nějaký skriptík pro BFU aby ty staré názvy vymlátil. Bude to tady určitě dvakrát do týdne řešeno....
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama