Přejít na obsah


Fotka

2.5.16


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
20 odpovědí na toto téma

#1 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 21:03

Snad se podarilo odstranit problemy s oteviranim prohlizece. Novinkou teto verze je rozsireny import z GPX, ktery umi prebirat nektere informace, ktere do GPX pridava GSAKv8, jako napriklad favoritni body, PMO priznak, nebo prilozene obrazky k listingu.
  • 0

#2 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 21:38

díky,už se instaluje
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#3 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 22:02

Škoda ze takhle rychlý není geojára, takhle mi furt padnou statistiky na nestazenych logach na vlastní kesi. Ale supr práce, díky
  • 0

brundi
 


#4 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 22:06

hold geojarryho vyvíjí neznámý autor, který nemá třeba tolik času jako haluma, na jednu stranu je škoda že je anonym, na druhou ještě štěstí pro něj. Dovedu si představit, jak se do něj někteří zastánci TOU pouštěj..
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#5 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 22:34

a kdovi zda ma cas tu procitat cesky fora kde je to samej trol :D
  • 0

#6 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 22:55

zeptam se asi blbe... a nejde prepsat ggstat ci co dela statistiky, aby neumiral na te nule;). Moc tomu nehovim, takze diky moc
  • 0

brundi
 


#7 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2011 - 6:23

brundi napsal/a:
Škoda ze takhle rychlý není geojára, takhle mi furt padnou statistiky na nestazenych logach na vlastní kesi. Ale supr práce, díky


A co takhle nestahovat pomoci GJ, ale otevrit stranku i s logy v prohlizeci a ulozit html? Takhle to delam po kazdem zalogovani kesi a jednou za mesic s vlastnimi kesemi a jde to jak po masle.

Jediny problem je u vlastnich kesi, ktere zatim nemaji nalez. tam padnou statistiky.
  • 0

#8 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2011 - 6:39

mudlodcera napsal/a:

brundi napsal/a:
Škoda ze takhle rychlý není geojára, takhle mi furt padnou statistiky na nestazenych logach na vlastní kesi. Ale supr práce, díky


A co takhle nestahovat pomoci GJ, ale otevrit stranku i s logy v prohlizeci a ulozit html? Takhle to delam po kazdem zalogovani kesi a jednou za mesic s vlastnimi kesemi a jde to jak po masle.

Jediny problem je u vlastnich kesi, ktere zatim nemaji nalez. tam padnou statistiky.

Když to je ten samý problém - zkus si to. Je to pro laika asi přitažené za vlasy, ale to co si uložíš to ty logy neobsahuje. Ty logy jsou tam bohužel vypisovány dynamicky za chodu, nejsou součástí stránky. Stránka obsahuje pouze prográmek na jejich výpis.
  • 0

#9 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2011 - 6:42

budu tedy snazne prosit MaFu o osetreni deleni nulou v GGstatu;), protoze i kdyz stahnu html, tak ty logy tam nejsou
  • 0

brundi
 


#10 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2011 - 6:48

Díky, mapy zase fungují jako předtím...:P
  • 0

#11 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2011 - 8:30

Nehazejte flintu do zita, na GJ se opravdu pracuje. A ackoliv to tak nevypada, GG mu mezitim vychazi vstric.
  • 0

#12 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2011 - 10:42

mudlodcera napsal/a:
A co takhle nestahovat pomoci GJ, ale otevrit stranku i s logy v prohlizeci a ulozit html?


Zkusil jsem ve Firefoxu - ulozene .html detailu kesky obsahovalo logy, tak jak byly nactene - tedy konkretne vsechny, ale GG si s timto souborem neporadil a hned hodil chybu parsovani: v terenu videl datum, atd atd...

PS:
Ulozene .html = v terminologii Firefoxu "Webova stranka komletni", pokud ulozim jen to originalni HTML (Webova stranka -pouze HTML) -tak tam je samozrejme jen ten script a zadne logy...
  • 0

#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2011 - 12:34

Tak si ale porovnej to HTML z jednoho a z druheho - zjistis, ze je tam tolik zmen, ze by to v praxi znamenalo napsat parser udaju uplne znova. A odpovez si sam, jestli by to byla uzitecne vynalozena prace, kdyz uz GJ testuje sve zcela nove reseni?
  • 0

#14 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2011 - 16:13

Nejde mi přidat do zobrazených sloupců tagy. V Editoru sloupců vložím Vlastní tag, nazvu ho nějak a chtěl bych pak vložit např. tag Elevation, ale v Kategorii tagů se mi nedaří nic zadat. Přitom do kolonky Vizualizační skript zadat jde. Kde dělám chybu? Předem díky za odpověď.
  • 0

#15 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2011 - 16:24

Vlevo si vyberu sloupec typu "kategorie tagu" a hodim si ho sipkou doprava. Tam si ho najdu, a kliknu na nej. V tu chvili muzu vyplnova co potrebuji, a povoli se o vybiratko pro nazev kategorie tagu. Pokud povolene neni, tak zrovna needitujes sloupec spravneho druhu.
  • 0

#16 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2011 - 17:10

Aha, tak už to chápu... Já tam dával sloupec Vlastní s tím, že dole doplním "kategorii tagů", protože jsem si myslel, že nad sloupcem vlastní jsou názvy stávajících sloupců :-) Díky.
  • 0

#17 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2011 - 18:30

Sloupec typu "vlastni" slouzi jako prazdny sloupec, jehoz obsah je urcovany jen a jen vizualizacnim skriptem. Ten tam muze cpat cokoliv, co si ten skript usmysli.
  • 0

#18 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 8:05

Volba prohlížeče webových stránek, paráda, konečně vše funguje jak má. Díky
  • 0

#19 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 9:42

Ahojky, Mám dotaz ohledne tagu gcimage. Pokud keska v listingu obsahuje obrázky musí se po stazení do GG tento tag u kesky objevit? Stahnul jsem si dnes asi 10 kesek které mají v listingu obrázky, ale ani u jedné se neobjevil tag gcimage, viz obr.. Delám nekde neco spatne, nebo je potreba neco nastavit aby se tag gcimage objevil pokud listing obsahuje obrázky?
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#20 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 9:52

pozorjed napsal/a:
Volba prohlížeče webových stránek, paráda, konečně vše funguje jak má. Díky

+1, na to uz jsem cekal opravdu dlouho. Mozna bych jeste dal moznost vybrat pres ikonku cestu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama