Přejít na obsah


Fotka

Registrace a určení úkolu TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 12:34

Před chvilkou tu zvonila pošťačka. Vím, to asi nikoho nezajímá. Ale donesla mi mé první 2 TB a já nevím přesně jak s nimi naložit. Tím myslím, že bych nerad zkazil registraci a určení úkolu. Mám tedy několik dostazů na tento problém a byl bych moc rád, kdyby se tu našel nějaký kešer, který mi pomůže. Díky 1) Kde přesně a jak zaregistrovat nový Tb (+ jak zvložit ikonku a název TB) 2) Jaký mohu vložit úkol. Mohu si zvolit, aby se mi TB někdy vrát a mohu určit zhruba datum a keš? 3) Musí k TB být připnutý další předmět jak je psáno na wiki nebo může cestovat jen TB?
  • 0

#2 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 12:45

eL_KeDaRoSs napsal/a:
Před chvilkou tu zvonila pošťačka. Vím, to asi nikoho nezajímá. Ale donesla mi mé první 2 TB a já nevím přesně jak s nimi naložit. Tím myslím, že bych nerad zkazil registraci a určení úkolu. Mám tedy několik dostazů na tento problém a byl bych moc rád, kdyby se tu našel nějaký kešer, který mi pomůže. Díky

1) Kde přesně a jak zaregistrovat nový Tb (+ jak zvložit ikonku a název TB)
2) Jaký mohu vložit úkol. Mohu si zvolit, aby se mi TB někdy vrát a mohu určit zhruba datum a keš?
3) Musí k TB být připnutý další předmět jak je psáno na wiki nebo může cestovat jen [TB]?


1) Na stránce http://www.geocaching.com/track/ zadej do políčka "Activate Trackable Item" Trackovací číslo (to, co je na TB vyryto)
pak už tě to provede samo
Ikonku nezměníš, tu má každý cestovní předmět určenou, neměnnou. Můžeš ale vložit fotku do popisu předmětu.
2) Můžeš si zvolit, co chceš. A čím divočejší to bude, tím ti na to kačeři budou víc kašlat.
3) Nemusí. Ale koho zaujme samotný TB štítek?
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 12:48

Na gc.com v levém menu najdeš "Trackable items", tam zvol "Activate...." a zadej aktivační kód, který máš u TB (bývá nalepený na sáčku). Tím se TB aktivuje, přiřadí se k tvému nicku a otevře se ti stránka pro zadání informací o TB. Všechny TB mají stejnou ikonu, různé ikony mají jen speciální TB a GC. Název je taky na tobě, je to přece tvůj TB :) K TB nemusí být připnutý žádný předmět, ale to je pak TB chudinka. Vždyť právě o ty putující předměty jde. Pokud jsi chrěl, aby ti putoval jen kus kovu, mohl jsi si koupit nejlevnější GC. Takže koukej doma zalovit v krabici z dětství, vytáhni plastovýho indiána a vrtačku. Udělej do něj díru, protáhni řetízek a máš TB. Pozor, posílá se do světa jen ta visačka co na ní není COPY. Tu si nech doma.
  • 0

#4 standa team

standa team

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 12:52

Na GC.COM si zvolíš v levé části Trackable items. Pak zapíšeš Tracking number do pole Activate trackable item. Po stisknutí Activate budeš ještě muset zadat Activation code. Pak už můžeš psát o TB. Cíle můžeš psát různé. Já jsem taky ke svému TB napsala, že bych ráda, aby se mi vrátil zpět do naší keše, takže teď jen čekám, jestli se tak stane. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama