Přejít na obsah


Fotka

GWC se špatnou přezdívkou :(


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
15 odpovědí na toto téma

#1 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 9:43

Ahoj, Chtěl bych se s vámi poradit... Minulý týden jsem si nechal udělat GWC, ale až po pár dnech jsem zjistil, že jsem do návrhu dal špatnou přezdívku... Na internetu totiž hodně používám mike007, jen na GC.com mám mike007cz, protože mike007 je již obsazená. Samozřejmě jsem si blbec dal do návrhu mike007 a GWC-čka jsou již vypálená. Teď co s tím? Mám se držet známého "za blbost se hold platí" a nechat si udělat novou sadu nebo se dají použít ty se špatným nickem, jen bych měl třeba do pytlíčku ke coinu vložit nějakou kartičku, kde by stálo, že to je sig item kačera mike007cz ? Dejte vědět. Díky.
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#2 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 9:57

mike007cz napsal/a:
Ahoj,

Chtěl bych se s vámi poradit...

Minulý týden jsem si nechal udělat GWC, ale až po pár dnech jsem zjistil, že jsem do návrhu dal špatnou přezdívku... Na internetu totiž hodně používám mike007, jen na GC.com mám mike007cz, protože mike007 je již obsazená. Samozřejmě jsem si blbec dal do návrhu mike007 a GWC-čka jsou již vypálená. Teď co s tím? Mám se držet známého "za blbost se hold platí" a nechat si udělat novou sadu nebo se dají použít ty se špatným nickem, jen bych měl třeba do pytlíčku ke coinu vložit nějakou kartičku, kde by stálo, že to je sig item kačera mike007cz ?

Dejte vědět. Díky.


Ahoj. Předně zktratka se píše CWG :)
Já myslím, že je to jednoduché:) Pokud máš peněz, že nevíš co s ními, tak si nech kolečka udělat nové, ale pokud ne, tak varianta s lístečkem v pytlíku se správným nickem myslím není vůbec špatná a nemyslím si, že by to někomu vadilo..
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#3 mormici

mormici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 10:01

mno, zkus kontaktovat mike007 ... třeba by je od tebe za nějaký peníz odkoupil :-)
  • 0

#4 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 10:04

No vidíš, a já celou dobu používám GeoWoodCoin ;)

Nevím no, peněz nazbyt nemám, ale chyba mi dost vadí.
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#5 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 10:06

mormici: Díval jsem se na profil mike007 a ten je neaktivní. Od doby kdy se zaregistroval, tak se už nepřihlásil a nemá žádné nálezy. Ten geocaching nehraje...
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#6 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 10:16

mike007cz napsal/a:
No vidíš, a já celou dobu používám GeoWoodCoin ;)

Nevím no, peněz nazbyt nemám, ale chyba mi dost vadí.


Vidíš, a ono to má být Czech Wood Geocoin. :-)

Neřeš to, spoustu lidí má na CWG dvoj nick, nebo team. Myslím že by to ani nemuselo vadit zařazení v katalogu. Udělej lístečky, tam uveď nick celý. Žádné dlouhé omluvy a vysvětlování. A až budeš vypalovat další, CZ tam doplníš. :-)

Příště 2x měř a 1x pal :-)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#7 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 10:18

... a v pripade, ze bys chtel CWGcka smenit, tak se ozvi!... Bereme Mike007 od Mike007cz ... :)
  • 0

#8 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 10:19

Napiš na geocaching.com mail s vysvětlením a žádostí o zrušení účtu mike007 a změnu tvého z mike00cz na mike007. Kontaktuj tímto mailem uživatele mike007, vysvětli, o co jde, a když bude souhlasit, ať ho přepošle na geocaching.com. Nemyslím si, že ten člověk bude reagovat, ale za pokus nic nedáš ... Edit: Dívám se, že u mike007 to píše "The user selected has invalidated his or her account. You cannot send email to this user." To vypadá, že účet vůbec není aktivní - zkus tedy rovnou kontaktovat geocaching.com ;)
  • 0

#9 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 10:28

MedoMys: Neblázni, to bych si musel nechat změnit razítko. To mám udělané dobře :)

to all: Napíšu do prodejny jestli by byl nějaký problém se zařazením do katalogu. Pokud ne, vytisknu kartičky a příště si dá hold bacha.

Díky všem za komenty.
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#10 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2009 - 10:32

Lepší nové razítko (stačí jen vyměnit to logo) než celou sadu CWG ;) Aspoň bys sesouhlasil svoje nicky ...
  • 0

#11 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2009 - 19:23

Chlapi, Tak jsem to vyřešil jinak ;) Napsal jsem na Groudspeak, aby vymazali účet mike007, protože ho nikdy uživatel nepoužil a ani nepotvdil email, takže je ten účet celkem k prdu. Groundspeak mi dal za pravdu a vyhověl mi. Nyní mám pod sebou oba dva účty, jak mike007cz, tak mike007 s tím, že účet mike007 odkazuje na oficiální účet --> mike007cz. Můj problém je tímto vyřešen. Pokud tedy někdy omylem použiju přezdívku mike007, tak se houby děje, protože jsem to stále já :-)) No a tohle mě nestálo ani korunu ;) Uff ... :D
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#12 Wickey & Tesix

Wickey & Tesix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2009 - 20:32

mike007cz napsal/a:
Chlapi,

Tak jsem to vyřešil jinak ;) Napsal jsem na Groudspeak, aby vymazali účet mike007, protože ho nikdy uživatel nepoužil a ani nepotvdil email, takže je ten účet celkem k prdu. Groundspeak mi dal za pravdu a vyhověl mi. Nyní mám pod sebou oba dva účty, jak mike007cz, tak mike007 s tím, že účet mike007 odkazuje na oficiální účet --> mike007cz. Můj problém je tímto vyřešen. Pokud tedy někdy omylem použiju přezdívku mike007, tak se houby děje, protože jsem to stále já :-))

No a tohle mě nestálo ani korunu ;)

Uff ... :D


Myslím, že jsi to vyřešil skvěle ;)
  • 0

#13 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2009 - 20:35

Ještě by šlo smazat ten účet, jako si ho smazal, a změnit si nick :D. Měl by si potom dokonce jen 1 účet ;)
  • 0

#14 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2009 - 20:36

To právě nechci. Musel bych si nechat udělat nový razítko... Účet mike007 nebudu používat. Jen jen kvůli přesměrování na účet mike007cz ;)
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#15 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2009 - 21:06

mike007cz napsal/a:
No vidíš, a já celou dobu používám GeoWoodCoin ;)


To není k smíchu, to je k spíš k pláči. Hlavně že něco máš a ani nevíš, jak se to jmenuje. :o
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#16 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2009 - 21:57

Arogant: no právě že to ještě nemám :D

edit: Téma je vyřešené, zamykám. Ať mi tu sem nepíšou další aroganti ;)
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama