Přejít na obsah


Fotka

Katalog CWG (nový a snad lepší) :-)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
62 odpovědí na toto téma

#1 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 14:23

Chystám nový katalog CWG a už je ve fázi, kdy by mohlo začít testování. Je na adrese http://cwg.cc (respektive http://www.svetgc.cz/cwg). Pokud budete mít nějaký další nápad na vylepšení nebo další funkce, určitě napište, uvidíme co se dá dělat. Katalog by se měl rychleji aktualizovat, stačí nahrát csv soubor a doplní se nová CWG. U nově přidaných CWG se bude zobrazovat zadní strana a až budou hotové fotky, automaticky se do katalogu doplní.

Další plánovaná funkce, na které teď dělám, je generování katalogu sbírky pro jednotlivé uživatele.
  • 0

#2 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 14:35

A co takhle to rozdělit po 50 CWG na stránku, ať se nemusí načítat přes 1000 obrázků najednou. A taky třeba řazení podle abecedy.
  • 0

#3 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 14:39

Na stránkování určitě dojde, i když se mi do toho původně nechtělo. Rozdělení na kategorie už nestačí a bude hůř. Nad řazením podle abecedy jsem zatím nepřemýšlel, ale pokud o něj bude zájem, neměl by to být problém.
  • 0

#4 RouLovci

RouLovci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 15:01

Taky se přimlouvám za stránkování, ale v tom případě to s sebou nese problém vyhledávání. Když nebudou podle abecedy a budu hledat konkrétní CWG, tak budu muset procházet stránky. Takhle mi stačilo ctrl+f ... Stránky jsou jinak parádní, krásná práce.
  • 0

#5 lambrusco

lambrusco

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 15:09

Já bych se taky přimlouvala za řazení podle abecedy, je to pak mnohem přehlednější. Děkujíí a bude to super!
  • 0

#6 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 15:31

Pěkné a dozajista záslužné. Ovšem nedá mi to, abych si nerýpl. My kešujeme od června 2008.
  • 0

#7 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 15:39

koyamas family napsal/a:
Pěkné a dozajista záslužné. Ovšem nedá mi to, abych si nerýpl. My kešujeme od června 2008.


Já píšu katalog, data dodává JPAgeo, takže případné problémy s daty řešit s ním.
  • 0

#8 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 15:41

koyamas family napsal/a:
Pěkné a dozajista záslužné. Ovšem nedá mi to, abych si nerýpl. My kešujeme od června 2008.

Obávám se že tohle datum (alespoň v současné době) koreluje s datem zařazení CWG do katalogu. Jak dlouho kdo skutečně kešuje samozřejmě katalog neví...
  • 0

#9 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 16:11

Parkis napsal/a:
Obávám se že tohle datum (alespoň v současné době) koreluje s datem zařazení CWG do katalogu. Jak dlouho kdo skutečně kešuje samozřejmě katalog neví...

To by tam asi melo byt "CWG v katalogu od" misto "Geocaching since".
Jsou mezi nami pomalejsi jedinci, co jim trva treba sedm let, nez vymysli, co by si dali na drevene kolecko :)
  • 0

#10 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 17:48

Pěkné a jestli bude i katalog sbírky, tak to bude supr! A to rozdělení na stránky. Nešlo by to tak, že si vyberu, kolik jich chci zobrazit na stránku?
  • 0

#11 EmbreOnyx

EmbreOnyx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 18:12

Pokud uz strankovani tak kazdopadne ne s nastavenym pevnym poctem ale moznosti vyberu a zadani poctu zobrazenych ks tak jak je to v temer kazdem eshopu, osobne jsem proti strankovani :-). EDIT:Hmm tak me PLAJ family s tim vyberem predbehl, holt jsem si nemel delat tu veceri s rozepsanym textem..
  • 0
HTC Desire S, c:Geo, WhereYou, Androzic, Locus, Nokie E52, Evolve GTraxx, GMobile XT, SmartComGPS, SmartGPX, HG Arcao edition, OpenWIG

#12 Ludvajs64

Ludvajs64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 18:34

Jéžišmarjá to je koleček! To už je tolik kačerů? ;) Hezká práce, díky, těším se na prohlížení.
  • 0

#13 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 19:03

cz.nemo napsal/a:
Chystám nový katalog CWG a už je ve fázi, kdy by mohlo začít testování. Je na adrese http://cwg.cc (respektive http://www.svetgc.cz/cwg). Pokud budete mít nějaký další nápad na vylepšení nebo další funkce, určitě napište, uvidíme co se dá dělat. Katalog by se měl rychleji aktualizovat, stačí nahrát csv soubor a doplní se nová CWG. U nově přidaných CWG se bude zobrazovat zadní strana a až budou hotové fotky, automaticky se do katalogu doplní.

Další plánovaná funkce, na které teď dělám, je generování katalogu sbírky pro jednotlivé uživatele.


Ahoj, nový katalog jejiž dávno hotov :-)
http://cwg.maxinoha.cz

Samozřejmě že se připravují další vylepčšení, je to databáze ze které se exportuje XML pro MoZiGo, takže s si rovnou může každý v MoZiGo třídit svojí sbírku CWG a rovnou exportovat do statistik.

Viz video návod: http://cwg.maxinoha.cz/mozigo.php

Co se připravuje:
- fultextové vyhledávání
- zobrazování většího náhledu po najetí myši na obrázek
- zrovna se pálí CWG, které bude zobrazováno místo chybějících obrázků
  • 0

#14 bajajanik@johanko

bajajanik@johanko

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 8:58

máte veľmi pekný katalóg. Vďaka, že ste dali svetu CWG!
  • 0
bajajanik

#15 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 12:52

Maxinoha napsal/a:
Co se připravuje:
- fultextové vyhledávání
- zobrazování většího náhledu po najetí myši na obrázek
- zrovna se pálí CWG, které bude zobrazováno místo chybějících obrázků


Ja bych uvital pri listovani informaci kolik stranek vubec je a moznost skocit nekam jinam nez jen na predchazejici/nasledujic, moznost vyhledani podle cisla nebo nicku a pripadne prosty textovy seznam - vse na jedne strance bez listovani.

Ale mas to pekny, dekuju.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#16 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 14:02

Vracím se k novému oficiálnímu katalogu CWG na http://cwg.cc (respektive http://www.svetgc.cz/cwg).

Nově v katalogu:
- stránkování s nastavitelnou velikostí stránky
- přepínání řazení (číslo nebo název)
- vyhledávání na celém webu funguje i na CWG (v pokročilém vyhledávání lze omezit jen na CWG)
- při zobrazení podrobností u jednoho CWG se zobrazí i případné další verze
  • 0

#17 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 15:20

No teď vydím že nevidím nic. Asi se vloudila nějaká chybička. ;)
  • 0

#18 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 15:23

MaK_cz napsal/a:
No teď vydím že nevidím nic. Asi se vloudila nějaká chybička. ;)


Taktéž nic nevidíme :)
  • 0
Hledejte a najdete!

#19 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 15:30

baron12 napsal/a:

MaK_cz napsal/a:
No teď vydím že nevidím nic. Asi se vloudila nějaká chybička. ;)


Taktéž nic nevidíme :)


Drupal občas kešuje víc než by mi bylo milé :) (kešuje od slova cache jako vyrovnávací paměť, ne cache jako geocache) :) Už by to mělo fungovat.
  • 0

#20 bohouscl6

bohouscl6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 19:19

Přeji pěkný večer všem, pravděpodobně mi to uniklo - ono je více oficiálních katalogů ? Nebo se jedná o jeden a ten samý jen v různých provedeních ?

V jednom není vidět obrázek našeho CWG vůbec, v druhém je jen zadní strana, která je pro všechny CWG víceméně společná. Takových je tam víc, ne jen náš. Při objednávce CWG jsme byli informováni o tom, že dvě CWG budou rovnou zaslány do oficiálního katalogu, je zde i odkaz na katalog , po kliknutí se dostanu sem : http://www.gc-plzen....wg/katalog.html Zde naše CWG není vůbec.

Musíme tedy pro zlepšení vyvinout nějakou aktivitu, nebo stačí počkat ? Který katalog je vlastně považován za oficiální ?

Děkuji bohouscl6 & Viky team
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama