Přejít na obsah


Fotka

GeoTrack START 2010 - závody TRACKABLE ITEMS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
63 odpovědí na toto téma

#1 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2010 - 19:02

Dnes 1.1.2010 v rámci eventu START 2010 - Podblanicky NY outdoor event GC1TP5M http://www.geocachin...01-fa0a4211de42 odstartoval závod GeoTrack START 2010 - závody TRACKABLE ITEMS http://geocaching.czechian.net/?p=234
Toto téma je určeno pro kominukaci účastníků závodu. Závodní trackably můžete sledovat ZDE http://www.geocachin...px?k=START-2010. Přeji všem trackablům dlouhou a bezpečnou cestu nejen rokem 2010. Xichteria
  • 0

#2 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 18:43

Velmi zajímavé. Po prvním dnu zdá se vede nečekaně dopravní prostředek, od kterého bychom to možná nečekali, a to TRAMVAJ!!! ;)
  • 0

#3 Vea

Vea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 20:22

Nojo, dopravni podniky nezahali :D
  • 0

#4 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 21:15

Moje tramvaj sice po prvním dnu vede, ale právě skončila v multině, kam chodí jeden člověk za měsíc...
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#5 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 22:29

Paullow napsal/a:
Moje tramvaj sice po prvním dnu vede, ale právě skončila v multině, kam chodí jeden člověk za měsíc...

...jak jsem koukal do logů, tak to dostal yukon_team přímo u železniční keše od tebe do ruky, no to je teda nápad, takhle ti to "pohřbít":o Snad tam někdo brzo vyrazí a popoveze. ;) T/X
  • 0

#6 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 22:41

Xichteria napsal/a:

Paullow napsal/a:
Moje tramvaj sice po prvním dnu vede, ale právě skončila v multině, kam chodí jeden člověk za měsíc...

...jak jsem koukal do logů, tak to dostal yukon_team přímo u železniční keše od tebe do ruky, no to je teda nápad, takhle ti to "pohřbít":o Snad tam někdo brzo vyrazí a popoveze. ;) T/X

Ode mě to nedostali, to jim dali VK_Stahlavy, kteří si TB vzali na Blaníku;)
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#7 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2010 - 23:43

Paullow napsal/a:

Xichteria napsal/a:

Paullow napsal/a:
Moje tramvaj sice po prvním dnu vede, ale právě skončila v multině, kam chodí jeden člověk za měsíc...

...jak jsem koukal do logů, tak to dostal yukon_team přímo u železniční keše od tebe do ruky, no to je teda nápad, takhle ti to "pohřbít":o Snad tam někdo brzo vyrazí a popoveze. ;) T/X

Ode mě to nedostali, to jim dali VK_Stahlavy, kteří si TB vzali na Blaníku;)

...jasan. Promiň. Za posledních 24 hodin mě zaplavily informace ze zhruba 300 poeventových e-mailů, tajže už nepoznám vlastníka trackablu od ostatních kačerů. Nicméně doufám, že ti to z té piksly někdo rychle vyndá (nejlépe zakladatel, že jo, to by možná bylo nejrychlejší ;) ). T.
  • 0

#8 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2010 - 9:34

to mi připomíná závod CWG ze zaječí do Plzně... první jsem se dostal do Prahy do nestydy a pak si jeden kolek z Uh. Hradiště nevšiml připojeného štítku a šoupl mne z5 na Moravu... ta multina je ale větší zásek...
  • 0

#9 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2010 - 15:26

mirotiro napsal/a:
to mi připomíná závod CWG ze zaječí do Plzně... první jsem se dostal do Prahy do nestydy a pak si jeden kolek z Uh. Hradiště nevšiml připojeného štítku a šoupl mne z5 na Moravu... ta multina je ale větší zásek...

Znám dost lidí, kteří cíl trackablů vůbec nesledují. Doufám, že naše závodníky obejdou obloukem a že i takových záseků na málo lovených keších bude co nejméně. X ;)
  • 0

#10 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2010 - 15:44

No, dle mých zkušeností by stálo za to vyhlásit i kategorii "první ukradenej" B) BTW, náš coin zatim bezkonkurenčně (alespoň z těch už umístěnejch) vede listinu - ale zezadu. Dík za těch 8 km :D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#11 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2010 - 16:48

Citecka napsal/a:
No, dle mých zkušeností by stálo za to vyhlásit i kategorii "první ukradenej" B)

BTW, náš coin zatim bezkonkurenčně (alespoň z těch už umístěnejch) vede listinu - ale zezadu. Dík za těch 8 km :D


Jo kategorii "první ukradenej" jsem nevyhlásil schválně, aby bylo všechno pozitivní. Ale možná budeme muset příští rok držet minutu ticha za "padlé bojovníky"... B)
  • 0

#12 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2010 - 18:20

Jo kategorii "první ukradenej" jsem nevyhlásil schválně, aby bylo všechno pozitivní. Ale možná budeme muset příští rok držet minutu ticha za "padlé bojovníky"... B)[/quote] Nestras, vzdyt je teprve 3. ledna.Ale obavam se, ze tak tretina zavodniku se ztratit muze :@. Alespon me to tak s TB a GC co jsem vyslal do sveta vychazi.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#13 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2010 - 19:27

[quote]1gato1 napsal/a:
Jo kategorii "první ukradenej" jsem nevyhlásil schválně, aby bylo všechno pozitivní. Ale možná budeme muset příští rok držet minutu ticha za "padlé bojovníky"... B)[/quote]

Nestras, vzdyt je teprve 3. ledna.Ale obavam se, ze tak tretina zavodniku se ztratit muze :@. Alespon me to tak s TB a GC co jsem vyslal do sveta vychazi.[/quote]

1/3 !!! Strašná představa... Brrr..... :(
  • 0

#14 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2010 - 20:18

Jo, a dodatečně zdravím toho kreténa s pitbulem či co, co našeho voříška černobílýho Idefixe se slovy "tohle nesnáším" přetáhnul tim tlustým vodítkem jen to zadunělo. Právě jsem zjistil, že mu zlomil žebro. Kdo ho znáte, vyřiďte mu pozdravení [:(!]
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#15 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 20:45

Vložený obrázek
  • 0

#16 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 21:20

Přeju všem závodníkům hodně naježděných km a hlavně, není důležité vyhrát, ale na cestě se neztratit! Jen ještě malá poznámka k vyhlašování průběžných výsledků: proč se sakra musejí vyhlašovat chvíli před tím, než se mi na konto připíšou první najetý kilometry, takhle to vypadá, že jsem pořád na startu:D
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#17 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 21:38

Citecka napsal/a:
Jo, a dodatečně zdravím toho kreténa s pitbulem či co, co našeho voříška černobílýho Idefixe se slovy "tohle nesnáším" přetáhnul tim tlustým vodítkem jen to zadunělo. Právě jsem zjistil, že mu zlomil žebro. Kdo ho znáte, vyřiďte mu pozdravení [:(!]


Prosím???

Přetáhnout mi kdokoli cizí psa řemenem, či cokoli podobného, tak se ještě po několik dní bude držet za koule.... pitbull - nepitbull :@
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#18 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2010 - 22:44

Na místě to vypadalo, že se nic moc nestalo, a nechtěl jsem tam dělat zlou krev. Mimochodem, Zeggo, snažil jsem se tě tam najít, ale nějak jsme se minuli... nakonec jsem ani na srub nedošel, bylo tak hnusně, že jsem to stočil domů, dodělat nějakou tu kešku :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#19 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 19:11

Nechci plašit, ale zdá se, že se nepřepočítávají kilometry :( [tb]TB27M13[/tb]
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#20 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 19:34

Citecka napsal/a:
Nechci plašit, ale zdá se, že se nepřepočítávají kilometry :(
[tb]TB27M13[/tb]


Co jsem vypozoroval, tak se kilometry přepočítávají jednou za čas, ne hned, jak je TB/GC zalogován v nové keši. Jako majitel TB/GC máš v listignu na pravé straně roletku s "recalculate distance", která by měla vyřešit tvůj problém.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama