Přejít na obsah


Fotka

TB Tux TB1CHZG - Záchranná mise


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 21:47

Ahoj,

nemáte někdo cestu na Korsiku nebo alespoň nějaké místní kontakty? Můj TB Tux The GEO/Penguin [tb]TB1CHZG[/tb] zůstal loni ležet v nikdy nepublikované keši u Bonifacia a moje naděje, že se tam letos švagr dostane selhala, tak sháním pomoc u kačerstva.

Tady je zamýšlený listing keše, fotky místa apod.:
http://www.eowyn.cz/geocaching/tux/

Kdo Tuxe osvobodí, získá velice příjemnou zelenou barvu do své karmy a pivo, pokud se setkáme :)
  • 0

#2 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2008 - 6:43

Skoda, pred dvema tydnama sem tam byl.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#3 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2008 - 8:53

kdybys to rek driv, mohl jsem se snazit.... ted se z korsiky vratil kamarad s kolem.. :(
  • 0

#4 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2008 - 8:32

edheldil napsal/a:
Ahoj,

nemáte někdo cestu na Korsiku nebo alespoň nějaké místní kontakty? Můj TB Tux The GEO/Penguin [tb]TB1CHZG[/tb] zůstal loni ležet v nikdy nepublikované keši u Bonifacia a moje naděje, že se tam letos švagr dostane selhala, tak sháním pomoc u kačerstva.

Tady je zamýšlený listing keše, fotky místa apod.:
http://www.eowyn.cz/geocaching/tux/

Kdo Tuxe osvobodí, získá velice příjemnou zelenou barvu do své karmy a pivo, pokud se setkáme :)


Škoda že tam nezajede autor té kešky, když ji tam se svými bohatými zkušenostmi založil.. Opravdu zářný příklad z čeho si vzít poučení.. Otázka je, jestli je TB stále na místě. Pak by též nebylo od věci nechat keš schválit, s tím, že o údržbu bude 1x do roka určitě postaráno.. Jsou kešky i v daleko hořších lokalitách... případně se keš kdyby došlo k jejímu zničení již neobnoví...
  • 0

#5 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2009 - 10:02

Ahoj, rok se s rokem sešel a opět je zde příležitost zachránit můj TB Tux. Najde se někdo?
  • 0

#6 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2009 - 7:01

Včera byla aktivována nová keš nedaleko GC1TF0C Capo Pertusatu :D. Zkus napsat Write note se souřadnicemi neaktivované keše a poprosit místní. Jeden nález už tam je. Přeji Tvému tučňákovi hodně štěstí ;)! Besinka
  • 0

#7 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2009 - 7:03

..... teda teď jsem si všimla, že je publikována už 9.6., první nález byl včera .... myslím si, že by Ti mohl pomoci ev. i autor nové keše ....
  • 0

#8 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2009 - 9:31

edheldil napsal/a:
Ahoj,
rok se s rokem sešel a opět je zde příležitost zachránit můj TB Tux. Najde se někdo?


Co zkusit nějaké místní fórum GC, třebas se ho povede přesunout do jiíné, aktivní kešky a když jako misi napíšeš že chce docestovat do čech, tak by to podle mě mohlo klapnout...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#9 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2009 - 0:20

Tux se vrátil po dvouleté dovolené u moře domů !!! :) Přejeme mu při dalším putování hodně štěstí. ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama