Přejít na obsah


Fotka

opencaching.cz realizace, spoluprace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2006 - 21:55

Ahoj,
nedavno tady probehla zminka o opencachingu. Protoze bylo vlakno trochu moc rozsahle, zakladam nove. Reakce byly rozporuplne, nekteri nesouhlasili, jini ano. Rozhodne nechci delat nejaky chaos v kesich, cilem projektu je sit serveru ve stylu gc.com s nekterymi funkcemi navic. Hlavni vec je rodily jazyk (znam nekolik lidi kteri angl. neumi) a i dalsi jazyky. Konto na oc.cz bude dostupne i na jinych oc serverech bez dalsi registrace, informace o kesich se bude dat dohledat take z jednoho k ostatnim. Samozrejmosti je plna podpora funkci premium memberu gc.com na oc serverech bez nejakych omezeni. Nekolik lidi se obavalo "anarchie" v pravidlech, ale to by bylo pomerne nerozumne. Pravidla maji svuj duvod, napr. jidlo a nebezpecne predmety do kese skutecne nepatri.
Sluzby geocaching.cz jsou paradni a byl bych rad, kdybychom navazali spolupraci (napr. zobrazeni kesi v mape a jine)
Stav projektu je takovy, ze system je napsan a podporuje toho pomerne hodne, jen je potreba udelat design lepsi nez ten vychozi a prelozit z nemciny do cestiny.

Pokud by se nekdo chtel pripojit a pomoci, muze :)
Jakekoliv dotazy na email.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2006 - 23:46

Nechci vyvolat zas nejaky diskuze, dukladne jsem sledova druhe vlakno, ale porad nevim, CO VLASTNE mi muze opencaching nabidnout, na rozdil od GC.cz/com, se kterym jsem zatim (po vice nez roce a jako premium member) ZCELA spokojen???
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2006 - 4:00

Nechci vyvolat zas nejaky diskuze, dukladne jsem sledova druhe vlakno, ale porad nevim, CO VLASTNE mi muze opencaching nabidnout, na rozdil od GC.cz/com, se kterym jsem zatim (po vice nez roce a jako premium member) ZCELA spokojen???

To je prece jednoduchy, pockej si, az se to rozjede a pak uvidis, co ti to muze nabidnout :)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2006 - 13:54

Nechci vyvolat zas nejaky diskuze, dukladne jsem sledova druhe vlakno, ale porad nevim, CO VLASTNE mi muze opencaching nabidnout, na rozdil od GC.cz/com, se kterym jsem zatim (po vice nez roce a jako premium member) ZCELA spokojen???

No pro premium membery to uz neni tak prinosny.. Cesky prostredi mnoho Anglicky mluvicich lidi neoceni, ale porad to muze byt vyhodou. Exporty do OV2 (TomTom) a OVL (topo mapy). Implementace zajimavych napadu (v planu je osobni mapa nenalezenych kesi).
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2006 - 19:33

Pro zajímavost - oslovil mne člověk, který rozjíždí ještě další projekt, pracovně nazvaný FreeCaching.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2006 - 21:36

Pro zajímavost - oslovil mne člověk, který rozjíždí ještě další projekt, pracovně nazvaný FreeCaching.

nechcem znevazovat ziadne aktivity ohladom alternativnych stranok, ale pripomina mi to situaciu v krestanstve. Protestantskych cirkvi dnes uz su desiatky a aj tie sa dalej stiepia. Otazne je, ci by nebolo lepsie investovat tvorivu energiu radsej inam - ale proti gustu ziaden disputat :)
Saman - spokojny uzivatel gc.com (basic member)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2006 - 8:01

Pro zajímavost - oslovil mne člověk, který rozjíždí ještě další projekt, pracovně nazvaný FreeCaching.

Tak to mi to vyfoukl, ja se rozhodl, ze na vsechny gc.com a ogc.de a gc.cz a fc.com apod. kaslu protoze nechci byt zavisly na tom, jak to nekdo udelal a udelam si vlastni presne podle sebe. Bude se jmenovat dreamcaching.com a bude zcela nezavisly na komkoli a cemkoli. Bude se tvorit sam a na zaklade prani vsech. Dobrou noc.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2006 - 8:42


Tak to mi to vyfoukl, ja se rozhodl, ze na vsechny gc.com a ogc.de a gc.cz a fc.com apod. kaslu protoze nechci byt zavisly na tom, jak to nekdo udelal a udelam si vlastni presne podle sebe. Bude se jmenovat dreamcaching.com a bude zcela nezavisly na komkoli a cemkoli. Bude se tvorit sam a na zaklade prani vsech. Dobrou noc.


A ja se rozhodl, ze kaslu nejen na vsechny, ogg.de, frc.com,... a i na dreamcaching.com, protoze nechci byt zavisly na tom, jak to nekdo udelal a udelam si vlastni presne podle sebe a jen pro sebe. Bude se jmenovat truccaching.eu.
A ted jdu pocitat do sta... snad to bude stacit ;-)

  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2006 - 9:29

Chm ... to ja kaslu nejen na vsechny ....caching.cz, com i eu, kesky budu hledat bez souradnic, uz prohledavam kazdej parez a nikam se neloguju ... :-)
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2006 - 18:30

kesky budu hledat bez souradnic, uz prohledavam kazdej parez a nikam se neloguju ... :-)

To se nedivim, ze se neloguješ, vzdyť takoví jako my ani nemají kam, a proto rozjiždím nový projek, jmenuje se geologin.wrld a bude se tam volně logovat bez přihlášení cokoliv, co kdo najde. Předpokládám tam taky uživatelské statistiky, abychom mohli soutěžit např. kdo nasbíral největší počet keší hnědé barvy těžších než 0,5 kg za den, nebo o maximální počet nalezených krávovin na internetových fórech...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama