Přejít na obsah


Fotka

Podvod na Aukru


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
94 odpovědí na toto téma

#1 Dutch & Niky

Dutch & Niky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 21:19

Prosíme všechny, kdo obchodují na Aukru, aby si dali pozor na paní Kateřinu Pišovou či Píšovou. Uživatelské jméno Shoplive-může ho měnit. Komunikovala s námi přes aukrobox@gmail.com Adresu odesílatele uváděla Trávníčkova 12 Praha 5-tato adresa neexistuje. Do formuláře Aukra uvedla jako kontaktní adresu 1461 San Mateo Ave.Apt 7893, 940 80 South San Francisco. Tato ženština se obohatila o cca 50 tisíc od 5 lidí. My jsme bohužel mezi nimi. Vypadá to pro nás špatně, protože je s ní veden soudní spor kvůli podobné trestné činnosti. :(
  • 0

#2 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 360 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 21:51

jaj :( tak ať to dobře dopadne!
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#3 john111

john111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 21:57

To jste jí věnovali 10000? charita nebo pidvod?
  • 0

#4 john111

john111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 21:58

podvod
  • 0

#5 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 22:19

dutch70: Tak to naštve. To já nejdřív koukám na hodnocení prodejce než něco koupím. Když má hodně negativů nebo žádné hodnocení, do kaufu nejdu ani náhodou.

john111: Tlačítko "Edit" ti asi nic neříká, viď? :D
  • 0

#6 Dutch & Niky

Dutch & Niky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 4:45

john111: Podvod- dražili jsme Oregona 300 mike007: měla jen kladné hodnocení
  • 0

#7 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 6:26

Na Aukru funguje určitým způsobem Bezpečnostní program pro Kupující, kde máte šanci dostat nazpět až 20000. Doporučuji si to vyhledat na fóru, případně kontaktovat přímo Aukro. Myslím, že jedna z podmínek je,že musíte podat trestní oznámení. Něco se dá vyčíst tady : http://www.aukro.cz/...m.php?item=1454
  • 0

#8 forces1

forces1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 8:57

Nechci se zastávat prodejce, ale jak je možné, že má jen jeden negativní komentář z 12.5.2010 a to úplně na jiný předmět ?
  • 0
http://www.geocachin...yp=crkrajemesta Oregon + TopoCzech 3 Pro, Nuvi 765 City navigator NT 2013.10, Iphone + Geocaching v3.0.1

#9 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 9:05

Malinko mi unika, jak jste o tech 10 litru prisli. Jestli jste ji to poslali na ucet, mate jeji cislo uctu. Jestli jste prijali prazdnou krabici na dobirku, mate taky zpatecni udaje. Takze vsechno je dohledatelne a nevim, proc by to s vama melo "vypadat blede". Ovsem jestli jste ji ty penize nechali na zachodcich obchodniho domu Kotva, tak to je spatny... B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#10 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 10:31

To že víš, kam jsi peníze poslal je ti prakticky k ničemu, už se k nim nikdo nedostane. Než si policajti vyřídí všechny formality tak ty peníze už jsou úplně někde jinde.
  • 0

#11 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 11:44

dutch70 napsal/a:
mike007: měla jen kladné hodnocení


Tak proč jste ji ještě nenapálili negativy a neřešíte to z Aukrem? Na co čekáte?
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#12 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 11:58

hplus napsal/a:
Malinko mi unika, jak jste o tech 10 litru prisli.

Jestli jste ji to poslali na ucet, mate jeji cislo uctu. Jestli jste prijali prazdnou krabici na dobirku, mate taky zpatecni udaje. Takze vsechno je dohledatelne a nevim, proc by to s vama melo "vypadat blede".

Ovsem jestli jste ji ty penize nechali na zachodcich obchodniho domu Kotva, tak to je spatny... B)


Jo, tak takhle jsem přesně dopadl asi před dvěma lety, když mi na dobírku došla prázdná krabice. Šíleně jsem se rozčílil a okamžitě začal jednat. Dohledání podvodnice bylo relativně snadné, leč Frýdek-Místek mám maličko z ruky, takže ručně jsem to nevyřídil :D. Policie a soudy se činily a ona osoba byla pravomocně odsouzena k náhradě škody v plné výši (něco přes 10000,-Kč). Potom se už nedělo nic. Jelikož jsem jen pouhopouhý dělníček a v právu se nevyznám, zastavil jsem se někdy v lednu na soudu v Mladé Boleslavi a požádal o pomoc. Tam mi dali rady, že se mi protočily panenky. Prý mám vše řešit se státním zastupitelstvím ve FM, že peníze nemám, je prý můj problém. Se svojí povahou flegmatika a trochu bohéma jsem se na to pochopitelně vysr.al :D.
Pokud by se chtěl kauzy někdo z vymahačů ujmout, nabízím 50%, tj. cca 5000,- z oné částky.
Děkuji za pozornost :D!
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#13 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 13:07

forces1 napsal/a:
Nechci se zastávat prodejce, ale jak je možné, že má jen jeden negativní komentář z 12.5.2010 a to úplně na jiný předmět ?

... a zablokovaný účet.
  • 0

#14 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 13:26

LudaL napsal/a:
To že víš, kam jsi peníze poslal je ti prakticky k ničemu, už se k nim nikdo nedostane. Než si policajti vyřídí všechny formality tak ty peníze už jsou úplně někde jinde.

U sofistikovanyho podvodu mozna, ale u posilace prazdnejch krabic z aukra bych nejakej zvysenej vyskyt inteligence nepredpokladal.

Kazdopadne - nechtel jsem aby muj predchozi prispevek vyznel negativne, i ja vam drzim palec, at to dopadne dobre.

dachmh napsal/a:

Jo dachacku, brzo budu na aukru prodavat fungl novyho Oregona za desitku - nechces si ho koupit? :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#15 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 13:33

Potom se už nedělo nic. Jelikož jsem jen pouhopouhý dělníček a v právu se nevyznám, zastavil jsem se někdy v lednu na soudu v Mladé Boleslavi a požádal o pomoc. Tam mi dali rady, že se mi protočily panenky. Prý mám vše řešit se státním zastupitelstvím ve FM, že peníze nemám, je prý můj problém. Se svojí povahou flegmatika a trochu bohéma jsem se na to pochopitelně vysr.al

Jo, tak to znam taky. Nejaky parchanti nam ukradli autoradio a rozbili okynko na aute - udalali ten den nejakych 20 aut, policajti to meli pekne v rade. Zcela prekvapive je i chytili a odsoudili k uhrade skody. tim to bohuzel skoncilo. Kdyz jsem se schanel po penezich, tak my bylo receno, ze to neni soucasti trestniho rizeni a mam si to vyresit obcanskopravnim sporem, prestoze byli odsouzeni k uhrade. Jestli neni lepsi byt zlodej.
  • 0
MaFa

#16 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 13:49

dachmh napsal/a:
Pokud by se chtěl kauzy někdo z vymahačů ujmout, nabízím 50%, tj. cca 5000,- z oné částky.


Neříkej dvakrát - že bych využil svého právního vzdělání a trochu si přivydělal? :D
  • 0

#17 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 14:53

Sutech napsal/a:

dachmh napsal/a:
Pokud by se chtěl kauzy někdo z vymahačů ujmout, nabízím 50%, tj. cca 5000,- z oné částky.


Neříkej dvakrát - že bych využil svého právního vzdělání a trochu si přivydělal? :D


Já to ale myslím úúúúplně vážně!!! Furt lepší než přijít o deset klacků ;)
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#18 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 14:57

dachmh napsal/a:
Jo dachacku, brzo budu na aukru prodavat fungl novyho Oregona za desitku - nechces si ho koupit? :D]



Navigací mám už plnej šuplík, tady se nechytáš :D:D:D
I když ta cena, ta cena, ta je goooood:o;)
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#19 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 15:07

MaFa napsal/a:
Jo, tak to znam taky. Nejaky parchanti nam ukradli autoradio a rozbili okynko na aute - udalali ten den nejakych 20 aut, policajti to meli pekne v rade. Zcela prekvapive je i chytili a odsoudili k uhrade skody. tim to bohuzel skoncilo. Kdyz jsem se schanel po penezich, tak my bylo receno, ze to neni soucasti trestniho rizeni a mam si to vyresit obcanskopravnim sporem, prestoze byli odsouzeni k uhrade. Jestli neni lepsi byt zlodej.


Jé, to jsem rád, že nejsem na tom celým širým světě jedinej ;)
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#20 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 15:11

dachmh napsal/a:

Sutech napsal/a:

dachmh napsal/a:
Pokud by se chtěl kauzy někdo z vymahačů ujmout, nabízím 50%, tj. cca 5000,- z oné částky.


Neříkej dvakrát - že bych využil svého právního vzdělání a trochu si přivydělal? :D


Já to ale myslím úúúúplně vážně!!! Furt lepší než přijít o deset klacků ;)


Tak fajn, napiš mail a domluvíme se ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama