Přejít na obsah


Fotka

Kolomajzlík - logování


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#1 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 9:03

Ahoj, chtěl bych upozornit ownery keší na logy uživatele Kolomajzlík:

http://www.geocachin...16-3e04ba4bc85b

Vzhledem ke způsobu logování, vše k 24.7., hezkých 500 v jedom dni, kdy zrovna i k tomuto dni byl i jeho nick zaregistrován. Loguje včetně archivovaných keší, ani u jedné své jsem nenašel zápis v logbooku, na email s dotazem nereaguje. Pokud se v brzku nedočkám jeho vyjádření, budu nucen logy na svých keších smazat.

Tímto bych chtěl apelovat i na ownery jiných keší, aby občas koukali, kdo jim co loguje, nezřídka vidím některé uživatele logovat duplicitně, ci jinak nesmyslně, někdy těžko říct, jestli si to vůbec uvědomují....

Je mi jasné, že je to každého věc, že statistika nálezů je především věc každého jedince a jen jemu dává přehled o tom co kde kdy našel, na druhou stranu, pokud jsou v těch statistikách zjevné nesmysly, myslím, že ani owneři keší by k tomu neměli zůstávat lhostejní.
  • 0

#2 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 9:10

Taky jeden mám... Kolomajzlik found Kriz na Nivkach (Traditional Cache) at 7/25/2011 Log Date: 7/25/2011 07:05 Naštěstí jedu brzy na údržbu, tak se mrknu do logbooku a pokud tam nebude tak delete FI logu (dle pravidel GC.com)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#3 zalesak05

zalesak05

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 9:13

taky jsem se díval na jeho profil a je to nějaké divné -všechno v jednom dni a všude stejný čas -7:05
  • 0

#4 Johule

Johule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 9:16

už to vysvětlil... July 25 by Kolomajzlik (493 found) 7:05 Omlouvám se vÅ¡em ownerům, chtÄ›l jsem si zalogovat jednu keÅ¡ku ale popletl jsem nÄ›co. Prosím omluvte tuto chybu, pokusím se logy archivovat. Pokud je nearchivuji, udÄ›lejte to klidne sami. Toto jsem nechtÄ›l způsobit... Kolomajzlik
  • 0

#5 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 25 červenec 2011 - 9:17

Location: Jihomoravsky kraj, Czech Republic
Kolomajzlik found Myslivecka rozhledna (Archived) (Traditional Cache) at 7/25/2011

Log Date: 7/25/2011
07:05

Visit this log entry at the below address:
http://coord.info/GL63YENC


Vzhledem k tomu, že ve stejný čas "nalezl" i tuto kešku, tak bych asi byl svině a napráskal to na GS, ať ho smažou oni, přeci se s tím nebudete dělat po jednom;)B)
  • 0

#6 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 9:18

A to se mu povedlo jak? ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#7 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 9:25

Že by zpackal nastavení nějakého zatroleného prográmku či skriptu na automatické logování?
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#8 tomasgn

tomasgn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 9:27

zrejme skriptik a nejake PQ. zalogoval radu disablovanych i archivovanych kesi. k tomu pridal i nekolik PM kesi, ackoliv PM neni.
  • 0

#9 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 9:38

Já jej neznám pod GC nickem, ale znám člověka co se na jiných serverech registruje se stejným nickem.. Zeptám se jej, on je trošku podivín..
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#10 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 9:40

Uz byl pry zariznut.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#11 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 9:44

?? Nepochopil jsem
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#12 Rishare

Rishare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 9:52

IMHO nepovedeny podvod. Kvuli takovym lidem je obcas vhodne zkontrolovat zapisy v logbooku oproti logum.
  • 0

#13 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 9:53

Hmm, nějaký nový způsob jak pohnout s nálezy tentokrát už i bez i bez návštěvy PT aneb něco jako 478 jednou ranou :o Myslím, že bude zajímavé sledovat kolik těch super "logů" mu ještě ve statistice naskočí a kolik jich skutečně smázně ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#14 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 9:54

Tak to mám. Byl to on, chtěl si to udělat podle sebe a tak udělal chybu :D V geogetu si nastavil nález u jedné kešky (ale označil si všechny) a tak mu to zezelenalo ale to mu nepřišlo divný. Potom dal export do field notes (takže se mu vyexportovalo celý Brno jako FI se 7:05) a on potom pustil GClogger že si zaloguje tu kešku. No prej opravdu našel kešku v Brně na hlavňáku (by Autacek) a dokonce mi popsal kde je, takže tomu bych věřil. Hold pustil GClogger a šel spát no a ten logoval, logoval, logoval. PQ mu prý poskytl kamarád z práce. Probudila ho SMS s nějakým výhružným mailem, koukl na PC a všiml si co zpackal. Koukl se na internet co že sou ty field notes dopodrobna a upravil to tak aby to logovalo WN omluvu, pustil to. No a potom sem šel já a zbudil ho znovu zvonkem. Omluvte ho, on je to takovej 60tiletej dědula, celkem milej, chtěl si zkusit kešování a trošku to zmotal :)
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#15 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 10:03

Dobrý :o)) jen nehápu naco pouštěl GClogger na jednu keš :o)) To je víc práce než těch pár kliků na normální zalogování :o)))
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#16 Rishare

Rishare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 10:03

Valicek1 napsal/a:
Tak to mám. Byl to on, chtěl si to udělat podle sebe a tak udělal chybu :D

V geogetu si nastavil nález u jedné kešky (ale označil si všechny) a tak mu to zezelenalo ale to mu nepřišlo divný.
Potom dal export do field notes (takže se mu vyexportovalo celý Brno jako FI se 7:05) a on potom pustil GClogger že si zaloguje tu kešku. No prej opravdu našel kešku v Brně na hlavňáku (by Autacek) a dokonce mi popsal kde je, takže tomu bych věřil.
Hold pustil GClogger a šel spát no a ten logoval, logoval, logoval. PQ mu prý poskytl kamarád z práce. Probudila ho SMS s nějakým výhružným mailem, koukl na PC a všiml si co zpackal. Koukl se na internet co že sou ty field notes dopodrobna a upravil to tak aby to logovalo WN omluvu, pustil to. No a potom sem šel já a zbudil ho znovu zvonkem. Omluvte ho, on je to takovej 60tiletej dědula, celkem milej, chtěl si zkusit kešování a trošku to zmotal :)


Tomu rikam souhra nahod...
  • 0

#17 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 10:04

Valicek1 napsal/a:
Omluvte ho, on je to takovej 60tiletej dědula, celkem milej, chtěl si zkusit kešování a trošku to zmotal :)


Tak to je úsměvné, někteří lidi kvůli rozsvícení jedné žárovky zkusí rovnou nejprve postavit celou atomovou elektrárnu....

A teď ještě ta makačka, odstranit všechen ten radioaktivní odpad ;-)
  • 0

#18 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 10:17

Tak to je úsměvné, někteří lidi kvůli rozsvícení jedné žárovky zkusí rovnou nejprve postavit celou atomovou elektrárnu....

A teď ještě ta makačka, odstranit všechen ten radioaktivní odpad ;-)


Já říkal že je podivín no :) ale pořád lepší než kdyby stavěl solární elektrárnu ne?
Teď sem si vzpoměl na vtip: Jak v české typické zemědělské krajině poznáte jih? (Cbqyr bevragnpr fbyneavpu cnaryh)

  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#19 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 10:43

Valicek1: At se vykasle na note s omluvou. Nejdriv mi z watchlistu pristalo 100 mailu s FI logy a te lita dalsich 100 s WN. At se radsi konecne pusti do mazani a hezky rucne, nez ho nekdo napraska za poruseni ToU s GCloggerem. Vcetne tech WN.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#20 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 10:47

Já to smazal ručně ten FI log ze své krabky, potrestán je již dost, myslím ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama