Přejít na obsah


Fotka

Reviewer note


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2004 - 23:09

Vedel by nekdo, k cemu je dobrej typ logu "Post Reviewer Note"? Lze to nastavit jen u vlasni cache.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2004 - 23:55

"Post Reviewer Note"? Lze to nastavit jen u vlasni cache.

Podla mna je to poznamka pre toho, co aproval cache. Pri zalozeni mu mozes nechat odkaz a pripadne neskorsie nechat poznamku, ktora sa potom mozno zrusi. Ja som mal jeden problem, ked som sa pri zapisovani cache pomylil v suradnici a skoncilo to v Madarsku. Ked som to chcel opravit, tak mi system nedovolil automaticky zmenit suradnice. Dovoli to asi len tak do 0.1 mile. Inak som potom musel napisat prave taku nejaku poznmamku, akoze ziadam zmenu lebo som sa pomylil a potom to oni opravili.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2004 - 0:50

Vedel by nekdo, k cemu je dobrej typ logu "Post Reviewer Note"? Lze to nastavit jen u vlasni cache.

Je to, jak to rika Igi. Vzkaz pro toho, kdo bude cache schvalovat. Je to jen pro administratora a nikde se to verejne neobjevi. Vidia to jen ty a on. Normalne tam nepotrebujes vubec nic psat. Priklad pouziti: Kdybys zalozil cache nekde daleko na dovolene a dohodl se s nekym mistnim, ze se ti o ni bude starat, napises o tom tuhle poznamku, a oni ti ji neodmitnou schvalit. Nebo pokud delas multicache, muzes pripsat do poznamky reseni, konecne souradnice apod.
Muzu potvrdit i tu vzdalenost. Pokud zmenis souradnice o mene nez 0,1 mile, jde to automaticky. Kdyz je zmena vetsi, system to odmitne a odkaze te na administratora. Zkratka musis hezky poprosit toho, kdo ti kesku schvaloval. Kdyz to vysvetlis, tak ti samozrejme vyhovi.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2004 - 9:18

Obavam se, ze jsem to napsal trochu spatne. Nejedna se mi o zpravu pro NOVOU cache
tam je v predposledim okenku "Note to Reviewer" a to je mi jasny. To co myslim ja je normalni TYP LOGU (found, didn't find, write a note...) a u vlasni cache i "Post Reviewer Note" Je to taky zprava pro administratora uz davno schvalene cache?
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2004 - 0:58

Obavam se, ze jsem to napsal trochu spatne. Nejedna se mi o zpravu pro NOVOU cache
tam je v predposledim okenku "Note to Reviewer" a to je mi jasny. To co myslim ja je normalni TYP LOGU (found, didn't find, write a note...) a u vlasni cache i "Post Reviewer Note" Je to taky zprava pro administratora uz davno schvalene cache?

Jo, jasne - uz vim, co myslis, ale v praxi jsem tenhle typ logu jeste nepouzil. Ale jsem si skoro jisty, ze to funguje uplne stejne, jako kdyz to posilas u nove cache. Vzkaz ci poznamka nejkratsi cestou pouze k ocim prislusneho administratora.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2004 - 23:23

Obavam se, ze jsem to napsal trochu spatne. Nejedna se mi o zpravu pro NOVOU cache
tam je v predposledim okenku "Note to Reviewer" a to je mi jasny. To co myslim ja je normalni TYP LOGU (found, didn't find, write a note...) a u vlasni cache i "Post Reviewer Note" Je to taky zprava pro administratora uz davno schvalene cache?

mrkni sem http://www.geocachin...59-7d067276ec37 (snad ten zapis hned nesmazou)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2004 - 18:14

Jo, jasne - uz vim, co myslis, ale v praxi jsem tenhle typ logu jeste nepouzil. Ale jsem si skoro jisty, ze to funguje uplne stejne, jako kdyz to posilas u nove cache. Vzkaz ci poznamka nejkratsi cestou pouze k ocim prislusneho administratora.

pozor, nefunguje to tak, reviewer note vidi vsichni - viz tahle cache, log z 28.6.
Podrobne diskutovano zde (nemecke forum). Nejlepsi je asi kontaktovat approvera primo mailem pres profile, stejne je to pro cely zbytek sveta Erik :)
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2004 - 9:49

stejne je to pro cely zbytek sveta Erik :)

Erik je asi na dovolenke alebo kesuje :) teraz approvuje Crow T robot
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama