Přejít na obsah


Fotka

Programy pro Palm


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Angkor Wat

Angkor Wat

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 10:28

Ahoj nadsenci.Casove nestiham,poradi mi nekdo,jake programy pro Palm potrebuji abych se na sluzebkach mohl zabyvat touto skvelou hrou?
  • 0

#2 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 12:19

CacheMate pro správu a listingy, CacheNav pro navigaci s BT modulem, cmConvert pro konverzi z GPX pro CacheMate. Http si nepamatuju, ale dej do Googla CacheMate. Úspěšný lov.
  • 0

#3 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 20:56

Já jsem v dobách před Oregonem používal Palm pro správu listingů. Osvědčila se mi aplikace GeoNiche a s ní spojený nástroj EasyNiche pro konverzi GPX souborů. S GeoNiche se dá i hledat, ale to jsem nezkoušel.
  • 0

#4 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 21:17

Na svém Treu650 používám Trekbuddy. Jeho nevýhodou je že je postaven na jave a tak není určen přímo pro palm, ale až na občasnou nestabilitu funguje. Musí se třeba, pokud chceš dělat s waypointy, vypnout spojení s GPS. Když si určíš bod ke, kterému tě má navigovat a nastavíš mapu, tak můžeš zapnout spojení s GPS. Výhoda je že si můžeš pomocí Geogetu připravit gpx i s listingy, stáhnout si hromadu map nebo si udělat svoje mapy. Takže pokud máš ve svém palmíku dobrou baterku a neprší, tak není problém.
  • 0

#5 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 22:56

Ja Palma pouzivam na kesovani pravidelne, osvedcila se mi kombinace GeoNiche, PathAway.
  • 0

#6 Angkor Wat

Angkor Wat

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 22:15

Moc diky vsem za info...O vikendu postahuji vse potrebne.Krome Palma mam jeste MDA s Woknama :) Ale Palm je pro mne jednodussi.Hodne uspechu v hledani...
  • 0

#7 Angkor Wat

Angkor Wat

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 19:49

swoop.name Ahoj, prosím tě, kde můžu volně stáhnout tebou dporučené progamy - pathaway, geoniche? Díky za odpověď, Jirka
  • 0

#8 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 8:24

GeoNiche: http://www.raydarllc.com/geoniche (25 USD)
PathAway: http://www.pathaway.com/ (60 USD)

Nevím jestli to odpovídá tvé definici "volného" stažení. Oba programy se dají zdarma stáhnout na vyzkoušení, koupit je můžeš později. Odkazy na pirátské verze bohužel nemůžu sloužit, ani nevím, jestli existují.
  • 0

#9 Jakuje

Jakuje

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2009 - 13:49

Používám také GeoNiche. Stabilita je 100%, ale na novějších přístrojích je ovladatelnost mírně omezena (na zire 72 funguje luxusně), na treu 680 se už musí dost ťapat po dospleji. Existuje vše, když člověk hledá, nebo ví kde hledat.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama