Přejít na obsah


Fotka

Nový OziExplorer 2.0 pro PDA!!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
303 odpovědí na toto téma

#1 Honzik&Pavlinka

Honzik&Pavlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2007 - 10:21

Včera jsem náhodou zavítal na oficiální stránky Oziexploreru a nestačil jsem se divit. Včera byla uvolněna nová developerská verze OziExploreru 2.0 pro pocket PC! Je to zatím DEMO verze ale i tak ukazuje, že nová verze bude opravdu bomba. Přikládám pár screenshotů a těším se na ostrou verzi 2.0. Opravdu jsem si začínal myslet, že mobilní verze je mrtvý projekt, když poslední uvolněná verze je stará více jak 2 roky.

P.S.: Omezení jsou: Nápis DEMO na mapě a odpojování od GPS v 30 min. intervalech.

Pokud by někdo měl zájem vyzkoušet, tak je nová verze volně dostupná ke stažení z oficiálních stránek.

Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
  • 0
GPS: Garmin Oregon 550, Garmin-Asus M10, SW: GSAK 7.x.x, OziExplorer 3.95n, SmartMaps 3.x, OziExplorer CE 2.3x, BeelineGPS 1.9x

#2 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2007 - 10:36

No super! Konecne je v Ozim SIPKA!!!:):):) uz nemusime prepinat programy.
  • 0

#3 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2007 - 10:43

On měl šipku i v předchozí verzi. Sice dost spartánskou, ale zase nezabírala v mapě zbytečně moc místa jako ten kompas. edit: ta stará tam zůstala, bezva
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#4 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2007 - 20:37

v předchozí verzi šla nastavit šipka, letadlo a terč. Minimálně tyhle 3. Za nového Oziho jsem rád, ale podle fotek dost vypadá jako omalovánky, hlavně nové ikony (provedení) neladí s těmi původními nahoře. Ale já brblám vždycky, když je nějaká novota, tak si mě nevšímejte :-)
  • 0

#5 Snezka

Snezka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2007 - 21:27

Naprosto skvělé, až na tu přeplácanost obrazovek, ale jako geograf si to užívám. Dlouho jse dumal zda si Oziho oficiálně koupit, po shlédnutí této verze jsem si ho hned koupil. Vřele doporučuji podobným bláznům.
  • 0

#6 Dawit

Dawit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2007 - 20:28

Kde ji můžu stáhnout..myslim tu Demo verzi..ačkoliv za plnou budu taky rád ;)
  • 0

#7 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2007 - 21:27

Dawit napsal/a:
Kde ji můžu stáhnout..myslim tu Demo verzi..ačkoliv za plnou budu taky rád ;)

http://www.oziexplorer.com/, ale musis si vybrat spravnou verzi podle typu pristroje. Plna verze zatim neni, ale az bude, tak bude ke stazeni tamtez.
  • 0

#8 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2007 - 21:49

czcharlie napsal/a:

Dawit napsal/a:
Kde ji můžu stáhnout..myslim tu Demo verzi..ačkoliv za plnou budu taky rád ;)

http://www.oziexplorer.com/, ale musis si vybrat spravnou verzi podle typu pristroje. Plna verze zatim neni, ale az bude, tak bude ke stazeni tamtez.



Jako demo to funguje jen tehdy, když nemáš registraci - s registrací je to normální plná verze. Oproti předchozím verzím se ale změnilo registrační číslo (místo $XXXXXXXX vypadá XXXXX-XXXXX-XXXXX), takže je zřejmě třeba si napsat o nové
  • 0

#9 Dawit

Dawit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2007 - 21:58

rsc_cz: ty toto číslo máš? Bylo by možný tě o něj poprosit jestli si ho nechceš nechat pro sebe na Dawits.@seznam.cz...;) a ještě pro všechny..budu si kupovat PDA...napište mi prosím jaký používáte a jaký máte s ním zkušenosti?
  • 0

#10 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2007 - 22:13

Dawit napsal/a:
rsc_cz: ty toto číslo máš? Bylo by možný tě o něj poprosit jestli si ho nechceš nechat pro sebe na Dawits.@seznam.cz...;)


Já si to normálně zaregistroval, těch 22€ vychází na necelých 600 kč, což mi nepřijde jako nějaká závratná částka
  • 0

#11 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2007 - 15:14

Jako demo to funguje jen tehdy, když nemáš registraci - s registrací je to normální plná verze. Oproti předchozím verzím se ale změnilo registrační číslo (místo $XXXXXXXX vypadá XXXXX-XXXXX-XXXXX), takže je zřejmě třeba si napsat o nové

To je docela zajimave zjisteni, na webu se pise Upgrade free, ale moje legalni cislo z minule verze sice akceptuje, ale chova se dale jako demo, takze jsem predpokladal, ze fungovat bude az u plne verze.
  • 0

#12 spike-cz

spike-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2007 - 17:05

Měl bych dotaz, jestli se dá v tomhle prográmku nastavit souřadnicový systém UTM a nebo aspoň MGRS. Všechny navigace jedou v geosouřadnicích(stupně+atd) a to je mi na nic.
  • 0
>>> Morituri te salutant <<< Hledadlo: mobilní siemens SXG-75 & TrekBuddy nově -> HTC Artemis & Beeline+TrekBuddy

#13 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2007 - 17:55

To je docela zajimave zjisteni, na webu se pise Upgrade free, ale moje legalni cislo z minule verze sice akceptuje, ale chova se dale jako demo, takze jsem predpokladal, ze fungovat bude az u plne verze.


Já si to registroval minulý týden a dostal jsem dvě registrační čísla (pro starou a novou verzi). Asi si je proto třeba napsat o nové číslo (zřejmě na info@oziexplorer.com)

svatej_patejl napsal/a:
Měl bych dotaz, jestli se dá v tomhle prográmku nastavit souřadnicový systém UTM a nebo aspoň MGRS. Všechny navigace jedou v geosouřadnicích(stupně+atd) a to je mi na nic.


UTM ani MGRS jsem v OziExploreruCE nenašel, ve verzi pro PC ale jsou
  • 0

#14 Dawit

Dawit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2007 - 18:29

a jaké typy PDA to podporují tento soft?:|
  • 0

#15 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2007 - 18:40

Dawit napsal/a:
a jaké typy PDA to podporují tento soft?:|

Doctes se to na strance Oziho: PDA s WIN mobile 5 a 6, PDA s Pocket PC 2000, 2002, 2003, Hanheld PC, Hanheld PC Pro, Hanheld PC 2000 a pristroje s Windows CE 4 a 5
  • 0

#16 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2007 - 8:47

napsal jsem ji, jestli by mohli přidat screen lock. Tohle u Oziho fakt postrádám... Vždycky hodím pda do pouzdra a když ho vyndám, tak se tam vždycky něco hne.. :( Co vy na to? Souhlasíte? Nechcete jim taky napsat, aby věděli, že o tuhle fíčr stojíme?
  • 0

#17 Kocourvbotach

Kocourvbotach

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2007 - 9:51

Tohle se mi líbí, vypadá opravdu dobře :) díky za echo
  • 0
www.filmovamista.cz/projekt/geocaching
série Filmová místa. Pomozte nám najít zajímavá místa natáčení

#18 empanacek

empanacek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2007 - 13:30

Jen maličký dotaz - umí to už upload do GPS? Mám verzi nějakých 1.10 a ta to neumí.
  • 0

#19 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2007 - 16:51

empanacek napsal/a:
Jen maličký dotaz - umí to už upload do GPS? Mám verzi nějakých 1.10 a ta to neumí.


Co má být ten "upload do GPS"? Nějak si pod tím nedokážu nic představit
  • 0

#20 empanacek

empanacek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2007 - 20:06

rsc_cz napsal/a:

empanacek napsal/a:
Jen maličký dotaz - umí to už upload do GPS? Mám verzi nějakých 1.10 a ta to neumí.


Co má být ten "upload do GPS"? Nějak si pod tím nedokážu nic představit


Poslání dat - waypointy, tracky apod z PDA do GPS.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama