Přejít na obsah


Fotka

Garmin E-trex Legend


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 mysmilena

mysmilena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 19:31

ahoj lidi,v inzerátu jsem našla tuto GPS za 1.500 Kč, mám koupit? jsem začátečnická lama s odlovem 28 kešek,rada od zkušených borců pomůže. dík předem.
  • 0

#2 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 20 listopad 2010 - 19:47

Ahoj, není Etrex legend jako Etrex Legend. Jaká písmenka následují?
  • 0

#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 19:53

Za tuto cenu to bude od Bédi Trávníčka.
  • 0

#4 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 20 listopad 2010 - 20:13

No jo, taky mě mohlo trknout, že za tuhle cenu to bude E-trex Legend H - http://gps-navigace....gend-h/recenze/ S tím nemám zkušenost, já mám E-trex Legend HCx a velká spokojenost. Předtím jsem měla Garmin Geko 201 z druhé ruky a nedá se to srovnat - velká výdrž baterií, barevný displej, mapy, najde signál i pod střechou. Dá se nastavit, kdo potřebuje navigovat (auto, taxi, cyklista, pěší turista). Slušně jsme to využili i jako autonavigaci. V neznámém městě mi našla nejbližší lékárnu, když mi dítě štípla včela na dětském hřišti. Všude ji nosím a to nejen kvůli geocachingu. Ale tam už je cena trochu vyšší - odhadem o 2-3.000.
  • 0

#5 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 20 listopad 2010 - 20:24

Nedávno jsem, tuším na Aukru viděl Garmina GPSmap 60 za 1000,-. Je sice nemapová, ale na CG podle mě naprosto postačující.
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#6 dygestor

dygestor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 20:44

Obyčejný legend tady na foru nabízí okolo 1000 a na aukru jsem ho taky tak vídával. 1500 je za něj moc
  • 0

#7 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 20 listopad 2010 - 21:56

JJ sériovej kabel je naprosto výtečnej...stejnej měl tuším už jen e-Map - bez něj je zle...ostatně, při dnešní absenci sériových portů na počítači zbývá varianta redukce USB/RS232 a ne všechny si rozumí.
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#8 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 22:19

L.a.u napsal/a:
No jo, taky mě mohlo trknout, že za tuhle cenu to bude E-trex Legend H - http://gps-navigace....gend-h/recenze/

S tím nemám zkušenost, já mám E-trex Legend HCx a velká spokojenost.
Předtím jsem měla Garmin Geko 201 z druhé ruky a nedá se to srovnat - velká výdrž baterií, barevný displej, mapy, najde signál i pod střechou. Dá se nastavit, kdo potřebuje navigovat (auto, taxi, cyklista, pěší turista). Slušně jsme to využili i jako autonavigaci. V neznámém městě mi našla nejbližší lékárnu, když mi dítě štípla včela na dětském hřišti. Všude ji nosím a to nejen kvůli geocachingu.

Ale tam už je cena trochu vyšší - odhadem o 2-3.000.

Uf.
Koukám, že slušný bordel v pojmenování přístrojů mají už i prodejci, ale popořadě.
Legend "od Bédi" (starý, blbě chytající signál, černobílý displej, modrá krabička) se jmenuje takhle: "etrex Legend"

Jiný typ jménem "Etrex Legend H" je jakási reinkarnace starého Legendu, jenom vyměnili přijímač za novější citlivý, vše ostatní zřejmě při starém. Přístroj je rovněž modrý a nikde v Čechách jsem ho neviděl prodávat.

To, co je nalinkováno z Heuréky není etrex Legend H, jak je v titulku, ale etrex H, jak už je správně dále v textu. Tento přístoj má velice citlivý přijímač a narozdíl od Legendu nemá mapu. Krabička je žlutá.

Řada HCx je pak už o třídu výše... citlivý přijímač, slot na paměťové karty, barevný displej... a samozřejmě i vyšší cena.

A teď k původní otázce...
Pokud nebudou stačit odpovědi tady, zkus kdyžtak projít i starší vlákna o Legendu, kterých je tu požehnaně. Vyhledávač v pravém menu by je měl najít.
  • 0

#9 mysmilena

mysmilena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2010 - 20:08

mpik napsal/a:
Za tuto cenu to bude od Bédi Trávníčka.

no máš asi pravdu,dostal to jako bonus k nákupu. :-)
  • 0

#10 mysmilena

mysmilena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2010 - 20:11

moc děkuji zkušeným kolegům za tipy,takže nebrat.. :-) vídám různé typy GPS, ale nechci zas zbytečně utratit více,než je nutné. na ten rekreační odlov by jste doporučili jakou? :-)
  • 0

#11 mysmilena

mysmilena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2010 - 20:12

L.a.u napsal/a:
Ahoj,

není Etrex legend jako Etrex Legend. Jaká písmenka následují?

to tam nebylo napsaný :-(
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama