Přejít na obsah


Fotka

garmin 60csx - nefunkcni tlacitko zapnuti/vypnuti


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2011 - 17:47

ahoj, zrejme mi u 60tky odesel mikrospinac zapnuti/vypnuti pristroje. pristroj nejde skoro zapnout a pokud ano, tak velkym tlakem necim, napr. klicem. Pls ma nekdo s timto zkusenosti, je to nejak rozumne opravitelne? ( ja to neumim moc posoudit, technicke nadani me nejak moc nebylo prideleno) Prosel jsem ilcikovy stranky s odkazy na "domaci" opravy ci servisni zasahy do 60tky, tohle jsem nenasel. Predem diky moc za nazor ci nejaky tip malin
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2011 - 17:59

A co zkusit primo servis Garmin?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 S.R.P.ik

S.R.P.ik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 6:04

Tento problem jsem měl se svou minulou 60CSx také. Nerozbil se mikrospinac, ale utrhl se gumovy valecek ktery vede od tlacitka ke spinaci. Musel jsem to zapinat uplne stejne klicem. Kdyz mi dosla trpelovost zasel jsem do Garminu a reklamoval nefunkcnost spinace. Za dva tydny jsem obdrzel zcela novou navigaci. Garmin takovato zavady neopravuje, protoze by nemohl rucit za vodotesnost pristroje. Rozhodne doporucuji navstivit servis.
  • 0

#4 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 9:35

aha, no vidis , gumovej valecek :-) jinak zapomnel jsem uvest tu skutecnost, ze nejspis budu mit k dispozici navic jeden totalne mrtvej kus 60csx, kde by tahle cast mela byt ok. takze jsem spise spekuloval o vymene bez servisu. kazdopadne na servis jsem jiz pres jejich servis mail vznesl dotaz tak uvidim co mi napisou, pokud by to mela byt oprava v radech stokorun (v zaruce uz neni) tak to tam samozrejme rad hodim nez se v necem rukou neumelou stourat, abych pak nemel dve mrtve 60tky :-))
  • 0

#5 Plachtak

Plachtak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 9:50

Mám dvě 60cx a obě se zapínají blbě, ta šest let stará mnohem hůř. Ten váleček je asi trochu už vymačkanej. Koukám na to z tý lepší stránky, alespoň ji nechtě nezapnu;).
  • 0

#6 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 10:40

Taky se mi zdá, že už jde nějak hůř zapínat. A už víme, kolik je, při vadné, doplatek za výměnu na 62 ??
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#7 S.R.P.ik

S.R.P.ik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 12:10

malin napsal/a:
aha, no vidis , gumovej valecek :-) jinak zapomnel jsem uvest tu skutecnost, ze nejspis budu mit k dispozici navic jeden totalne mrtvej kus 60csx, kde by tahle cast mela byt ok. takze jsem spise spekuloval o vymene bez servisu. kazdopadne na servis jsem jiz pres jejich servis mail vznesl dotaz tak uvidim co mi napisou, pokud by to mela byt oprava v radech stokorun (v zaruce uz neni) tak to tam samozrejme rad hodim nez se v necem rukou neumelou stourat, abych pak nemel dve mrtve 60tky :-))


Jestli budeš mít k dispozici jinou na náhradní díly, tak lze sejmout celou vrchní gumovou část která kryje i anténu a je v ní zároveň i zapínací talčítko. Pak to udělat i na druhý a pomocí lepidla nebo silikonu ji nalepit zpět.
  • 0

#8 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 11:36

Takze vazeni co maji problem se zapinanim 60 CSX oprava je velice snadna a jednoducha ( pokud neni protrzene tlacitko - guma stoji 250 Kc) 1. rozsroubovat GPS 2. oddelat tisteny spoj ( opatrne ) 3. Uvidite gumovou tycinku co vede k mikrospinaci 4. kupte si lizatko s umelohmotnou spejli ( 6Kc ) 5. uriznete ze spejlky valecek ( jako kdyz si krajite salam ) o tloustce cca 0,5 - 1mm 6. nalepte ho vterinovym lepidlem na gumovou tycinku 7. smontujte GPS A hle GPS jako nova - opravil jsem uz takto asi cca 20 pristroju a vse funguje jak ma Jinak vadny mikrospinac maji v GM za 28 Kc Preji krasny den a nezapomnte , ze jsme tu s porad s Vama WARPS TEAM
  • 0

#9 alfa.cz

alfa.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 12:21

Uvedeny postup muzu potvrdit: sam jsem ho zhruba pred rokem aplikoval na svoji 60CSx a od te doby se zapinanim/vypinanim nemam problem.
  • 0

#10 JimmyFL

JimmyFL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2012 - 11:58

Ahoj, mel jsem uplne stejny problem (kdysi hoodne davno), ale vyresil jsem ho vypreparovanim celeho gumoveho kuzelu a zasunutim uriznute naplne do tuzky (https://www.dropbox....01 12.49.56.JPG). tycka bez problemu drzi uz par let, ale prisel jsem o vodotesnost.
Pred par dny jsem si rikal ze bych to zkusil nejak zalepit, treba chemoprenem, ale radsi se zeptam co si o tom myslite nez se do neceho takoveho pustim... Chemopren? nejake silikonove lepidlo? Vterinovka?
  • 0
Brzdy ani vykonem nenahradis....




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama