Přejít na obsah


Fotka

Prodej- Garmin 60CSx + eTrex Vista HCx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2007 - 21:35

Momentálně mám na prodej ještě několik kusů těchto GPS přístrojů. Jedná se o nové, nepoužité v originál balení s příslušenstvím v CZ verzi s nejnovějším firmwarem včetně nainstalované podrobné mapy ČR. GPSMAP 60CSx - 9.900,- eTrex Vista HCx - 6.900,- Pokud má někdo o ně zájem tak mi pošlete zprávu. Jsem schopen vyšťourat i jiné modely na zakázku. opal@telecom.cz
  • 0

#2 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2007 - 16:51

Dorazila nová zásilka přístrojů. Vše je možné vidět a koupit na: www.geocacheshop.cz Předvánoční sleva -5% na GPS a 10% na veškerý sortiment shopu po uvedení hesla: geocachechop Heslo vložte do Poznámky
  • 0

#3 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2007 - 8:29

Chtěl bych vědět pár drobností: 1) jak se liší US a EU verse? pokud se do US dohraje CZ verse, je nějaký rozdíl? A co záruky? Proč ten finanční rozdíl mezi čistě EU verzí a US verzí, jak je to se servisem US verze? 2) jaký je rozdíl mezi GPSmap 60CSx a a Vista HCx? mají oba sirfIII? a co další vlastnosti, paměť, kompas atd? Mám vážný zájem o některý z těchto modelů, myslel jsem zejména na GPS map60CSx, ale zase ta anténa mi tam trochu přebývá, jsem zvyklý chodit s mobilem a nahranou GPS aplikací, což zejména mezi lidmi ve městě vypadá přirozeněji než ten "velký mobil a ještě s anténou". Takže z užitných vlastností se jeví jako perspektivnější GPS bez možnosti ulomit anténu... Díky předem za info.
  • 0

#4 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2007 - 14:17

Mám Legend HCx US verzi. 1) nemá SIRF, to se tady už někde psalo 2) podkladová base mapa je v US verzi 3) ten co mi to prodával mi tam aktivoval češtinu, mají je všechny verze ale US a EU maji aktivované jiné skupiny jazyků (aspoň tak nějak mi to vysvětlovali). Myslím, že neuvidíš rozdíl. 4) koupil jsem to s mapou na CD a prázdnou kartou PS: vzhledem ke kursu dolaru by cena mohla být i nižší
  • 0

#5 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2007 - 19:14

hlavni rozdil mezi hcx a 60csx - sedesatka ma sirfIII HCX ne, ale citlivost a prijem zhruba maji stejny. hcx je mensi bez anteny, ale zase ma tim padem i mensi displey, hcx se hure ovlada a hlavne ma tu pitomou gumu kolem, co se snad kazdemu odlepi :)
  • 0

#6 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2007 - 9:28

Basin napsal/a:
PS: vzhledem ke kursu dolaru by cena mohla být i nižší


Obavam se, ze vzhledem k tomu, ze internetovy obchod je oficialni, tak hlavni roli v navyseni hraji tuzemske dane a patrne i clo. To vsechno by jsi pri dovozu nacerno mohl odecist, ale vubec to neznamena, ze se to kazdemu povede. :). I kdyz vetsinou. ;)
  • 0

#7 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2007 - 15:36

Takže jednoznačně doporučujete 60CSx? A jak je to s tím Sirf II? Já jsem tím trochu zmlsaný, znám to z BT GPS modulu Nokia, který má citlivost velmi velmi dobrou. Podle oficiálních stránek je všude uvedeno, že Vista HCx ten Sirf III má. Jo a co ta mapa? Četl jsem, že je to jiná mapa než TOPO, je natvrdo na kartě, nedá se kopírovat, takže když ji smažu, tak mám smůlu. A co podrobnosti, asi se bez TOPO mapy nedá obejít, co? Když to je peněz jako za vola, za tu 60-tku :(
  • 0

#8 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2007 - 15:56

HCx přístroje možná nemají přímo Sirf, ale mají něco podobně citlivého, takže by neměl být problém. Pozor ale na Cx (bez H) eTrexy, ty lepší přijímač ještě nemají.
Na navigovat.cz kdysi vyšel test Visty HCx a porovnavali právě se 60CSx... tady: http://navigovat.mob....asp?ARI=113424
  • 0

#9 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2007 - 15:21

To kapitola: koupím ji i načerno, když bude levnější a se zárukou..... Myslím tedy tu 60-tku. Ale dle mých informací a snažení není po Evropě možné ji nějak moc levněji sehnat, a pro pár ušetřených korun mít větší výdaje při uplatňování reklamace...... A není o moc levnější ani v US armádních prodejnách PX a BX, tam je ještě navíc problém s nákupem pokud nejsi venku v misi nebo to nekupuješ přes někoho, nejlépe Amíka. Oni totiž můžou nakupovat i dle katalogu a ne jen to co je momentálně na krámě. Takže asi smolík. Nebo má někdo nějaký jiný tunel pro přísun?
  • 0

#10 Basin

Basin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2007 - 23:19

Legend/Vista HCx: Mám us verzi. Po upgrade FW na 2.50 mi zmizela čeština. Poslušně hlásím, že jsem se naučil tam tu češtinu (resp. i jiné jazyky) vrátit z5. Juupíííí.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama