Přejít na obsah


Fotka

Geoscout 2.xx.xx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
887 odpovědí na toto téma

#21 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2009 - 21:37

Přesně tak, mám jich asi 1300, nebo možná i víc. Jednak je mám rozdělené na několik kategorií (Vlastní keše, Olomouc, Brno, Praha atd), aby se mi nemíchaly poku si třeba filtruju nalezené a podobně a jinak je filtruju podle místa, kam jedu...
  • 0

#22 prdlik

prdlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2009 - 23:21

Uz to umi nacist cely gpx soubor z pocketquery?
  • 0

#23 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 5:00

Zkust to a uvidíš. Mám dojem, že by to mělo jít, jen nesmí ten soubor být nepřiměřeně obrovský. Já to ale nepoužívám, takže dej prosím vědět, jak to dopadlo.
  • 0

#24 Pátrač

Pátrač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)
  • LocationKing field

Publikováno 02 březen 2009 - 8:29

V rámci testování zbnalosti své angličtiny jsem se pustil do překladu návodu na Geoscout. bude o něj eventuelně zájem??;)
  • 0

#25 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 9:01

Mě stačí anglicky a ani ten jsem skoro nepotřeboval, GS mi přijde docela intuitivní.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#26 sowda

sowda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 9:12

LudekV: Ale česky je česky :D (hlavně pro toho, kdo neumí anglicky ani žbleptnout(
  • 0
HTC One X, Android 4.0.4
c:geo, Locus
Lidi, já žijuVložený obrázek

#27 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 9:18

To nikomu neberu. Pátrač se zeptal, tak jsem za sebe odpověděl. Pokud se tobě česká příručka hodí, napiš to sem a je to. Howgh.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#28 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 10:18

Me ta anglina problem nedela, navic manual je az ta posledni vec, co ctu, ale rozhodne jsem pro preklad, jiste se to spouste lidem hodi. ;););););)
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#29 Pátrač

Pátrač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)
  • LocationKing field

Publikováno 02 březen 2009 - 11:17

no už jsem se do toho překladu pustil obsah a 7 stran je hotových :) jde to celkem rychle uvidím jak budu mít čas. Co mne ale láká daleko víc by bylo počeštění aplikace Geoscout. Jenž to už by asi byl zásah vyloženě do programu a to se svejma PC znalostma nedokážu a navíc nevím jestli by s tím majitel ( Stuart) vůbec souhlasil. uvidíme. Osobně nemám taky s nastavením programu problém a to i přes to že to je v EN ale česky je česky že jak tu už někdo psal :D
  • 0

#30 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 11:48

Poslal jsem autorovi dotaz, jestli plánuje lokalizaci, tak uvidíme...
  • 0

#31 dave-cz

dave-cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 15:50

O vikendu jsem u GeoScouta narazil na dost zasadni vec, ktera me moc nepotesila. Maximalni velikost SQL Compact databaze je "jen" 128MB. Coz muze znamenat nekolik tisic caches bez logu (protoze ty maji asi nejvic znaku) .... nebo klidne jen 300 caches s vsemi logy (to byl muj pripad). Potom databaze "umre" a neda se do ni dostat. Nastesti se da databaze otevrit na PC pomoci nejakejho SQL Manageru (ja pouzil toho ve Visual Studiu) a pak si v ni delat co vas napadne (mazat nepotrebne logy, provest shrink databaze, apod.) Takze je nutne plnit databazi GeoScouta tak nejak uvazlive a hlidat si jeji velikost.
  • 0

#32 hajass

hajass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 16:47

Za tu češtinu se moc přimlouvám... ;)
  • 0

#33 sowda

sowda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 19:10

Tak nevím, jestli mám počkat na tu češtinu, nebo se zeptat rovnou.. Jak se dají změnit základní souřadnice na souřadnice vypočítané (finálky)? Ať mačkám co chci, tak se mi to nezmění.
  • 0
HTC One X, Android 4.0.4
c:geo, Locus
Lidi, já žijuVložený obrázek

#34 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 19:19

Zajimalo by mě od jaké verze se GS obrací při stahovani listingu nejdříve na stránky výrobce a pak teprve na gc.com ?
  • 0

#35 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 19:31

sowda napsal/a:
Tak nevím, jestli mám počkat na tu češtinu, nebo se zeptat rovnou..
Jak se dají změnit základní souřadnice na souřadnice vypočítané (finálky)? Ať mačkám co chci, tak se mi to nezmění.


Tools-Options-zašktnout Use final wpt as cache position
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#36 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 19:43

sowda Kdyz se pocitaji souradnice finalky tak se na to muze vyuzit Puzzle resolver ( asi vetsinou u multin ) kde po spocitani finalovych souradnic muzes rovnou vytvorit Waypoint, ktery se ti objevi na zalozce Waypoint a pak muzes na tento bod dat navigovat, nebo proste na karte Waypoints vytvorit novy bod s finalovymi souradnicemi a zase muzes na nej dat navigovat.

neski nejsem si jisty, ale mam pocit, ze od verze 2.0.11


EDIT: jo a LudekV to doplnil, ano to je ta spravna volba, ja k tomu jeste dodam, ze pokud jsi uz na obrazovce kesky a zaskrtnes tuhle volbu, tak je potreba se vratit na Cache list a znovu kesku nacist aby se to projevilo a souradnice se upravili na final wpt.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#37 sowda

sowda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 20:30

lubik: Děkuji za radu.Puzzle resolver asi nefunguje, nadává mi něco o tom, že to nejsou čísla, ale waipoint mám. Fajn... až na to, že zmizely původní souřadnice kešky.
  • 0
HTC One X, Android 4.0.4
c:geo, Locus
Lidi, já žijuVložený obrázek

#38 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 21:05

Take jsem zprvu myslel, ze ten puzzle resolver nefunguje, ale figl je v tom, ze se musi pouzit spravny format zapisu. Musi se pouzivat hranate zavorky a to na kazdou cislici ze souradnic jedny zavorky.Ja to asi pisu nesrozumitelne, ale proste asi takhle: 50º 14.[A+B][C-D+A][F*G]´
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#39 sowda

sowda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 21:25

Díky. :) 50º 14.[A+B][C-D+A][F*G]´ ano, jen tam musí být čárka 14,[A Teď ještě, proč to původní zadání zmizí. Úmysl, nebo chyba?
  • 0
HTC One X, Android 4.0.4
c:geo, Locus
Lidi, já žijuVložený obrázek

#40 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 21:35

Aha s tou carkou je to jinak, ja mam PDA v anglictine a mam jinak nastaveny narodni prostredi, takze ja tam musim mit tecku (tedy predpokladam, ze to tim narodnim nastavenim bude :-) ) Jinak jak to myslis s tim ze to zmizi? me to tam zustava.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama