Přejít na obsah


Fotka

Geoscout 2.xx.xx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
887 odpovědí na toto téma

#41 sowda

sowda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 22:02

Mně se původní souřadnice přepsaly, název zůstal původní a ne ten, co jsem při vytváření finálky napsal. V kartě "Summary" mám všechno stejné, až na souřadnice, které už patří finálce. po restartu programu se modrý otazník změnil na zelený a souřadnice zůstaly pro finálku
  • 0
HTC One X, Android 4.0.4
c:geo, Locus
Lidi, já žijuVložený obrázek

#42 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 22:44

No ale to je preci v poradku, ze nazev zustane stejny a zmeni se jen souradnice, vzdyt se jedna porad o stejnou kesku s tim, ze se ti tam misto puvodnich souradnic prepisou ty finalove.Pokud mas zaskrtlou tu volbu Use final wpt as cache position tak tam zustanou i po restartu souradnice finalove.Pokud tam chces zase ty puvodni tak tu volbu odskrtnes, preskocis na seznam kesi a kesku nactes znova a mas tam zase ty puvodni.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#43 sowda

sowda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 22:59

Díky, už to chodí. Navíc se tímto postupem objeví na mapě jak původní, tak i finálová. A tím také jde přímo z mapy volit, kam se půjde. Ten program se mi líbí čím dál víc :D :D
  • 0
HTC One X, Android 4.0.4
c:geo, Locus
Lidi, já žijuVložený obrázek

#44 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2009 - 9:09

Autor asi chystá větší vylepšení, protože připravovaná verze 2.0.15 asi už nebude uvolněna (stejně tam byly jen nevýznamné opravy). Místo toho se připravuje verze 2.1.x, čímž očekávám zásadnější změny. Necháme se překvapit, jak budu mít testovací build, dám vědět...
  • 0

#45 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2009 - 13:17

Pátrač napsal/a:
...Co mne ale láká daleko víc by bylo počeštění aplikace Geoscout. Jenž to už by asi byl zásah vyloženě do programu a to se svejma PC znalostma nedokážu a navíc nevím jestli by s tím majitel ( Stuart) vůbec souhlasil. uvidíme...


pocestenou jednotkovou verzi ma na svych strankach ke stazeni mikrom. zjistil jsem to az kdyz jsem si ji pracne pocestil sam.
jinak pocesteni by nemel byt problem ja to delam programkem resource hacker : http://www.stahuj.ce...resource-hacker. tim to zvladnes uplne v pohode sam. zkus a uvidis. ja ted stahl tu dvojku na vyzkouseni, tak premyslym, jestli se do ni taky nepustim. jestli to ma ale ceno kdyz se planuje vetsi update.
  • 0

#46 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2009 - 13:44

Omluva. nebyl to GeoScout, ale BeeLine. slibuju ze uz nepiju.
  • 0

#47 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2009 - 13:58

Ono by to u GeoScouta mohlo fungovat stejně. Nicméně bych počkal, až bude dokončena aktuální fáze vývoje. V situaci, kdy vzniká nová verze každý týden znamená překlad touto technikou zbytečnou práci.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#48 Pátrač

Pátrač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)
  • LocationKing field

Publikováno 05 březen 2009 - 9:31

Návod je přeložen z 50% tedy z 31 stran je hotov 16+ obsah .. Uff(jestli někdo už teď chcete není problém ) jinak co se týče počeštění Geoscouta. Jsem s autorem dohodnut na spolupráci. Jak píše Luděk měla by vyjít nová verze 2.1 a v ní už by mělo být volitelné menu pro vícero jazyků, které budou postupně doplněny. S tím že postupně počeštíme menu a další upgrady už by byly ve dvojjazyčné mutaci. Prostě to co by se do aktuálního vydání stihlo počeštit by prostě v další verzi vždy bylo přidáno
  • 0

#49 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 13:18

Je možné nastavit u GeoScouta (2.011), aby mi stahoval i už mnou nalezené keše? Co vím, tak to funguje jen když přímo zadám kód kešky. Díky.
  • 0

#50 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 16:59

Udělej si upgrade na 2.0.14, tam už to zase funguje...
  • 0

#51 spaca75

spaca75

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 14:22

Chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s WindowsCE v Mio navigaci ?? Zkoušel jsem tam GS narvat, ale nešlo mi to. Poradí mi někdo ? Ještě jeden dotaz: Když si nahraji do GS 300 kešek v gpx formátu, jak tyto všechny najednou smažu ? Při následném nahrání jiného balíku tam ty původní tam zůstanou. Chápu že je jde odfiltrovat aby nebyli vidět, ale v programu jsou stále. Ty minulé musím všechny jednotlivě označit a až nyní jdou smazat. Nejde to nějak jednodušeji ?? Díky
  • 0

#52 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 15:00

Pokud jedeš do nějaké lokality a tam lovíš, potom po návratu chceš všechno smazat, protože už tam nikdy nepojedeš, je nejjednodušší založit si pro tyto keše jednu kategorii a při nahrávání je do ní přiřadit. Potom je velmi lehce nastavíš do filtru ostatní keše se ti tam nepletou. Je to vlastně náhrada adresářů. V menu tools je potom 'Select all' a následně vše vymažeš. Pokud jsi toto neudělal už při nahrávání, není nic ztraceno, prostě si nastav filter (position), abys měl v seznamu Results jen tu požadovanou lokalitu a udělej to samé (select all, delete selected). Jinak není důvod si v databázi nenechávat keše, které zrovna nepotřebuješ. Já mám v databázi kolem 1500 keší a pomocí filtrů si vždy zobrazím jen okolní keše a GS je bez problémů svižný...
  • 0

#53 Pátrač

Pátrač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)
  • LocationKing field

Publikováno 09 březen 2009 - 7:04

;)

miroslav_turek napsal/a:
Já mám v databázi kolem 1500 keší a pomocí filtrů si vždy zobrazím jen okolní keše a GS je bez problémů svižný...

Mám v GS cekem asi 550 keší zobrazuju je vždy všechny nějak jsem lenošný dělat filtry i podle vzdálenosti :):D a trvá mu to při zobrazení do 15ti sekund. což se dá úplně v pohodě přežít.
PS: jestli někdo chcete už téměř přeložený návod napište mi. Vešer to dám na svoje stránky k dispozici a počítám že během příštího týdne se to objeví i na webu Navstationu. Domluveno se Stuartem;)
  • 0

#54 Berudilek

Berudilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 21:24

Zdravim dnes mi zacal GC najednou padat. Stalo se to potom co spadnul pri importu novich kesek. Po restartu vse fungovalo Options, GPS, Travel bug list az na Cache list. Kdyz jsem na neho kliknul GC spadnul. Ruznym skoumanim jsme prisel na to ze je spatna databaze. NEpomohla preinstalace vubec nic az nahrati DB z verze 13. TAk me napadlo jestli to nahodou nespusobyla nejaka keska??? Salo se to potom co spadlo stahovani kesek??? Setkal se nekdo stimhle problemem ??? Jinak byla to nejaka keska z Pardubic nevim ale presne kera.
  • 0
Asus A632, PocketDrake a GeoSout

#55 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 8:58

Mě se to zatím nestalo, a protože mám PDA v servise, tak minimálně i příští týden se to ani nestane.
  • 0

#56 Berudilek

Berudilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 9:46

Ja jsme s tim jeste vcera v noci experimentoval a je to fakt DB vzdycky kdyz jsme ji tam nahral tak sel GC k sipkum :o))) TAkze doporucuju pred kazdym vetsim stahovani kesek DB zalohovat.
  • 0
Asus A632, PocketDrake a GeoSout

#57 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 9:52

Víš která keš to dělá?
  • 0

#58 Berudilek

Berudilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 10:09

Bohuzel to presne nevim ale kdyz budu mit vecer trochu casu tak se to pokusim zjistit. Bylo to ale neco z centra Pa.rdubic
  • 0
Asus A632, PocketDrake a GeoSout

#59 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 10:18

A to se stalo kdyz jsi natahoval kesky z netu on-line nebo v off-line ze souboru GPX?? Ja jen, ze vcera cosi predelavali na serveru gc.com a mohl jsi se treba zrovna strefit do doby, kdy jim to nebezelo, nebo bezelo treba ne uplne dobre a mozna se to diky spatne fungujicimu GC.com mohlo pohroutit.Bylo to vcera kolem 19:00.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#60 Berudilek

Berudilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 10:21

on-line a ylo to tak nejak kolem te doby, uvidime vecer to jeste zkusim a dam vedet.
  • 0
Asus A632, PocketDrake a GeoSout




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama