Přejít na obsah


Fotka

Válka v Ostravě (Bikocomovy kešky ukradeny)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
99 odpovědí na toto téma

#21 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 19:49

hnus - chytit a dat par facek
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#22 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 20:01

munu napsal/a:
Lidi mě neustále překvapují :o.
Miták je ten poslední člověk, který by mě napadl, že bude dělat někomu tiskového mluvčího a zabředne do takového marasmu bez ověřených faktů.

Nedělám nikomu tiskového mluvčího. O této situaci jsem se dozvěděl v jiném vláknu na tomto fóru. Do marasmu ostraváci očividně zabředli a jakékoliv ověřování faktů nebylo potřeba, prostě se to stalo. A asi jen ostraváci ví nejlíp, kdo z nich krade... Tipoval bych, že Bikocom to nebude :|
  • 0

#23 krteczek

krteczek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 20:04

Nejde o teorie, jde o to, jak jsi to napsal.
Ty to taky nemáš ze své hlavy, někdo Ti musel o tom říct. Řekl Ti PRAVDU? Celou? Nebo jen svou verzi příběhu?
Muj názor je, že PRAVDU se nedozvíme.
Klidně mu to mohl ukrást jeho největší kamarád, aby měl vztek na Zpožděné, co já vím.

Tohle je a už bude jen o tom coby kdyby. Může nás to mrzet, můžeme vymýšlet různé teorie ale pravdu zná jen jeden člověk a upřímně, velice pochybuji, že se k tomu přizná.

Jde mi o to, že když si nejsme něčím jistí, měli bychom držet huby, jinak se můžeme dopustit něčeho, co by nás mohlo v budoucnu mrzet.

Můžete si říct, že Spolek zpožděných je anonymní, co nám do nich, ale za tím názvem je pro mne skryta skupina lidí, každý je jiný, některé znám dobře a jiné jen z vidění.

Pokud jsem se zeptal na tuto válku, většinou byla odpověd typu "je to Bikoušův boj, ne můj".

jen přidám pár pěkných mysterek taky ze severní moravy: LIDSKA HLOUPOST Nezbytné věci
U Nezbytných věcí doporučuji přečíst celou knihu, člověk dostane najednou jiný pohled na věc ;)
  • 0

#24 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 20:15

Taky mi tady ta situace nevoní, ale nebviňoval bych nějakou konkrétní skupinu, vždy to je jen o jedincích, já osobně to taky beru jako největší zbabělost a ubohost někomu něco ukrást, nebo zničit nějakou cache. Teď kdy se mi krystalizuje, že budu zase naplno provozuschopný jsem se docela těšil na jeho nové cache (jako byl pendelung nebo ta pivní pod hukvaldami), ale i třeba na landek, škoda. A motiv že by je někdo kradl? Buď uražené ego a nebo jenom ubohá závist. PS: stejně jsem na ostravsku považován za původce celého zla, aspoň u některých lidí.
  • 0

#25 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 20:16

krteczek napsal/a:
Nejde o teorie, jde o to, jak jsi to napsal.
Ty to taky nemáš ze své hlavy, někdo Ti musel o tom říct. Řekl Ti PRAVDU? Celou? Nebo jen svou verzi příběhu?
Muj názor je, že PRAVDU se nedozvíme.
Klidně mu to mohl ukrást jeho největší kamarád, aby měl vztek na Zpožděné, co já vím.

Napsal jsem to zaujatě, vždyť to musí být z prvního příspěvku jasné, na čí straně jsem - na té straně, komu se ztratily kešky. Druhou stranu příběhu bych si rád vyslechl tady, ale zúčastnění očividně radši mlčí, mlží nebo odvádějí pozornost jinam. Vlastně ani neočekávám, že se dozvíme kdo to udělal, to by ho musel nejspíš někdo ze zasvěcených prásknout a tak naivní nejsem. Každopádně tvá teorie o krádeži největším kamarádem je vratká jako já během každé páteční noci.
  • 0

#26 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 20:17

junet napsal/a:
PS: stejně jsem na ostravsku považován za původce celého zla, aspoň u některých lidí.

No vida Junet :) chceme slyšet zábavnou srdceryvnou story ;) (opravdu, beze srandy a ironie)
  • 0

#27 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 20:19

krteczek napsal/a:
Jde mi o to, že když si nejsme něčím jistí, měli bychom držet huby, jinak se můžeme dopustit něčeho, co by nás mohlo v budoucnu mrzet.


Ještě doplním: Zrovna o tomhle držet hubu nebudu, i kdybych se měl nakonec většině omluvit a na jednoho ukázat prstem.
  • 0

#28 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 20:21

Žádne storky nejsou. No koment.
  • 0

#29 gEs689

gEs689

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 20:45

Je smutné, že ač je to tak nebo tak, vždy na to dojede hra sama i ostatní kačerstvo. Známe zástupce obou táborů a vždy nás tyto spory mrzely. Je smutné, že nemáme všechny bikocomovy keše, bo ty co máme odloveny měly v sobě takohou zvláštní šťávu, specifický humor i nezaměnitelný autorský sloh ...vždyť i zápis z odlovu keši od bikocoma se perfektně četli a měli šťávu ...a bylo to něco uplně jiného než číst u své keše "...odloveno hladce, díky za keš". Doufáme jen že se to u nás brzo urovná... PS: ...junete máš zajmavý počet nálezů 689 :) ...ale bacha, toto číslo je už zamluveno, tak s tím koukej něco udělat ;)
  • 0
Garmin Colorado 300+TopoCzech3, Samsung Omnia +GCzII

#30 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 21:22

gEs689 napsal/a:
Je smutné, že ač je to tak nebo tak, vždy na to dojede hra sama i ostatní kačerstvo. Známe zástupce obou táborů a vždy nás tyto spory mrzely. Je smutné, že nemáme všechny bikocomovy keše, bo ty co máme odloveny měly v sobě takohou zvláštní šťávu, specifický humor i nezaměnitelný autorský sloh ...vždyť i zápis z odlovu keši od bikocoma se perfektně četli a měli šťávu ...a bylo to něco uplně jiného než číst u své keše "...odloveno hladce, díky za keš". Doufáme jen že se to u nás brzo urovná...

PS: ...junete máš zajmavý počet nálezů 689 :) ...ale bacha, toto číslo je už zamluveno, tak s tím koukej něco udělat ;)


Svatá pravda, nejednou jsem se srdečně zasmál při čtení jeho logu.

PS: no kdyby nebylo včera jedno DNF bylo by to číslo jiné :D , ale něco se s ním udělá, jen nevím kdy, bo už od noční šichty se o mně pokouší chřipka či jiný bacil se mně snaží bacit tak asi na pár dní budu stagnovat. Sám bych si toho nevšimnul že jsem srovnal číslo s vaším nickem, na GeoVelikonocích to můžeme trošku oslavit. B)
  • 0

#31 gEs689

gEs689

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 21:53

Tak jsme včera zjistili, že nám byla ukradena keš (finálka) u multiny Historicky Mistek. Dokonce víme, kdo nám to udělal. Tenhleten "spolek" nám už delší dobu sabotuje tuto naši kešulku. Nejprve nám na stage 3 přetřel číslo na lampě, které bylo potřeba pro výpočet finálky a nyní nám zlikvidoval samotnou finálku, bo pořezal strom ve kterém byla ukryta. :( ...ano, vážení klidně je tu budu jmenovat ...v našem případě to jsou Technické služby Frýdku-Místku :o. Už přemýšlím co podnikneme naoplátku...
  • 0
Garmin Colorado 300+TopoCzech3, Samsung Omnia +GCzII

#32 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 23:22

Nekam do arealu jim soupnete drajvku, at vidi ze postvat si proti sobe kesery je horsi nez postvat si proti sobe odbory :D:D:D
  • 0

#33 masox

masox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2009 - 15:14

krteczek napsal/a:

jen přidám pár pěkných mysterek taky ze severní moravy: LIDSKA HLOUPOST Nezbytné věci
U Nezbytných věcí doporučuji přečíst celou knihu, člověk dostane najednou jiný pohled na věc ;)


Nechápu sice, proč tyto dvě, ale dík za tu druhou ;), ovšem tu druhou beru jako něco podobného Klotyldě, akorát naopak - skrytá kritika Bikocoma.

-----------------------------------------------------------------

Nevíte někdo, co je s Bikocomem , je snad mrtvy :o ??
Zrušil web, odstranil si z GC.com všechny kamarady. (A to nejen z GC.com, ale i v reálu.) ...
  • 0

#34 Ryba CZ

Ryba CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2009 - 17:39

mitak napsal/a:
Každopádně tvá teorie o krádeži největším kamarádem je vratká jako já během každé páteční noci.


Jen páteční noci? Na sobotním eventu jsi na tom byl obdobně. :D:D:D
  • 0

#35 mariushka

mariushka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2009 - 18:37

Mitak tu rozbředl téma co je v Ostravě skoro TABU :) Je tu na tom foru vidět koho to nejvíc zajímá, že Krtečku a Junete ?! Meno Bikocom je tu hodně frekventované. Já vam teda povím že ho znám osobně, že je to muj kamarád a že je ten poslední co by někomu ubližoval. Gdosyk tu napsal že vjeci sa na Ostrafsku řeší rázně, bo je to terén rázovitý :) No a Bikocom je Ostravak, tak co. Řeší fšecko na rovinu, říká co si myslí a nedrbe za hřbetem. Zpoždění sou mu ukradeni, to vím jistě :) Enem vím že ho serou fšeci co nehraju Gc. pro tu hru samotnu a vymyšlaju cyparny... přesto sa nad ty mamlasy dokáže povznést a nadá jim s humorem sobě vlastním. Zpoždění nigdy nehrali FP a jeden z jejich členu nam tu nálepku strká pod nos. A eště se ani nestydí ! Krtečkova partnerka loví úspěšně FTF enem na jeho keškách a eště se sková před kačerem spoluhledajícím, zapíše si FTF-ko a dělá že nic. Ubohé. A co třeba závod AIR CHALENCE, tož sa podivajtě co zrobila taka Munu s Geo-5, jak šli přes mrtvoly enem aby zamachrovali. A vůbec je nesralo že s nama hraju aj děcka, že jim potym těžko vysvětlovat o jakemsi FP Ale ať si robia co chcu mezi sebu. Ale at nepíšu na náš tymový web anonymy (proto je fčil vyplý). Ja s falešnyma hračama nehraju ani piškvorky. I když tu na tym foru sa řádně vyplakali....
  • 0

#36 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2009 - 18:52

:D No konečně. Jsem zvědavý, jestli dotyční jmenovaní budou odpovídat anebo radši zakládat nové imaginární gc.cz identity, aby se "za sebe postavili" ;)
  • 0

#37 krteczek

krteczek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2009 - 19:12

Je zbytečné vést jakoukoliv diskuzi ve chvíli, kdy soudce je rozhodnutý... Jakákoliv reakce je tudíž zbytečná, protože marná. Už bylo rozhodnuto ve chvíli, kdy jste psal první příspěvek, pane Mitáku...
  • 0

#38 mariushka

mariushka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2009 - 19:25

Mitak nerozhoduje, rozhodují činy :)
  • 0

#39 mariushka

mariushka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2009 - 19:34

Pro mě je vítězem tohodle tématu TORES62, bo on jediný má řešení. Totiž ten pomatenec co krade keše, može ukrást aj tu vašu a čikoliv. Enem ho stačí nasrat, jak se zdá.
  • 0

#40 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2009 - 20:24

krteczek napsal/a:
Je zbytečné vést jakoukoliv diskuzi ve chvíli, kdy soudce je rozhodnutý... Jakákoliv reakce je tudíž zbytečná, protože marná. Už bylo rozhodnuto ve chvíli, kdy jste psal první příspěvek, pane Mitáku...

Jsi srab, očividně tady něco hodně smrdí a tím že se k tomu otočíš zády tomu moc nepomůžeš. Pokud máš čisté svědomí, tak proč nenapíšeš svůj skutečný názor jako Mariushka a ne jen nějaké bláboly na ututlání situace ? Zatím to vypadá, jakože přede mnou hájíš sebe nebo někoho tobě blízkého.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama