Přejít na obsah


Fotka

Válka v Ostravě (Bikocomovy kešky ukradeny)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
99 odpovědí na toto téma

#81 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2009 - 14:17

PaWcz napsal/a:Co ale chceš posuzovat? Myslíš, že se tu mezi námi najde takový v*ů*l, který by kradení kešek (kýmkoliv a komukoliv) schvaloval?
Jestli nějaký magor takové chování považuje za přijatelné, tak se s tím rozhodně chlubit nebude, a nad našimi odsudky si leda bude ukájet ego.


No, taky doufám, že ne :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#82 kulatylenin

kulatylenin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2009 - 14:18

Ja myslím že každý si obrázek udělal kdo je kdo. :o
  • 0

#83 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2009 - 14:52

PaWcz napsal/a:

Citecka napsal/a:
Naprosto není podstatné, je-li či není najmenován/určen viník. Alespoň pro nezaujatou veřejnosť není, stejně je neznaj. Ale situaci posoudit můžou.


Co ale chceš posuzovat? Myslíš, že se tu mezi námi najde takový v*ů*l, který by kradení kešek (kýmkoliv a komukoliv) schvaloval?
Jestli nějaký magor takové chování považuje za přijatelné, tak se s tím rozhodně chlubit nebude, a nad našimi odsudky si leda bude ukájet ego.


Já bych právě řekl, že ten vůl je přesvědčený o správnosti svého jednání a čím víc lidí, i ti se kterýma se zná, ho označí za to, co ve skutečnosti je (fantazii se meze nekladou), tak snad pochopí, že tudy cesta nevede, protože se víc lidí přikloní na Bikocomovu stranu a ne ke straně zloděje.
  • 0

#84 krteczek

krteczek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2009 - 14:57

"Na rohu ulice vrah o morálce káže" že jo Vláďo
  • 0

#85 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2009 - 15:59

Já se ani nedivím, že nám tady děti nadávájí, vždyť se chováme možná hůř než ony (samozřejmě toto neschvaluji respekt by měl být, a nejsi jediný ke komu nemá ten dotyčny zrovna nejkorektnější jednáni, ale naštěstí nám nenadával), proč vznikla hláška fair - play klidně se o tom můžeme pobavit na geovelikonocích (nejlíp bez emocí), a budeš tam mít k dispozici i to dotyčné dítě. Jak řešit celou situaci o tom jsem už taky dlouho přemýšlel, bylo by více možností, jedna z nich je všichni se vzájemně omluvit (což pro mnohé je nereálné) a druhá možnost je ta o které psal lenin - vyhlásit klid zbraní udělat za vším tlustou čáru a pokud by i potom docházelo k nějakým střetům brát je pouze jako boj mezi jednotlivci a nevztahovat to na celé skupiny.
  • 0

#86 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2009 - 16:14

K nikomu nepatřit, k nikomu se nehlásit, nic nekomentovat, s nikým se nabvit, ničí cache nelovit, nic nezakládat, nic nehrát..... a není problém.....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#87 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2009 - 16:16

Pokud by se tak náhodou stalo, tak očekávám, že mě ostraváci oficiálně navrhnou na Nobelovu cenu míru ;)
  • 0

#88 lukowicz

lukowicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2009 - 17:34

Uuuaaaa ,sakra co mně budíte ze zimního spánku!!! Tu je řevu jak pees,ani sem to nečetl,skočil jsem rovnou na poslední stránku a už píšu rovnou sem. JoJoJo všichni máte pravdu . I vy a vy taky,....ne vy ne,je mi líto. Tak čest jak pes a zimnimu spanku v šest B) Na jaře čest....... v šest
  • 0

#89 mariushka

mariushka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2009 - 17:45

junet napsal/a:
Já se ani nedivím, že nám tady děti nadávájí, vždyť se chováme možná hůř než ony (samozřejmě toto neschvaluji respekt by měl být, a nejsi jediný ke komu nemá ten dotyčny zrovna nejkorektnější jednáni, ale naštěstí nám nenadával), proč vznikla hláška fair - play klidně se o tom můžeme pobavit na geovelikonocích (nejlíp bez emocí), a budeš tam mít k dispozici i to dotyčné dítě. Jak řešit celou situaci o tom jsem už taky dlouho přemýšlel, bylo by více možností, jedna z nich je všichni se vzájemně omluvit (což pro mnohé je nereálné) a druhá možnost je ta o které psal lenin - vyhlásit klid zbraní udělat za vším tlustou čáru a pokud by i potom docházelo k nějakým střetům brát je pouze jako boj mezi jednotlivci a nevztahovat to na celé skupiny.



Junete, ja se nechovám huř jak děti a nemám ! proč bych se komu z vás omlouvala. Esli máte někdo pocit, že sem někomu ublížila či ho osobně urazila, sem s ním.
Sme ve svobodné zemi, ale vyjádřit svuj názor je tady leckdy eště považovaný za projev nepřátelství. Říkám co si myslím a snažím se nikoho neurážet.
Ja bych spíš chtěla, aby ses omluvil ty nám všem, že si použil přirovnání pro kačery jako tupá hovada, a že si urazil Lenina.... nechce se mi to tady rozebírat, stejně většina neví o co de.
Uvádíš dvě možnosti, no, mě připadají obě stejné. Je jen jediná možnost. Chovat se k sobě slušně. To znamená nekrást, nelhat, neurážet.
Ja si to klidně vyříkám stejně i s nejlepčím kámošem, ale u teho vím, že mi za to nebude psat uražlivé anonymy.
  • 0

#90 wlfmann

wlfmann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2009 - 18:59

Moc lidi tu neznam ale ty co sem potkal a to z obou taboru tak vypadali vcelku normalne. No, tu si nekdo rejpnul, tam si nekdo rejpnul, tu svinarnicka, tam fixl a byla tu vcelku sranda ale pak pride nejakej exot a je po srande!!!! Stve me to nejen z pohledu majitele ale hlavne hledace, na jednu sem se obzvlast tesil!!! Nevim kterej event mate na mysli ale na tom v alektrarne sem nic zvlastniho nezaznamenal(mozna je to tim ze sem ohluchnul kdyz zacala hrat kapela). No nic, doufam ze ten cip nekde ztrati gps a pak ho deportujou zpatky to Mentalska.
  • 0

#91 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2009 - 22:54

tak prej uz je maj :D
presunuli se na druhej konec republikyB)

je jich 6...jak voni si to jen rikaj ?:D

Vložený obrázek
  • 0

#92 kubulak

kubulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 7:11

To je jasny, to kradou FTFkari... Nova keska = novej logbbok = novej "PRVNI" = dalsi FTF... Holt se tady z FTF udelala takova modla, ze nekteri pro FTF udelaji cokoli... :) Ted nevim co by bylo horsi. Jestli skutecnost to ze nekdo nekomu lezi v zaludku tolik, ze mu cilene nicej kesky, nebo tenhle novej FTF level... Nevim, neznam, nechci soudit. Ze kesky mizej je fakt a ze to nebude nahoda je zjevny. Malokdo je od prirody takovej nicitel. Tak popoustim uzdu fantazii a premyslim, co asi onen B. temhle provedl, ze dostava takovou cocku. Neni dymu bez ohne... Nevinna nebude asi ani jedna strana.
  • 0

#93 supermudla

supermudla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 12:04

O případu nevím absolutně nic, přečetl jsem si jen co sem napsal Mitak, a Bikocomův listing "Zelenýho kačora Vincka". Kradení nebo ničení keší považuju bez výjimky za ubohost, ale přesto cítím potřebu něco k tomu dodat. > kterým vadí, že jim veřejně říkáte, co si o nich, jejich povahách a praktikách myslíte, kterým trapně vadí to, že máte víc bodů a víc FTFek. Pouhá spekulace, dost možná založená na nevědomé projekci Bikomových vlastních frustrací. Vždy když čtu jak někdo naříká že mu ostatní dělají naschvály protože mu "určitě" cosi závidějí, ručička Hulanometru se mi vychyluje do červené oblasti a tam buší o zarážku. > Ale nejen to, máte koule i na to, abyste o těchto lidech udělali zajímavé kešky (1,2), které poloanonymně zobrazují, co vás tolik štve. No nevím, přečetl jsem jen "Zelenýho kačora Vincka", a 1) čím je (snad krom výhledu- čert suď) zajímavá 1.5-bodová tradicionálka v koruně stromu? 2) Listing je psán chytlavě to jo, ale silně mi tam hapruje logika. Kdyby někdo toužil po fake FTF vlastní keše, proč by proboha čekal na reviewera když může pohodlně logovat předem? 3) Ten listing IMHO nezobrazuje "co autora štve", jen se snaží někoho jiného vykreslit jako politováníhodné zakomplexované idividum. Pokud je Vincek skutečně takový mamlas, jde o kopání do mrtvol. A jestli není, jde o vědomé šíření lží a pomluv. Oboje je opovrženíhodné, a podle mě srovnatelné s ničením cizích keší. Krabičky ani ego nejsou ke skutečnému životu nutné, je tedy úplně jedno kterou z nich se snažíte rozkopat na cucky. > To už tito lidé opravdu nemusí unést. Jenže zatímco člověk s jistou invencí by se vás pokoušel trumfnout, tak se začne dít něco úplně jiného No, chápu že dělám dáblova advokáta, ale řekl bych, že ho svým způsobem trumfli. Kdyby to nebylo úplně jasné tak pro jistotu dodávám: žádnou keš jsem nikdy nezničil, ani nikoho takového neznám, a neznám Bikocoma ani nikoho z Ostravy.
  • 0
SUP DAWG, I HERD U LIEK FTFS SO WE STOLE ALL YOUR CACHES SO YOU CAN FTF WHILE YOU RESTORE EM!

#94 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 12:54

supermudla napsal/a:


Moc pěkný příspěvek. To znamená dvě varianty: Buď bude přehlížen nebo ty nejnepodstatnější věty vytržené z kontextu budou rozcupovány na cucky... ;)

Co mi ale vadí supermudlo, je tvá skrytá identita ... Nejsi to ty, Mitáku? :D
  • 0

#95 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 13:27

:D Nejsem to já. K polemizování se sebou samým jsem se ještě nedostal. Tak daleko má schozofrenie ještě nepokročila, i když připouštím, že jako akcelerátor flamů je to báječný nápad ;) P.S.: "Hulanometr" :D:D:D:D:D:D Božííííí !!! :D:D
  • 0

#96 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 13:34

Když na některý příspěvek není reakce, znamená to, že je přehlížen, anebo, že k němu není co dodat? sm: samosebou, že ho trumfli. BC to přece, zdá se, zabalil.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#97 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 14:06

No jo, Supermudla reagoval na moje řeči, ale popravdě: Byl jsem včera na plese a teď se válím s kocovinou a jediné, na co se zmůžu je čumění na IT Crowd...
  • 0

#98 kubulak

kubulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2009 - 16:52

Trumfli? Napadji me ctyri moznosti jak zvitezit :) Vydrzet s obnovovanim kesi A/Nebo Pockat az to blbecky prestane bavit, popr. je prestane bavit GC jako takovy. Udelat si novej ucet, pod nim obnovit kesky, zalogovat si pod nim vsechny svoje nalezy, a hlavne, nikomu ten novej nick neprozradit :) A nakonec - sejit se s dotycnyma, a coby zastupce rodu homo sapiens sapiens tedy clovek moudry moudry se dokazat dohodnout ze obe strany zjevne maji maslo na hlave a vsem by prospelo si jako mali kluci podat ruce, rict promin a nechat toho...
  • 0

#99 LeeHill

LeeHill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 22:14

Prosim vsechny Ostravaky, prave jsem se od Xfrankieho dovedela, ze mi nekdo, verim ze mudlodite, vyvrabcil kesku Ostravska vyletni. Kdyby nekdo nekde potkal logbook, pomozte mi ho zachranit! Bylo v nem zvecneno Leninovo prvni FTF a Bikocomova nalepka! Taky razitka a nalepky vsech zpozdenych. Prispevek davam sem, protoze doufam, ze si ho vzhledem nazvu tematu precte nejvic lidi. Jiny umysl v tom neni. Diky, LH
  • 0
Podpis

#100 wlfmann

wlfmann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 20:44

Leehill: Tam sem se zrovna dneska chystal prote bylo hnusne tak mohlo byt mudloprazdno ale lenost zvitezila a ted ctu tohle :@ Jestli zesedivi i Endikova tak se mi doma pes unudi k smrti prote moc prirodnin uz nezbyva.. :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama