Přejít na obsah


Fotka

Průzkum Pražských Teenagerů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
113 odpovědí na toto téma

#41 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 7:46

MausX napsal/a:
No tak mi je třeba 23, ale kdybych v 15 věděl že něco jao gwocaching existuje a je ktomu potřeba GPS, tak neváham ani chvíli a jdu do toho. Jsem hold technická hračička a GPS mě vždy fascinovala.:)

Jn, kdyby chyby :D

HuntBehind napsal/a:
Abych diskusi zase vrátil k původnímu "výzkumu" :D

...už jsi zkoušel keš Prague Partner Exchange...? B)

Asi budu muset zajít, ale to bude trvat, než se k tomu přemluvim...

Housle napsal/a:
Lepší vesnice plná regulárek než Praha plná mikrošek:D

Nejsem si zase až tak jistej, jestli tohle byl smysl DPmanova příspěvku :D
  • 0

#42 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 10:29

watchick napsal/a:
Nejsem si zase až tak jistej, jestli tohle byl smysl DPmanova příspěvku :D

Myslím, že byl, Na nablblou otázku, nablblá odpověď. Hluboce se omlouvám za offtopic, ale prostě jsem si nemohl pomoct. Výše uvedenou větou lze totiž reagovat na 70% příspěvků na fóru.
Už mlčím...
  • 0

#43 MausX

MausX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 11:07

watchick napsal/a:
Jn, kdyby chyby :D


Jo no v roce 2001 byl internet šíleně rozšířený, s připojením s max rychlost 128kb/s, při použití ISDN přípojky a 2D kanálu. Taky za docela těžký prachy. My obyčejní jsme si ovšem užívali krásných 56kbps což je celých 7kb/s a stejně to jelo jenom 4-6Kb/s a placenim od minuty. V te době se dalo hodně zjistit o geocachingu. To ano ;). Jo hold dnes je jiná doba. A vše je jen na dosah klávesnice :D.
  • 0

#44 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 11:42

No sic nejsem z prahy, ale v praze jsem ve vsednich dnech az do vecera. A je mi taky 15. Golfy
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#45 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 12:13

watchick napsal/a:
Ani ne... průměrně vydělávající web B)


A prozradis nam adresu, at koukneme, na cem se da dneska vydelavat ;-)

Mimochodem, me je 27, ale jsem si jist, ze minimalne do 18 by mne GC neoslovilo, protoze k dnesni lasce k prirode a turistice se kterou mam GC hodne spojeno jsem musel dospet. Proto jen tise zavidim tem, koho to oslovi uz v pubertalnim veku.
  • 0

#46 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 12:46

A prozradis nam adresu, at koukneme, na cem se da dneska vydelavat ;-)

Tak když už se tento topic zvrhl do kategorie "pro zasmátí", tak proč ne :D
http://travian.damak.cz


Mimo jine ted se chysta server http://damak.cz, který je převážně také mým dílem, tak jsem zvědav za jak dlouho zkolabuje :D
  • 0

#47 Kac.a

Kac.a

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 13:37

Mne naopak GC pomohl najit to nadseni chodit ven, do kteryho bych jak tu nekdo pise asi teprv musela dospet :-D Je mi teda uz 21‚ takze uz sem asi zas mimo zkoumanou skupinu :-D Nejakou jedoduchou GPS, nebo modul uz podle me neni problem sehnat i z kapesneho :-) A navic to jde i bez GPS podle mapy.cz Takze v tomhle bych prekazku pro ty jeste nevydelavajici nevidela :-)
  • 0

#48 geminih

geminih

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 15:30

Tak když už se tento topic zvrhl do kategorie "pro zasmátí", tak proč ne :D
http://travian.damak.cz

Ach neee, Travian ne... to je takovej žrout času...

Jinak jsem taky z té vesničky, o které Galdra povídal, a je mi 15 ;)
  • 0

#49 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 15:39

Housle napsal/a:

Lepší vesnice plná regulárek než Praha plná mikrošek:D


Zkus v Praze schovat regular :D. A přitom je v Praze pořád na co koukat ;)
  • 0
Sylvia999

#50 JuCaKe

JuCaKe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 15:40

Já se taky hlásím jako zástupkyně oficiálně sice trochu přestárlých teenagerů (ale zas o moc ne :D). Kdybych se v patnácti dozvěděla o GC, už bych lítala nejen po TZ...Ale o téhle hře jsem se dozvěděla v osmnácti (? teď nevím, možná v sedmnácti) a nadšení bylo tak velké, že svoji první keš jsem se pokoušela odlovit cestou z maturity v halence a lodičkách (jak hrozný hábit :o). A milá keška čekala samozřejmě v kopci v křoví a bahně :D. Kolem sebe mám spoustu podobně potrefených lidí (a to většinou holek). Ale možná jsme jen extrémní statistická odchylka, kterou je potřeba z výsledků vyhodit :D.
  • 0

#51 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 16:12

Vím o jedné, které není ještě celých 18 a má vlastní GPS (mého vysloužilého legenda), ale má vadu na "kráse" není z Prahy a mužský má spíše na hraní a na to, aby jí dávali dárky a vozili ji autem... pokud bys měl i přesto zájem, dám ti kontakt... B)
  • 0

#52 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 16:15

Sylvia999 napsal/a:
Zkus v Praze schovat regular :D. A přitom je v Praze pořád na co koukat ;)


Smallky klidne staci, ale mam pocit ze par regularek z tech 15 je..., ale zadna mikro :P

geminih napsal/a:
Ach neee, Travian ne... to je takovej žrout času...

Naprosto souhlasím, ale když ti to vydělává? :D
  • 0

#53 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 16:55

no watchiku, nechci nic rikat ale obcas mi pripada ze ty tvoje kesky jsou hodne narychlo delany....takze taky tak vypadaj (a vetsinou i na hnusnejch mistech - v bahne, pod betonem pred kterym je travnik a je tam minove pole od pejskaru atd..)
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#54 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 17:40

martinm napsal/a:
Otázka je, kdo tehdy (ale i dnes) má v 15 k dispozici finance na GPS (která stojí polovinu průměrného platu).


Eeh? GPSky dnes začínají na nějakých 1000-2000 korunách...vím, že krize už kouká z každé konzervy, ale tak hrozně zatím platy dolů nešly :P
První gpsku jsem si koupil ještě jako študý chudent před 4 lety za 1500 Kč z druhé ruky, dnes by mohly ještě zlevnit. Pro 15letého kluka nic nedosažitelného, i když bys měl brigádit v tesku.
  • 0

#55 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 17:43

Mmch Watchicku, když kačeří tak málo tvých vrstevnic, je tak ový problém navázat vztah s nějakou starší? Má to také své kouzlo B)
  • 0

#56 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 18:19

ty,ty,ty & familly napsal/a:
no watchiku, nechci nic rikat ale obcas mi pripada ze ty tvoje kesky jsou hodne narychlo delany....takze taky tak vypadaj (a vetsinou i na hnusnejch mistech - v bahne, pod betonem pred kterym je travnik a je tam minove pole od pejskaru atd..)

Já to vážně nechápu... Folimanka, to je to na co narážíš, tu jsem byl kontrolovat nedávno... je tam sice bahno, ale to je především pod cachí, kam se všichni zuřivě vydávají... Cacheje naprosto krytá betonem, pod ní je čistá hlína, zakrytá je kamenem... kontrolovat jsem jí šel několikrát a nějakého většího zahovnění jse si tedy nevšiml a do ničeho jsem nešlápl, a to jsem tam naposledy při změně krabičky přešlapoval dooost dlouho ;)

R-A-von-B napsal/a:
Mmch Watchicku, když kačeří tak málo tvých vrstevnic, je tak ový problém navázat vztah s nějakou starší? Má to také své kouzlo B)

Tak to každopádně! :D

Ne, zase až tak zuřivě po geopartnerce netoužím ;)
  • 0

#57 Fantazy Tob

Fantazy Tob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 18:19

Dpman napsal/a:

Fantazy Tob napsal/a:

Dpman napsal/a:
No moc jich asi nebude. Většina z vás umí leda tak čumět na bednu nebo do pc, toulat se po ulici, hulit a čmárat po všem okolo.


Ale, ale..

Co ale ale? To vidím kolem sebe. Nevím jak to je u vás na vesnici ale tady v Praze to tak je.


Heledte, pane z mesta. Praha je ukazkou toho kam az GC muze dojit. Zaplavy microsek kuli stupidnim mistum... No nas vydlaky bavi holt jine kese ;).
  • 0

#58 Fantazy Tob

Fantazy Tob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 18:20

watchick napsal/a:
Kolem těhle huličů se celkem bojim jít i na stejný straně chodníku :(


Ehm, trochu si srovnej ucinky marihuany a alkoholu, nez zase neco chytreho napises...
  • 0

#59 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 18:25

R-A-von-B napsal/a:

martinm napsal/a:
Otázka je, kdo tehdy (ale i dnes) má v 15 k dispozici finance na GPS (která stojí polovinu průměrného platu).


Eeh? GPSky dnes začínají na nějakých 1000-2000 korunách...vím, že krize už kouká z každé konzervy, ale tak hrozně zatím platy dolů nešly :P
První gpsku jsem si koupil ještě jako študý chudent před 4 lety za 1500 Kč z druhé ruky, dnes by mohly ještě zlevnit. Pro 15letého kluka nic nedosažitelného, i když bys měl brigádit v tesku.


Vidíte krizi moc černě. Dnes rodiče koupí dětem cokoliv, jen aby od nich měli pokoj. Tak proč ne zrovna GPS, když si dítko řekne.:D
  • 0

#60 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 18:53

no je mi 15 ... sice nejsem z prahy ale rejpavost těchto rádoby dospělích mi nedala reagovat .. hele vy si jako myslíte že když jste už překročily onu pomysnou hranici 18-cti let tak si myslíte že máte nějak rozumově navrch:)? samozřejmě zkušenosti se nedají nazbýrat jinak než časem ale považovat nás "puberťáky" za neco v uvozovkach podřadného mi přijde rozumově ubohé ano každý je nějaký ..se vstahem pro přídodu techniku výlety a pod a někdo je hulič, sprejer co se buď poflakuje v ulicích, nebo ta čórka co v metru kouká co by kde vzal aby to v zastávárně vyměnil za pár drobných které ještě tentýž den prosází v automatech.. ale toto rozdělení patrří bez vyjímky snad pro všechný věkové kategorie ne????;)
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama