Přejít na obsah


Fotka

Průzkum Pražských Teenagerů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
113 odpovědí na toto téma

#61 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 18:58

watchick: v pohodě...akorát musíš uvažovat, že každý hned nevidí keš na první kouknutí. Já když jsem tam např. byl, tak jsem začal hledat kolem místa co mi ukazoval oregon (cca 8m od skutečné skrýše) a proto jsme tam chvilku strávili (já,táta, lukasekprochazka, atd).... bella-doma: jo to by byli dobrý rodiče :D
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#62 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 19:01

honzahais: souhlasím, ale můžou za to také media, která prostě lidem cpou do hlavy, že mladiství (15-18) jsou alkoholici, co se poflakují v noci po hiphopových koncertech a diskotékách, hulí a ještě ničí okolí sprejerstvím
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#63 sowda

sowda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 19:24

honzahais napsal/a:
no je mi 15 ... sice nejsem z prahy ale rejpavost těchto rádoby dospělích mi nedala reagovat ..

To chce klid :D
"To je ta dnešní mládež. Na hlavě to má samý bigbít, na nohách mogasíny, na prdeli to má napsaný rychle a chodí to pomalu...ach, jo!

Jak myslíš, že je to staré ? :D
  • 0
HTC One X, Android 4.0.4
c:geo, Locus
Lidi, já žijuVložený obrázek

#64 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 19:28

sowda napsal/a:

honzahais napsal/a:
no je mi 15 ... sice nejsem z prahy ale rejpavost těchto rádoby dospělích mi nedala reagovat ..

To chce klid :D
"To je ta dnešní mládež. Na hlavě to má samý bigbít, na nohách mogasíny, na prdeli to má napsaný rychle a chodí to pomalu...ach, jo!

Jak myslíš, že je to staré ? :D

že by jako lidstvo samo? :) nebo z dob bigbítu? 60?
Vlastní odhad ... nikde jsem po tom nepatral ..:D
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#65 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 19:45

No jak tak koukam, diskuze se dostala z velke casti mimo dane tema. Musim rict, ze Watchick me cim dal vic (pozitivne) prekvapuje. Sahněme si do svědomí - dovolili bychom si my, uz "velcí" kritizovat hromadně něčí keše, kdybychom nevěděli, že se jedná o 15ti letého kluka (promiň)? Není to snad, že většina má pocit, že mládež nemá zodpovědnost a jen naši hru "pro velké" destuuje? Ale když čtu příspěvky naší omladiny :), nejsou to určitě huliči, sprejeři atd. A věřím tomu, že kdo touží po GPSce, tak si ji sežene od rodičů či si na ni vydělá na brigádách. Vždyť naše děti měly dálková ovládání a mobily vedle kolíbky, tak i používání elektroniky/PC je pro ně samozřejmostí. Na druhou stranu myslím, že holek kačerek-samotářek je v GC méně. Holky maj v tom věku asi jiný zájmy ;). Proč se většina diskuzí zvrtne do rejpání ptám se. A co se týče Folimanky? Jasně, taky mi ukazovala GPSka dost jinam (lepší zaměření?), málem jsem to vzdala. Ale v Praze v parcích se velice těžce dělají bezhovnové keše. Když zakládám je tam čisťounko a druhý den bordel, nas... a inj.stříkačky.:o Inu civilizace... Ale to jsme úúúplně jinde :P:p:p
  • 0

#66 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 19:56

R-A-von-B napsal/a:
Mmch Watchicku, když kačeří tak málo tvých vrstevnic, je tak ový problém navázat vztah s nějakou starší? Má to také své kouzlo B)

........ taky se přidávám k názoru :) ale že by to musela být podmínečne geocacherka tak na tom netrvám ...
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#67 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 20:37

Ave bratře
  • 0

#68 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 23:40

honzahais napsal/a:
no je mi 15 ... sice nejsem z prahy ale rejpavost těchto rádoby dospělích mi nedala reagovat .. hele vy si jako myslíte že když jste už překročily onu pomysnou hranici 18-cti let tak si myslíte že máte nějak rozumově navrch:)? samozřejmě zkušenosti se nedají nazbýrat jinak než časem ale považovat nás "puberťáky" za neco v uvozovkach podřadného mi přijde rozumově ubohé ano každý je nějaký ..se vstahem pro přídodu techniku výlety a pod a někdo je hulič, sprejer co se buď poflakuje v ulicích, nebo ta čórka co v metru kouká co by kde vzal aby to v zastávárně vyměnil za pár drobných které ještě tentýž den prosází v automatech.. ale toto rozdělení patrří bez vyjímky snad pro všechný věkové kategorie ne????;)

Ono to bude hlavně proto, že ti huliči, sprejeři a flákači jsou nejvíce vidět. Dobře si pamatuji, že mezi 15-18letými kluky bylo dost geeků a šprtů, kteří si pěkně v klidu doma něco bastlili s počítačem (sám jsem takovým také byl ;)) drogy nebrali a veřejný prostor neničili. Ale právě proto si jich dospěláci a média tolik nevšimnou.

honzahais napsal/a:
........ taky se přidávám k názoru :) ale že by to musela být podmínečne geocacherka tak na tom netrvám ...

Jen abys toho později nelitoval...až budete řešit, kam vyrazíte, a ona nebude mít lautr žádné pochopení, že "tady je spousta neulovených keší a támhle zase jedna skvělá multina" ;)
  • 0

#69 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 0:03

Musim zasahnout proti hanobeni mladeze! Svou geomladez bychom si meli hyckat, ne do nich porad rejt ;) Oni nam budou s laskou zakladat ty kesky 1/1 a adoptovat nase vytvory, kdyz budeme stari a na vozicku po spadnuti ze skaly u kese! :-) Krom toho tihle mladi by mohli plkat na jinacich serverech plnych stavnatych rozplyvajicich se trinactek a misto toho ctou vecne nespokojenou grafomanii mistnich starsich .-D Takze chteji byt dobrymi geokacery! A Watchick je fakt dobre, hned jsem mu zvysila trochu navstevnost, at muze necim kvalitne zamerovat sve kese :-) Jinak ja jsem si v patnacti za prvni usetrene penize poridila spacak, karimatku a stan, o gc jsem se bohuzel dozvedela az chvili po skonceni let nactiletych :) A vlastni gps je neco absolutne redundantního, mapy.cz vic rovijeji orientacni schopnosti; gps mam teprve od leta. Jinak samostatne kesovat takhle mladou holku asi rodice nepusti... musite (teda nevim, jestli mimo Watchicka jeste nekdo shani, ale tipuji, ze jo) si najit nejakou mudlici, zaucit ji a ona pak rodice premluvi, aby ji gpsku koupili. Kdyz budou vedet, ze se bude venovat smysluplne zabave a ze pred fetakama ji pri toulani po venku ochranite, tak ji urcite pustej :-) Takze nejakou vyhlidnout, zlakat na nejake dobrodruzne hledani pokladu a vybrat nejakou peknou kes s romantickym vyhledem.. vidite jak to mate jednoduchy dneska:-D
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#70 Brabenecz

Brabenecz

    Veterán geocachingu

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 0:07

A jakpak se ke geocachingu dostal Watchick? Když já začínal, tak jsme byli v republice dva kešeři pod 20let, to mi bylo 16let. Tenkrát mě to strašně nadchlo. Na GPSku jsem šetřil víc jak půl roku, těch brigád, tenkráte stál Legend hodně přez 10 tisíc, to dnešních 1500kč je prostě nic. Já ve věku problém nevidím, v každém věku je nějaké to procento normálních lidí a nějaké to procento, teď jak to napsat slušně, problematických lidí. 15letej kešer může být stejně dobrej jako 30, 50, 70 letej, klidně i lepší. Co pro mě bylo trochu překážkou, byla starost rodičů, kde pořád jsem. Obzvlášť, když jsem v brněnské tramvaji do mobilu tvrdil, že jsem v metru, to lidi kolem koukali fakt blbě, jsem z toho měl tekrát fakt špatnej pocit... Kdyby jenom rodiče tušili, tak ale doufám, že se to ještě hódně moc dlouho nedozvědí...
  • 0

#71 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 0:07

Btw. dneska ma patnacte narozeniny kacerka Lucik108 z Prahy :) http://www.geocachin...hp?lookup=17360
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#72 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 6:36

BAFteam napsal/a:
A co se týče Folimanky?
Jasně, taky mi ukazovala GPSka dost jinam (lepší zaměření?), málem jsem to vzdala. Ale v Praze v parcích se velice těžce dělají bezhovnové keše. Když zakládám je tam čisťounko a druhý den bordel, nas... a inj.stříkačky.:o Inu civilizace... Ale to jsme úúúplně jinde :P:p:p

Já neivm... já to zaměřoval podle mapy.cz a googlemaps.com... protože svojí GPSce nevěřim :D

Brabenecz napsal/a:
A jakpak se ke geocachingu dostal Watchick?

Když já začínal, tak jsme byli v republice dva kešeři pod 20let, to mi bylo 16let. Tenkrát mě to strašně nadchlo. Na GPSku jsem šetřil víc jak půl roku, těch brigád, tenkráte stál Legend hodně přez 10 tisíc, to dnešních 1500kč je prostě nic.

Přes kamaráda martinm(nick tady na fóru), koupil jsem si od něj jeho starčí PDA (za ďábelskou cenu 6 666,- HTC Tytn II), a tak nějak jsem začal...
  • 0

#73 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 7:01

M.Mikado - bude jí 17. Ale loví většinou s týmem (rodiči) :D ne vlastní GPS nijak nechvátá.
  • 0
Sylvia999

#74 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 8:35

Sylvia999 napsal/a:
M.Mikado - bude jí 17. Ale loví většinou s týmem (rodiči) :D ne vlastní GPS nijak nechvátá.

V tomto vlákně asi nejde o GPS. :D Nebo jo?
  • 0

#75 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 9:55

Tady nejde o nic :D tady se prostě tachá :D
  • 0

#76 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 10:06

mirotiro napsal/a:
Vím o jedné, které není ještě celých 18 a má vlastní GPS (mého vysloužilého legenda), ale má vadu na "kráse" není z Prahy a mužský má spíše na hraní a na to, aby jí dávali dárky a vozili ji autem... pokud bys měl i přesto zájem, dám ti kontakt... B)


A na co by tak asi v 18ti měla ty mužský mít ???

To je normální ženská vlastnost, že rády dostávají dárky a nechají se opečovávat :-D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#77 bohemia-elenor.cz

bohemia-elenor.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 10:21

ty,ty,ty & familly napsal/a:
honzahais: souhlasím, ale můžou za to také media, která prostě lidem cpou do hlavy, že mladiství (15-18) jsou alkoholici, co se poflakují v noci po hiphopových koncertech a diskotékách, hulí a ještě ničí okolí sprejerstvím


Souhlas s ty,ty,ty. Ty grazlici jsou proste vic videt. Na druhou stranu, kdyz zrovna nelovim, tak po vecerech hraju jednu nejmenovanou online hru a z radobyanonymniho jednani pri hre by jeden blil. A to si chudacci pubosci ani neuvedomuji ze kdyz napisou, ze je jim 30 a napisou to ve stylu: "Kys kys to jsem te setrel" navic se spoustou hrubek... Na druhou stranu pekne jsem si pokecal s 11ti letym klukem. Takze bych je ani tak moc neodsuzoval a uz vubec bych je nehazel do jednoho pytle. Proste grazlici jsou vic videt. Proto jsem rad za kazdeho "pubertaka", ktery se snazi delat radost druhym a to i treba tim, ze zaklada easy kese. A kdyz se je pak snazi zlepsit na navrh starsich a zkusenejsich? Pak je to parada.
  • 0
www.bohemia-elenor.cz

#78 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 15:28

Hlásím se k menší skupině teenagerů,kteří nejsou tak vidět :-). Dá se říct,že se od starších zkušenějších kačerů učím,ale rozhodně nesouhlasím s tlachy,že jsme něco míň než starší. V geocachingu jsme si všichni rovni nehledě na věk. I my dokážeme časem mít odloveny tisíce keší a kritizovat nápady hledě na found it a zavrhovat názory mladších ročníků? Nemyslíte vy,odpůrci mladých(kromě těch,kteří se k nám chovají hezky),že je to sobecké a povýšené? ;-)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#79 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 16:39

Czecho Cowboy napsal/a:

watchick napsal/a:
My jsme o tom tak s kamarádem debatovali, a právě, kolik kluků má v tohle věku chuť kupovat si za vlastní peníze něco takového jako je GPSka, popripade, kdo by ji chtel treba dostat...

a jakej zlomek z toho budou děvčata? :D

Já kešuju aktivně od 14; GPS jsem si přál asi tak týden, než bylo mé přání vyslyšeno.

Znám asi tak 2 holky, co umí zacházet s GPS ;)


No, tak to já jich znám víc. Teda doufám, protože to je součást zápočtu. :)
  • 0
:)

#80 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 16:42

Verenae napsal/a:
Mne naopak GC pomohl najit to nadseni chodit ven, do kteryho bych jak tu nekdo pise asi teprv musela dospet :-D
Je mi teda uz 21‚ takze uz sem asi zas mimo zkoumanou skupinu :-D
Nejakou jedoduchou GPS, nebo modul uz podle me neni problem sehnat i z kapesneho :-) A navic to jde i bez GPS podle mapy.cz
Takze v tomhle bych prekazku pro ty jeste nevydelavajici nevidela :-)


jop, s tím se ztotožním, ale tak procházky ať už s foťákem nebo nějakou slečnou byly fajn pořád, teď s tím akorát poznám větší kraje.

A myslím, že i mladí lidi kešují, spousta lidí z orienťáků třeba a i mnozí další. Existují skauti i další kroužky, které mají přírodu dost a dost v popisu "práce".
  • 0
:)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama