Přejít na obsah


Fotka

Průzkum Pražských Teenagerů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
113 odpovědí na toto téma

#101 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 14:57

Thompson napsal/a:
Ještě, že mojim rodičům je to jedno...v podstatě jsem je do toho zatáhl a do vzdálenějších lokací jezdím s ním.


no to máš fajné, B) Já jsem takhle nakazila kamaráda před měsícem a kousek a už mě za chvíli předeběhne.. je to nemoc :|:)
  • 0
While the rest of the species is descended from apes, redheads are descended from cats.

#102 Thompson-28037

Thompson-28037

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 10:18

Bohužel je ho těžké přemluvit...lenoši:D
  • 0

#103 Anoli

Anoli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 16:14

Mě příjde, že geocaching je docela nákladná záležitost a proto ne každý lovit může. Myslím si, že mnoho mladých by tato hra chytla, ale ne každý má net, gps a hromadu kešek ve svém okolí. Jsem z vesnice a máme tu 2keše. Myšlenka, že ulovím tyhle 2 a dalších 5-6 na kole, protože zbytek prostě nedojedu než se setmí, geocachingu moc nepřeje.
  • 0

#104 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2009 - 23:48

No nákladná nevím nevím, máš prázdniny... na brigádu berou kde koho skoro všude, a 900 na legenda z bazaru vydělá každý, kešovat se s tím dá. ( a že to jde docela i bez navigace ... ) Vím že dnešní ceny vlaků jsou za celkem nekřešťanské peníze, ale pořád to není tak hrozný, na studentskou slevu se za takových 50 korun docela svezeš. (pokud nebydlíš uprostřed pralesa...) Já teď momentálně spíš zápasím s tím že nemám s kým kešovat, rodiče do toho nedostanu, kamarádům začínám pomalu ale jistě lézt na nervy a sestra zas moc nešlape na kole :-(.
  • 0

#105 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2009 - 0:28

Dělala jsem krabičku,ale už mě na to neba koukat,tak koukám tady a ona docela sranda diskuze. Je mi sice skoro 25,ale blízké okolí se diví že mi dali vůbec občanku,mám to tak trochu,asi i trochu víc vyhrabaný a přiznejme si otevřeně kdo je normální když lítá furt někde v luftu a hledá krabičky.Pokud bych geocaching znala v 15. tak bych do toho šla.S mapou bych se docela dlouho zabavila a pak snad i navigaci.Když dneska můžou mít děti v první třídě vychytaný poslední modely mobilů,tak nevím proč by v 15. byl problém mít navigaci a jak jsem tu někde zahlídla,pořád lepší když jím jí koupí třeba rodiče,než aby celej den čučeli do kompu.Joooo a nechce se mi už koukat kdo to psal,že jestli k tomu slečna přišla sama nebo od přítele.Mě tyhle dotazy tak štvou.Hraju airsoft,i když teď trochu sporadicky a přítel ho začal hrát až po mě,když jsem ho k tomu přivedla a všichni si myslí že když jsem holka tak mě k tomu logicky musel přivést on,přece není možný aby to holka vymyslela sama a dokonce to dělala sama od sebe a ne protože to dělá její milej.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#106 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2009 - 2:24

DATaTEAM napsal/a:
A druhá věc je to, že jako lidské mládě adolescentního rázu jsem taky byla nepochopena. Proto mladí musí furt o něco bojovat, a jestli se jedná o nepochopení rodiči v touze keškovat, bojujte dál. Oni na vás stejně budou koukat divně pořád, i když vám bude 30 a polezete na skály, do kanálů a budete strkat ruce do míst, kam by někde nenarval ani klacek B)

Ona je sranda, že už tu máme mladou generaci, která trpí tím, jak jejich rodiče zběsile keškují. Mám jednu kamarádku, jejíž otec je nadšený kačer s pár zabitými koťátky na kontě ;) Vždycky jde do vývrtky, když otec zastaví někde v úplné p.... a nechá ji tam tvrdnout, jelikož tam někde je schovaná nějaká trapná krabička :D
  • 0

#107 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2009 - 6:36

R-A-von-B napsal/a:

DATaTEAM napsal/a:
A druhá věc je to, že jako lidské mládě adolescentního rázu jsem taky byla nepochopena. Proto mladí musí furt o něco bojovat, a jestli se jedná o nepochopení rodiči v touze keškovat, bojujte dál. Oni na vás stejně budou koukat divně pořád, i když vám bude 30 a polezete na skály, do kanálů a budete strkat ruce do míst, kam by někde nenarval ani klacek B)

Ona je sranda, že už tu máme mladou generaci, která trpí tím, jak jejich rodiče zběsile keškují. Mám jednu kamarádku, jejíž otec je nadšený kačer s pár zabitými koťátky na kontě ;) Vždycky jde do vývrtky, když otec zastaví někde v úplné p.... a nechá ji tam tvrdnout, jelikož tam někde je schovaná nějaká trapná krabička :D


No, další vtipný moment je ten, že tu už máme mladou generaci, která loví a její rodiče ne. Aneb ten případ 13leté kačerky, která přišla na event s tátou, a všichni považovali tátu za kačera a jí pouze za děcko. :D
  • 0

#108 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 13:28

R-A-von-B napsal/a:
Ona je sranda, že už tu máme mladou generaci, která trpí tím, jak jejich rodiče zběsile keškují. Mám jednu kamarádku, jejíž otec je nadšený kačer s pár zabitými koťátky na kontě ;) Vždycky jde do vývrtky, když otec zastaví někde v úplné p.... a nechá ji tam tvrdnout, jelikož tam někde je schovaná nějaká trapná krabička :D



To je taky naprosto normální :-) Můj nevlastní adolescentní synátor taky dokáže na nás udělat výraz jako "seš úplně mimo, tohle je úplně blbý/nudný/out"..

A nějaké to geo by pro něj byla společenská sebevražda. Speciálně třeba STYX a EPSILON... Z kanálu by nevylezl jako ze žurnálu :D

Doufám, že vlastní děcka to bude bavit, ale nutit je nebudu. Na Geo člověk musí mít buňky B)
  • 0
While the rest of the species is descended from apes, redheads are descended from cats.

#109 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 13:30

etigo napsal/a:
No, další vtipný moment je ten, že tu už máme mladou generaci, která loví a její rodiče ne. Aneb ten případ 13leté kačerky, která přišla na event s tátou, a všichni považovali tátu za kačera a jí pouze za děcko. :D


To musí být úžasný výjev, naprosto inverzní pohled na to, když kačer táhne svoje mládě ke sbírce CWG na meetingu :D
  • 0
While the rest of the species is descended from apes, redheads are descended from cats.

#110 doctorbagr

doctorbagr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2009 - 7:45

Dpman napsal/a:

Eliska napsal/a:
ale i mladí lidé hledají. Je mi teda "už" skoro 19 alovím taky. Ne, že ybch nekoukala do počítače, to dělám taky, ale chodím lovit a ráda :) jen lituju, že geocaching neznám dýl :) B)

19 není 15. Myslím že to je kritický věk. Alespoň já to tak měl. V 15 to se mnou cloumalo zle :)

Ja se treba v 15ti nikam necloumam a kesuje se mi hezky a solitarne...
  • 0

#111 doctorbagr

doctorbagr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2009 - 7:49

DATaTEAM napsal/a:

R-A-von-B napsal/a:
Ona je sranda, že už tu máme mladou generaci, která trpí tím, jak jejich rodiče zběsile keškují. Mám jednu kamarádku, jejíž otec je nadšený kačer s pár zabitými koťátky na kontě ;) Vždycky jde do vývrtky, když otec zastaví někde v úplné p.... a nechá ji tam tvrdnout, jelikož tam někde je schovaná nějaká trapná krabička :D



To je taky naprosto normální :-) Můj nevlastní adolescentní synátor taky dokáže na nás udělat výraz jako "seš úplně mimo, tohle je úplně blbý/nudný/out"..

A nějaké to geo by pro něj byla společenská sebevražda. Speciálně třeba STYX a EPSILON... Z kanálu by nevylezl jako ze žurnálu :D

Doufám, že vlastní děcka to bude bavit, ale nutit je nebudu. Na Geo člověk musí mít buňky B)


:D:D Stydit se za styx... ts ts. :D:D
  • 0

#112 koljas

koljas

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2009 - 21:12

já mam teda velký problém sehnat někoho, kdo by semnou hledal. Na mojí škole jsou všichni lenoši, nevytáhnou paty z domu. Jinak je mi 15, mobil s GPSkou mam asi od 13 po dlouhém šetření ze svátků a narozenin. Jestli je tu někdo z prahy ke komu bych se moh přidat, ozvěte se. koljas@email.cz
  • 0
Mio A701, 15 let, hledám ...

#113 Psychoklara

Psychoklara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 11:09

R-A-von-B: proboha, jaká zabitá koťátka? :o
  • 0

#114 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2009 - 11:47

Psychoklara napsal/a:
R-A-von-B: proboha, jaká zabitá koťátka? :o

... narážka na toto: http://www.geocachin...ort=&rowstart=0 (první dva záznamy)
a taky momentální podpis cachera "hplus"
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama