Přejít na obsah


Fotka

Průzkum Pražských Teenagerů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
113 odpovědí na toto téma

#1 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 16:43

Zdravím,
je mi 15 let (muž)
a zajímalo by mne, kolik pražských kačerů ve věku 15-18 se v Praze najde, že by se třeba takhle někam vyrazilo?

Další věc, která by mě zajímala jsou pražské kačerky v obdobném věku.
Hlavní je vlastní GPS, tedy když to provozuje váš tatík, a chodíte s ním, tak to neberu moc jako vaší vlastní iniciativu ;)

Zajímalo by mne, jak jste se k tomu vůbec dostali? :)
  • 0

#2 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 17:16

No moc jich asi nebude. Většina z vás umí leda tak čumět na bednu nebo do pc, toulat se po ulici, hulit a čmárat po všem okolo.
  • 0

#3 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 17:31

watchick napsal/a:
Zdravím,
je mi 15 let (muž)
a zajímalo by mne, kolik pražských kačerů ve věku 15-18 se v Praze najde, že by se třeba takhle někam vyrazilo?

Další věc, která by mě zajímala jsou pražské kačerky v obdobném věku.
Hlavní je vlastní GPS, tedy když to provozuje váš tatík, a chodíte s ním, tak to neberu moc jako vaší vlastní iniciativu ;)

Zajímalo by mne, jak jste se k tomu vůbec dostali? :)


To je dobrý průzkum pro hledání potencionálních parnterek a ke zjištění počtu potencionálních soků.Šikovný chlapec :)
  • 0

#4 Fantazy Tob

Fantazy Tob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 17:41

Dpman napsal/a:
No moc jich asi nebude. Většina z vás umí leda tak čumět na bednu nebo do pc, toulat se po ulici, hulit a čmárat po všem okolo.


Ale, ale..
  • 0

#5 m.martin

m.martin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 17:44

Toto není dobrý průzkum pro hledání partnerek, protože se asi nenajde žádná, která z vlastní iniciativy vlastní GPS a hledá, ještě k tomu v tomto věku. (a to ani v Praze) Ale taky mě zajímá, kolik lidí v tomto věku je geoaktivních? Třeba watchick je opravdu geniální, protože kačera v jeho věku bych si představoval tak, jak on píše "táta má GPS a chodí s ním na výlety". Zatímco on je soliterní káče, rodiče ani sourozenci technologiím nefandí :-)
  • 0

#6 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 17:48

Fantazy Tob napsal/a:

Dpman napsal/a:
No moc jich asi nebude. Většina z vás umí leda tak čumět na bednu nebo do pc, toulat se po ulici, hulit a čmárat po všem okolo.


Ale, ale..

Co ale ale? To vidím kolem sebe. Nevím jak to je u vás na vesnici ale tady v Praze to tak je.
  • 0

#7 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 17:54

Dpman napsal/a:

Fantazy Tob napsal/a:

Dpman napsal/a:
No moc jich asi nebude. Většina z vás umí leda tak čumět na bednu nebo do pc, toulat se po ulici, hulit a čmárat po všem okolo.


Ale, ale..

Co ale ale? To vidím kolem sebe. Nevím jak to je u vás na vesnici ale tady v Praze to tak je.


Myslím, že nejenom v Praze, ale zase na druhou stranu je nemůžeme házet do jednoho pytle. Vyjímky existují, no sice neznám, ale věřím;).
  • 0

#8 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 18:01

Dpman napsal/a:
No moc jich asi nebude. Většina z vás umí leda tak čumět na bednu nebo do pc, toulat se po ulici, hulit a čmárat po všem okolo.


Takhle bych to asi nekomentoval, tím zazdíš vše dobré co v našich mladých je.
  • 0
Galdra

#9 E.liska

E.liska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 18:02

ale i mladí lidé hledají. Je mi teda "už" skoro 19 alovím taky. Ne, že ybch nekoukala do počítače, to dělám taky, ale chodím lovit a ráda :) jen lituju, že geocaching neznám dýl :) B)
  • 0

#10 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 18:03

galdra napsal/a:

Dpman napsal/a:
No moc jich asi nebude. Většina z vás umí leda tak čumět na bednu nebo do pc, toulat se po ulici, hulit a čmárat po všem okolo.


Takhle bych to asi nekomentoval, tím zazdíš vše dobré co v našich mladých je.

:D
Co třeba?
  • 0

#11 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 18:04

martinm napsal/a:
Toto není dobrý průzkum pro hledání partnerek, protože se asi nenajde žádná, která z vlastní iniciativy vlastní GPS a hledá, ještě k tomu v tomto věku. (a to ani v Praze)
Ale taky mě zajímá, kolik lidí v tomto věku je geoaktivních?
Třeba watchick je opravdu geniální, protože kačera v jeho věku bych si představoval tak, jak on píše "táta má GPS a chodí s ním na výlety". Zatímco on je soliterní káče, rodiče ani sourozenci technologiím nefandí :-)

Mno, u nás na vesnici, jak říkají pražáci, je právě takových náctiletých docela dost a vedou si dobře. Nehulí, nedělají bordel a chovají se normálně, tedy podle měřítek rádobydospělích.
  • 0
Galdra

#12 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 18:04

My jsme o tom tak s kamarádem debatovali, a právě, kolik kluků má v tohle věku chuť kupovat si za vlastní peníze něco takového jako je GPSka, popripade, kdo by ji chtel treba dostat... a jakej zlomek z toho budou děvčata? :D
  • 0

#13 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 18:04

Eliska napsal/a:
ale i mladí lidé hledají. Je mi teda "už" skoro 19 alovím taky. Ne, že ybch nekoukala do počítače, to dělám taky, ale chodím lovit a ráda :) jen lituju, že geocaching neznám dýl :) B)

19 není 15. Myslím že to je kritický věk. Alespoň já to tak měl. V 15 to se mnou cloumalo zle :)
  • 0

#14 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 18:05

galdra napsal/a:

martinm napsal/a:
Toto není dobrý průzkum pro hledání partnerek, protože se asi nenajde žádná, která z vlastní iniciativy vlastní GPS a hledá, ještě k tomu v tomto věku. (a to ani v Praze)
Ale taky mě zajímá, kolik lidí v tomto věku je geoaktivních?
Třeba watchick je opravdu geniální, protože kačera v jeho věku bych si představoval tak, jak on píše "táta má GPS a chodí s ním na výlety". Zatímco on je soliterní káče, rodiče ani sourozenci technologiím nefandí :-)

Mno, u nás na vesnici, jak říkají pražáci, je právě takových náctiletých docela dost a vedou si dobře. Nehulí, nedělají bordel a chovají se normálně, tedy podle měřítek rádobydospělích.

Tuhle Quotaci jsem nepochopil, zrovna martin do niceho takoveho nenarazi :D
  • 0

#15 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 18:05

Dpman napsal/a:

galdra napsal/a:

Dpman napsal/a:
No moc jich asi nebude. Většina z vás umí leda tak čumět na bednu nebo do pc, toulat se po ulici, hulit a čmárat po všem okolo.


Takhle bych to asi nekomentoval, tím zazdíš vše dobré co v našich mladých je.

:D
Co třeba?

Třeba to, že když vidí kolem sebe debila, chovají se jako on.
  • 0
Galdra

#16 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 18:06

Dpman napsal/a:

Eliska napsal/a:
ale i mladí lidé hledají. Je mi teda "už" skoro 19 alovím taky. Ne, že ybch nekoukala do počítače, to dělám taky, ale chodím lovit a ráda :) jen lituju, že geocaching neznám dýl :) B)

19 není 15. Myslím že to je kritický věk. Alespoň já to tak měl. V 15 to se mnou cloumalo zle :)


... a cloumá dosud, jak je vidět ....
  • 0
Galdra

#17 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 18:07

Kolem těhle huličů se celkem bojim jít i na stejný straně chodníku :(
  • 0

#18 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 18:08

watchick napsal/a:
My jsme o tom tak s kamarádem debatovali, a právě, kolik kluků má v tohle věku chuť kupovat si za vlastní peníze něco takového jako je GPSka, popripade, kdo by ji chtel treba dostat...

a jakej zlomek z toho budou děvčata? :D

Já kešuju aktivně od 14; GPS jsem si přál asi tak týden, než bylo mé přání vyslyšeno.

Znám asi tak 2 holky, co umí zacházet s GPS ;)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#19 watchick

watchick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 18:08

Eliska napsal/a:
ale i mladí lidé hledají. Je mi teda "už" skoro 19 alovím taky. Ne, že ybch nekoukala do počítače, to dělám taky, ale chodím lovit a ráda :) jen lituju, že geocaching neznám dýl :) B)

Spím li se ptát, jak ses k tomu dostala?
Sama, nebo přes přítele?
  • 0

#20 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 18:09

galdra napsal/a:

Dpman napsal/a:

galdra napsal/a:

Dpman napsal/a:
No moc jich asi nebude. Většina z vás umí leda tak čumět na bednu nebo do pc, toulat se po ulici, hulit a čmárat po všem okolo.


Takhle bych to asi nekomentoval, tím zazdíš vše dobré co v našich mladých je.

:D
Co třeba?

Třeba to, že když vidí kolem sebe debila, chovají se jako on.

Tak to je opravdu pozitivum.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama