Přejít na obsah


Fotka

POI Garmin - GPX pro POI Loader (Oregon, Colorado, Dakota, GPSMap 62, Garmin XT, ...)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
398 odpovědí na toto téma

#381 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 19:56

gord napsal/a:
Poctem to urcite neni. Nepochybne tam mas kesku, ktera ma nulove souradnice budto sama nebo v nekterem z WP. Bohuzel, plugin je zatim stale vyhodit neumi a POILoader na tom spolehlive havaruje.


Dekuju za radu, tohle pomohlo, smazal jsem ze seznamu kesku oznacenou PocketDrake. Da se nejak vyfiltrovat, aby se vubec nezobrazovala? Kdyz dam filtrovat pouze WP s polohou, tak mi zmizi i WP u mysterek, ne?
  • 0

#382 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 20:30

Filtrovani kesi i WP je samostatne. K cemu je v GPS kes, ktera ma nulove souradncie? U kese je to hned na prvni zalozce (Hlavni), pro WP je to na posledni zalozce.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#383 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 22:25

Nulové souřadnice jsou blbost. Aktualizuj tu keš přes GJ, nebo si je aktualizuj ručně. Dělá to import přes LiveAPI, když stahuješ archivovanou. Bohužel funkce Stáhnout vlastní nálezy stahuje vše, cos někdy zalogoval, i WN a i když jsi log smazal. Takže nevím, když dáš přes LiveAPI aktualizovat, jestli ti ji s nulovými souřadnicemi nestáhne znovu. Nové stažení vlastních nálezů ti ji nepřepíše, protože stahuje jen Lite listingy. Moc toho nevyzkouším, mám jen 3 pokusy za 24 hodin.
  • 0

#384 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 5:52

gord napsal/a:
K cemu je v GPS kes, ktera ma nulove souradncie?


No u tehle kese pisou ze je to Pomocná keš pro ad-hoc waypointy. Asi ji vyzaduje plugin PocketDrakeSync pro synchronizaci dat z Geogetu s aplikací PocketDrake pro mobil.
  • 0

#385 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 7:06

Dobra. Ne ze bych tomu nejak rozumel, ale pokud ji potrebuje adrake, ktery pouziva databazi GG, tak stejne nevim, proc ji exportujes do GPS.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#386 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 7:24

gord napsal/a:
stejne nevim, proc ji exportujes do GPS.


No protoze jsem dal vypsat vsechny kese a chtel je exportovat. Nevsiml jsem si, ze se mi na konci seznamu objevila i tahle kes s nulovou polohou, na ktere to prave spadlo. Kdyz jsem dal vyfiltrovat kese bez nulove polohy, uz vsechno chodi.
  • 0

#387 glumik

glumik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 17:34

Ahoj, mam dotaz - pouzil jsem toto makro a vzniklo mi nekolik podadresaru s ikonami a .gpx soubory. Nasledne jsem tento adresar s podadresari zadal v POIloaderu jako zdrojovy a dal jsem vyexportovat POI do sveho Garmina Vista HcX. Body v GPS jsou,ale v popisu kesky vidim jen nazev kese,nic vic:( Pri tom v souboru, ktery poiloader pripravil (dal jsem si ho ulozit taky na PC) jsou vsechny informace dle sablony spravne. Kde delam chybu? Pred preinstalaci PC jsem pouzival zrejme jine makro, kde mi vse fungovalo (byl tam nazev,velikost,obtiznost,teren a napoveda). Zaroven jsem mel k tomu ikony, ktere jsou v tomto makru pro Oregon,colorado atd. Jsme na tuhle upravu zvykly, poradi mi nekdo, jak toho mohu opet docilit?V tydnu vyrazime do Asie a chci si kese pripravit s sebou.Díky
  • 0

#388 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 17:43

Nepouzival jsi nahodou POIetrex? ;) Nebo jesti jsi pouzival poigarmin, tak asi jinou sablonu. Vista HCX neumi zobrazit v POI totez co treba ten Oregon ci jine novejsi GPSky, takze je mozne, ze ted tam sice ty informace cpes, ale ve forme, jakou neumi Vista HCX zobrazit.
  • 0

#389 glumik

glumik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2012 - 17:51

Ja si prave nemuzu vzpomenout,co to bylo (tohle makro asi ne)..do sablony jsem daval jen jmeno kese,typ,velikost a napovedu..v GPS je to pak uplne jinak..prvni je kod,pak jmeno a to je vsezkousel jsem jeste jiny makro a to zase dela divny ikony
  • 0

#390 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 12:33

Po reinstalaci scriptu mi GG při exportu dává přiloženou hlášku. Když chybějící obrázek dokopíruju, v GPS v Extras se mi objeví navíc samostatně kategorie Traditional Cache, která je tím pádem pak v GPS duplicitně. Před reinstalací mi script jen udělal kategorii GC a v ní jednotlivé typy keší, což mi vyhovovalo víc. Poradíte prosím, co s tím? Díky EDIT: Už jsem na to přišel - mezi kešky k exportu se mi dostaly body ID XX00. Je zajimave, že POIgarmin vyhodil tuhle hlášku. Po smazani bodu z GG bylo vše OK. Nikde jsem to na foru nenenašel, tak tady ten dotaz nechám, kdyby měl někdo něco podobného...
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#391 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 17:32

No hlavne ty soubory jsou jeste v podadresari GC, ktery v te ceste nejak neni uveden.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#392 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2013 - 16:45

Při generovani POI se mi na konci objevi uvedena hlaska. Zrejme to souvisi s novym typem kese. Byl by ten soubor nekde ke stazeni? Diky.
  • 0

#393 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2013 - 17:30

Nejjednodusi je proste tuhle jednu kes neexportovat. ;)
  • 0

#394 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2013 - 17:57

Tak tady, snad správně
  • 0

#395 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2013 - 18:39

Mikrom uz sem ty ikony daval. Myslim, ze byly spatne pojmenovane, ze tam chybelo nejake pismenko, ale ikona tu nekde je. Pohledej.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#396 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2013 - 19:17

Kreten8 napsal/a:
Tak tady, snad správně

Diky, mezitim jsem si nejakou spatlal, ale tahle je mnohem hezci.
  • 0

#397 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2013 - 21:17

ja uz dokonce medwynovi posilal gip kde jsou doplneny uplne vsechny ikonky! https://dl.dropboxus...armin-0.6.1.gip
  • 0

#398 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2013 - 8:00

ale právě onu výše zmiňovanou tam máš špatně pojmenovanou - Ehibit místo Exhibit
  • 0

#399 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2013 - 8:19

no to mi nikdo nerek, takze uz je to opraveno
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama