Přejít na obsah


Fotka

Průzkum Pražských "dorostenců" (?) (20-30) :-P


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
145 odpovědí na toto téma

#21 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 22:58

Heulwen napsal/a:
Ano sli! :-DDD V Ceskosaskem Svycarsku je spousta nadhernych jeskynnich kesi, ale je potreba horolezecke vybaveni. To zajistit asi nemohu, ale zato muzu zajistit zadarmo ubytovani :-D

Tak taková nabídka se neodmítá! Ale to by chtělo rezervovat rovnou celý víkend, ať to stojí za to B) Horolezecké cajky jde sehnat v půjčovně a pár bych jich možná mohl půjčit z Velkého vozu.

jeste mam nejake neodlovene, ktere uz ostatni maji... Smrtihlava, bludicku,..

Ale ty jsou spíše noční nežli drsné, nicht wahr?

Kanalovka? Kde?? .) Jesli myslis Plough---- Creek, tak ten uz ale mam :-/

Vím, proto jsem ji navrhl tady a ne v tom starém drsnokačerském vlákně. Mmch jak myslíš že jsem se o ní dozvěděl - už před rokem jsem zjistil, že nežli vybírat kešky podle hvězdiček a best-of-bookmarků, je mnohem lepší projít logy ideologicky spřízněných kačerů ;). Teď si říkám, že by mohlo být docela zajímavé udělat sociální síť geocacherů podle toho, kolik kešek společně navštívili (ne nutně fyzicky společně ;)), čímž by hezky vynikly klastry drsnokačerů, kombajnérů, rodin s dětmi... Jasně, opět bych musel naťukat nějaké ilegální stahovátko ulovených keší z gc.com ;)
  • 0

#22 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 23:13

R-A-von-B napsal/a:
Tak taková nabídka se neodmítá! Ale to by chtělo rezervovat rovnou celý víkend, ať to stojí za to B) Horolezecké cajky jde sehnat v půjčovně a pár bych jich možná mohl půjčit z Velkého vozu.

Ale ty jsou spíše noční nežli drsné, nicht wahr?

Vím, proto jsem ji navrhl tady a ne v tom starém drsnokačerském vlákně. Mmch jak myslíš že jsem se o ní dozvěděl - už před rokem jsem zjistil, že nežli vybírat kešky podle hvězdiček a best-of-bookmarků, je mnohem lepší projít logy ideologicky spřízněných kačerů ;). Teď si říkám, že by mohlo být docela zajímavé udělat sociální síť geocacherů podle toho, kolik kešek společně navštívili (ne nutně fyzicky společně ;)), čímž by hezky vynikly klastry drsnokačerů, kombajnérů, rodin s dětmi... Jasně, opět bych musel naťukat nějaké ilegální stahovátko ulovených keší z gc.com ;)


1) To kazdopadne. Nasi chate to urcite vadit nebude a vylovit to urcite nestihneme stejne :) Aaa, velky vuz, to znam .-D Ja vlastne mohu neco pujcit od kamarad(ky), ale spis je problem, ze s tim neumim zachazet :)

2) Doch, deshalb habe ich sie noch nicht :-)

3) To je dobry! To budu taky praktikovat! :)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#23 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 23:30

Praha? Ja jsem taky v Praze. :) A streda je celkem pase, byl bych pro uterky. :)
  • 0
Není keš jako keš...

#24 Manka.

Manka.

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 23:31

Ahoj, klidne bych se taky na nejaky odlov pridala... nevim sice, jak velkym bych byla prinosem - vzhledem k tomu, ze i uplni zacatecnici najdou kes rychlejc nez ja a... no, radsi nepokracuju ;), nicmene bych vas rada poznala. Mj. tebe, R-A-von-B, si letmo pamatuju z mych casu Brontosaura, ostatne ne moc dlouhych :)... Klidne jsem i pro odlov treba dopoledne nebo brzy odpoledne... vysoka skola mi dava pomerne dost volnosti a nevidim duvod, proc volny cas nevyuzit pro jednou nejak rozumne :))!
  • 0

#25 Ojin-14084

Ojin-14084

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 23:38

Taky se rád přidám, Praha a okolí. V poslední době lovím v noci a je to super adrenalin.
  • 0

#26 al-ash

al-ash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 0:04

uterni radlicky potok zni moc dobre...když se nezaseknu v laborce, tak urcite dorazim (pokud se to teda bude konat;) )
  • 0

#27 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 0:05

Heulwen napsal/a:
Ach! :-) Kdo se mnou utvori treti expedici? ;)


Přidej se k některé z těch dvou, ne?:)

Stejně mám dojem, že dokud naší tlupě nepísknu jasný termín, tak se nedohodnou na ničem :(
A já tam přitom tak chci - kousek od trasy se objevila od naší výpravy nová výzva.

vydra20 napsal/a:
Proste Vltava a jeste rafty je moc fuj...


Vltava fuj? Ale to snad ne :o
IMHO je nejkrásnější Berounka - já jsem kochací typ, ale Vltava s kačery z jihu nikdy nemůže být fuj B)
Jinak uznávám, že kánoe je lepší, na raftu se leda dobře opaluje, ale ani cvaknout se to pořádně nedá:)
  • 0

#28 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 0:18

Manka. napsal/a:
Ahoj, klidne bych se taky na nejaky odlov pridala... nevim sice, jak velkym bych byla prinosem - vzhledem k tomu, ze i uplni zacatecnici najdou kes rychlejc nez ja a... no, radsi nepokracuju ;), nicmene bych vas rada poznala. Mj. tebe, R-A-von-B, si letmo pamatuju z mych casu Brontosaura, ostatne ne moc dlouhych :)... Klidne jsem i pro odlov treba dopoledne nebo brzy odpoledne... vysoka skola mi dava pomerne dost volnosti a nevidim duvod, proc volny cas nevyuzit pro jednou nejak rozumne :))!

Nechme to raději na těch sedm večer. Někteří z nás, ač dle Vydřiny definice dorostenci, už mají studium za sebou ;)
Mmch přehrabuji se v závitech šedé kůry, ale nemohu si vzpomenout...z kterých brontosauřích akcí konkrétně? Pražské kluby?
  • 0

#29 ddusann

ddusann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 0:22

kdyby se jednalo o ctvrtek, tak se s janccutkou radi pridame...a konec koncu, muzem nekoho i privest a odvest....;)ted jeste 2 tejdny klidne od 5, ale az zacnou pitvy tak az cca od 7 kdekoli...;)
  • 0

#30 Manka.

Manka.

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 0:33

R-A-von-B napsal/a:

Manka. napsal/a:
Ahoj, klidne bych se taky na nejaky odlov pridala... nevim sice, jak velkym bych byla prinosem - vzhledem k tomu, ze i uplni zacatecnici najdou kes rychlejc nez ja a... no, radsi nepokracuju ;), nicmene bych vas rada poznala. Mj. tebe, R-A-von-B, si letmo pamatuju z mych casu Brontosaura, ostatne ne moc dlouhych :)... Klidne jsem i pro odlov treba dopoledne nebo brzy odpoledne... vysoka skola mi dava pomerne dost volnosti a nevidim duvod, proc volny cas nevyuzit pro jednou nejak rozumne :))!

Nechme to raději na těch sedm večer. Někteří z nás, ač dle Vydřiny definice dorostenci, už mají studium za sebou ;)
Mmch přehrabuji se v závitech šedé kůry, ale nemohu si vzpomenout...z kterých brontosauřích akcí konkrétně? Pražské kluby?


No, za navrh to stalo :)... to se da docela chapat, ze ne kazdy muze obcas vyspavat do dvanacti :)... Uterni vecer se mi silne nehodi, ale pokud nekdy naplanujete odlov na jiny den, tak se rada pridam! No, byly to kdysi pravidelne prazske schuzky, ale pochybuju vubec, ze by sis me pamatoval... je to uz hodne let zpatky, jeste, kdyz byl klub u Nuselaku, tzn. asi sedm, osm let zpatky? To to leti... Byla jsem i na par akcich, ale to tak ruzne... rozhodne si proste zavity zbytecne nenamahej :)!
  • 0

#31 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 0:37

Heulwen napsal/a:
1) To kazdopadne. Nasi chate to urcite vadit nebude a vylovit to urcite nestihneme stejne :) Aaa, velky vuz, to znam .-D Ja vlastne mohu neco pujcit od kamarad(ky), ale spis je problem, ze s tim neumim zachazet :)

To bych tě v hrubých rysech zaškolil B) Záleží hlavně na tom, zdali je do těch jeskyň třeba horolezit, nebo stačí odněkud slanit. Základy klasického lezení mám, ale na písku jsem ještě nelezl.
  • 0

#32 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 0:40

Heulwen napsal/a:
jeste mam nejake neodlovene, ktere uz ostatni maji... Smrtihlava, bludicku,..


tak muzeme nekdy vyrazit :) ja je take nemam :) poradnou baterku ano )
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#33 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 8:10

vydra20 napsal/a:

PaWcz napsal/a:

vydra20 napsal/a:
...na vodu...


Podívej se na vodní event. Mladí jsou tam všichni (aspoň duchem:))

A třeba se tam připleteš i k piklení nějaké pěkné geoexpedice, jakou byla třeba objevitelská výprava na "12 tisícovek" - mimochodem letos se v jejích stopách chystají minimálně dvě výpravy.


Ahoj! Ja o tom eventu vim, ale ze srdce nesnasim rafty, organizovane akce a taky mam zkouskove :)- raft neni nic pro vodaka, to vis, ja jsem vedouci ve vodackem oddile a jezdim zavodne vodni slalom...

Proste Vltava a jeste rafty je moc fuj...

Ale jine pikleni vitano ;)

tak take rafty na divokej vode su mnamozna zalezitost, ze ano ;), aj ked mam radsej Yukon. BTW Niekedy ta vezmeme na nasu klasicku zimnu geoakciu na Sazave - akurat sa tento rok neuskutocnila, bolo malo vody :o
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#34 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 13:38

PaWcz napsal/a:
Přidej se k některé z těch dvou, ne?:)

Stejně mám dojem, že dokud naší tlupě nepísknu jasný termín, tak se nedohodnou na ničem :(
A já tam přitom tak chci - kousek od trasy se objevila od naší výpravy nová výzva.

A kde je najdu? Zase se nechci vecpavat do zavedenych skupin .-)

To znaam, uz jsem pred par lety najela na system "Proste jdu tolikatyho" a kdyz se nekdo pripoji, tak se pripoji, jinak jdu sama :)
Jaka vyzva, jaka je trasa? 0.-)

R-A-von-B napsal/a:
To bych tě v hrubých rysech zaškolil B) Záleží hlavně na tom, zdali je do těch jeskyň třeba horolezit, nebo stačí odněkud slanit. Základy klasického lezení mám, ale na písku jsem ještě nelezl.


Mame neprebezne mnozstvi moznosti a pristupu vetsinou :) Do spousty se jen slanuje.. ostatne prihraju odkazy a podivej se sam .)

kaote napsal/a:
tak muzeme nekdy vyrazit :) ja je take nemam :) poradnou baterku ano )

Bezva, tyhle resty si rada splnim! Nejblizsi volne terminy pristi tyden v pozdejsich hodinach bez pondeli a stredy.
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#35 vydra20

vydra20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 14:11

Saman napsal/a:

vydra20 napsal/a:

PaWcz napsal/a:

vydra20 napsal/a:
...na vodu...


Podívej se na vodní event. Mladí jsou tam všichni (aspoň duchem:))

A třeba se tam připleteš i k piklení nějaké pěkné geoexpedice, jakou byla třeba objevitelská výprava na "12 tisícovek" - mimochodem letos se v jejích stopách chystají minimálně dvě výpravy.


Ahoj! Ja o tom eventu vim, ale ze srdce nesnasim rafty, organizovane akce a taky mam zkouskove :)- raft neni nic pro vodaka, to vis, ja jsem vedouci ve vodackem oddile a jezdim zavodne vodni slalom...

Proste Vltava a jeste rafty je moc fuj...

Ale jine pikleni vitano ;)

tak take rafty na divokej vode su mnamozna zalezitost, ze ano ;), aj ked mam radsej Yukon. BTW Niekedy ta vezmeme na nasu klasicku zimnu geoakciu na Sazave - akurat sa tento rok neuskutocnila, bolo malo vody :o


Hoj Saman!

rafty na divoke vode... no dobre, no. Ale musim uznat, ze i Salzach v Rakousku byl na Raftech zivacka. Divoka voda= kajak ci deblovka na kanal...

Jinak za zimni Sazavu se urcite napresrok pridam ;)
  • 0

#36 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 16:10

Heulwen napsal/a:

kaote napsal/a:
tak muzeme nekdy vyrazit :) ja je take nemam :) poradnou baterku ano )

Bezva, tyhle resty si rada splnim! Nejblizsi volne terminy pristi tyden v pozdejsich hodinach bez pondeli a stredy.


bezva, to mi pravdepodobne vyhovuje. jen nevim, zda nemam zrovna naplanovanou autoskolu (karticku ted nemam u sebe). upresnim vecer :)
UPDATE: tak co treba ctvrtek?
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#37 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 22:48

Ahoj, diky vsem zucastnenym za prima vecer. Muzeme ocekavat, ze jestli se nam zdalo tohle podzemi kratke, tak to jiste Robert peclive zaznamenal do svych myslenek a v nejblizsi dobe zalozi nekolikakilometrovou plazivku :D. Nektere fotky prilozim k logum, ma-li nekdo zajem o vsechny (slovy 8 kousku :)), necht mi pisne svuj mail pres profil. Tak zase nekdy nekde :P.
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#38 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 22:54

Ja bych se za tu nekolikakilometrovou plazivku primluvila. To je totiz ta prava vyzva! .-) Jinak bludicka je enablovana a muzeme ji jen doporucit, protoze obsahuje uplne VSECHNO a vuubec to neni obycejna nocni kes! ;-)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#39 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 23:44

To je bezva, jak se klepy šíří tichou poštou :) Několikakilometrové podzemí v Praze existuje, ale dá se tam jít úplně normálně vzpřímeně. Ale pár plazivých odboček se tam také najde. A Radlického potoka se musím zastat - na to jak je to od vchodu ke keši krátký úsek, je tam spousta stavebích i kanálnických zajímavostí.
  • 0

#40 vydra20

vydra20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 17:11

Zdar dorost :), ja take dik za milou spolecnost, i moje dotky jsou uz u logu Crreeku, tak juknete. Jinak akce byla fajn, tesim se na dalsi, klidne zase pristi uterym ale tentokrat vymysli Barrandoffak neco dobrodruznejsiho ;) co ma v okoli nejake dalsi kesky. Parc vcera to byla nouze o krabicky :D. Teším se na návrhyZdraví Vydrous :)
  • 0
Źijeme jen jednou :-)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama