Přejít na obsah


Fotka

Průzkum Pražských "dorostenců" (?) (20-30) :-P


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
145 odpovědí na toto téma

#41 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 18:15

Nedráždi hada bosou nohou, Vydro...Vzpomínáš jak jsme mluvili o takovém pěkném drsnoklastru kolem Vlatavy - GCYP1J, GC1BH4Y, GC1FN12 a ještě GC16T4G (tu mám už odlovenou, ale pokud ostatní po ní zatouží, bránit se nebudu). A přinést lano není problém, kdyby ses chtěla vymlouvat na tohle ;) .Sedák a karabina bych mohl sehnat také, ale ty mi v tomhle případě připadají zbytečně mastňácké.
  • 0

#42 al-ash

al-ash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 18:53

byl bych pro ctvrtek pristi tyden;)

R-A-von-B: problem s tema keskama je trochu ten, ze jeden clovek pro ni dojde, jeden ji vrati a ostatni okukuji...muzou si samozrejme taky pro ni slezt/dolezt, ale to uz neni moc ono, kdyz nekdo jiny pred par chvilkama logoval pod jejich nosem:) neznas jeste nejake pekne kesky-lozicky, kde muze jit skupinka lidi spolu?
  • 0

#43 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 19:47

Taky přispěju troškou do mlýna: Krom toho že všechny Robertem navrhované keše už mám odlovené, sobecky navrhnu protiplán Co takhle výjezdní zasedání u Bílé doroty GC17MZR? Případně výlet na Veleslavín a GC1DBFVv okolí už bychom se po něčem poohlédli, aby se unavila i Vydra :-) Taky bych chtěl navrhnout kacířskou myšlenku: Kdo byste byl pro odlovy kromě úterka ještě i v další den? koneckonců i o víkendu by se dalo... Protinavrhujte, kamenujte, tlučte...
  • 0

#44 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 21:13

al-ash: Ani nápad, aby lezl jen jeden a ostatní se jen zapsali! Pěkně všichni, ať si to užijeme do mrtě ;) Osobně nevidím problém, že "nekdo jiny pred par chvilkama logoval pod mám nosem", honíme snad FTF? Také se všude nemusíme tlačit v "plné sestavě", zvláště když třeba Numira už je má odlovené. S tím holt u skupinových odlovů musíme počítat.

Numira: Jo, Dorotu mám také v šuplíku, když jsem ji nestíhal s Drsnokačery. Ale tu je škoda jít za tmy, takže buď o víkendu nebo někdy v brzkém odpoledne až se trochu prodlouží dny. Jiným dnům kromě úterka se nebráním, jedině středy jsou občas problematické.
  • 0

#45 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 21:35

Co spojit příští víkend 28.3. CITO a Geopivo s odlovem nějaké pěkné kešky v okolí?
  • 0

#46 al-ash

al-ash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 1:07

R-A-von-B no přece jenom je lepší zážitek z hromadného než postupného odlovu...ale jinak určitě lepší než nic:)

ad Dorota: o té přemýšlím už delší dobu...na tu bych si určitě o víkendu čas udělal:)
  • 0

#47 vydra20

vydra20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 10:22

R-A-von-B napsal/a:
Nedráždi hada bosou nohou, Vydro...Vzpomínáš jak jsme mluvili o takovém pěkném drsnoklastru kolem Vlatavy - GCYP1J, GC1BH4Y, GC1FN12 a ještě GC16T4G (tu mám už odlovenou, ale pokud ostatní po ní zatouží, bránit se nebudu). A přinést lano není problém, kdyby ses chtěla vymlouvat na tohle ;) .Sedák a karabina bych mohl sehnat také, ale ty mi v tomhle případě připadají zbytečně mastňácké.


hm... ssssss :D- nenechame tyto radosti na nejake hezke letni utery?? :P
  • 0
Źijeme jen jednou :-)

#48 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 10:32

vydra20 napsal/a:
hm... ssssss :D- nenechame tyto radosti na nejake hezke letni utery?? :P

Pročpak? S lanem se na Vltava River ani Rybářské nemusíš omočit, Štvanice i Expo jsou suché záležitosti. Pravda, když kouknu z okna, tak bych také radši tyhle kešky odložil (Štvanici jsem zkoušel v lednu a kousek před keší jsem to musel otočit, protože mi mrzly ruce a ztrácel jsem v nich cit :@)
  • 0

#49 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 10:38

R-A-von-B napsal/a:
Nedráždi hada bosou nohou, Vydro...Vzpomínáš jak jsme mluvili o takovém pěkném drsnoklastru kolem Vlatavy - GCYP1J, GC1BH4Y, GC1FN12 a ještě GC16T4G (tu mám už odlovenou, ale pokud ostatní po ní zatouží, bránit se nebudu). A přinést lano není problém, kdyby ses chtěla vymlouvat na tohle ;) .Sedák a karabina bych mohl sehnat také, ale ty mi v tomhle případě připadají zbytečně mastňácké.

Jéé, ty uz taky mam vsechny :-/ K Rybarske jsme maximalne pohodove dobrodili, voda cistoucka a maximalne po kolena u kese, jinak nad kotnicky.

Numira napsal/a:
Taky přispěju troškou do mlýna: Krom toho že všechny Robertem navrhované keše už mám odlovené, sobecky navrhnu protiplán Co takhle výjezdní zasedání u Bílé doroty GC17MZR? Případně výlet na Veleslavín a GC1DBFVv okolí už bychom se po něčem poohlédli, aby se unavila i Vydra :-)
Taky bych chtěl navrhnout kacířskou myšlenku: Kdo byste byl pro odlovy kromě úterka ještě i v další den? koneckonců i o víkendu by se dalo...
Protinavrhujte, kamenujte, tlučte...

Né a tyhle mam taky! To jsem si vážně všechny dobrodružný lezecí keše v Praze a okolí vybrala :( Buu! Ale Dorotu si dam klidneznovu a vubec mi nebude lito, ze jsem mohla poznavat jina nova mista :-)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#50 vydra20

vydra20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 11:05

Numira napsal/a:
Taky přispěju troškou do mlýna: Krom toho že všechny Robertem navrhované keše už mám odlovené, sobecky navrhnu protiplán Co takhle výjezdní zasedání u Bílé doroty GC17MZR? Případně výlet na Veleslavín a GC1DBFVv okolí už bychom se po něčem poohlédli, aby se unavila i Vydra :-)
Taky bych chtěl navrhnout kacířskou myšlenku: Kdo byste byl pro odlovy kromě úterka ještě i v další den? koneckonců i o víkendu by se dalo...
Protinavrhujte, kamenujte, tlučte...


No jo, jenze to neni tak jednoduche... nekteri treba krom hry geocaching taky chodi do skoly, do prace, delaji jine sporty (mela bych 2tydne chodit na volejbal, to uz ted nestiham, do toho oddilove schuzky, trenovani na kanale..). Tim chci rict, ze kdyby mel tyden tak 15dni, tak muzeme chodit i dvakrat tydne ;)
  • 0
Źijeme jen jednou :-)

#51 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 11:18

Heulwen napsal/a:
Jéé, ty uz taky mam vsechny :-/ K Rybarske jsme maximalne pohodove dobrodili, voda cistoucka a maximalne po kolena u kese, jinak nad kotnicky.

Jistě, ale to byl krapátko nižší stav vody nežli dnes ;)

Né a tyhle mam taky! To jsem si vážně všechny dobrodružný lezecí keše v Praze a okolí vybrala :( Buu! Ale Dorotu si dam klidneznovu a vubec mi nebude lito, ze jsem mohla poznavat jina nova mista :-)

To muselo dříve či později přijít :@ Bojím se, až to potká i mne, a budu se muset spokojit s víkendovými spanilými jízdami mimo Cajzloff.
PS: ...ale No Voltage jistě ulovenou nemáš B)
  • 0

#52 vydra20

vydra20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 11:57

Kazdopadne ta Dorota vypada bezvadne a ani neni daleko :). Uplne me nadchla, ale to by chtelo az bude hezky a klidne bych to spojila s cundrem, nekde bychom prespali, mohli bychim doslapat na svateho jana pod skalou, amerika a tak. tak je to hezke a kesky tam maji take ;)
  • 0
Źijeme jen jednou :-)

#53 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2009 - 10:29

Tak kam vyrazíme příští týden? Byly tu návrhy - Vltavský drsnoklastr - Přepadení na Evropské - No Voltage Osobně jsem pro 1 nebo 3. Kolem Přepadení na Evropské moc hezkých keší není. Na No Voltage můžem jet do Roztok (GC1401Z), přívozem do Klecánek (GC1MZJC), na Voltáž (GCVTCP) a zpátky po pravém břehu Vltavy (asi 3 keše) do Tróje nebo Bohnic (doc. Chocholoušek už čeká ;)) Bílou Dorotu bych nechal někdy na víkend PS pro ne-prémiáky: No Voltage je moc hezká lezačka do výšky (2* obtížnost, 5* terén). Lana a sedáky netřeba..
  • 0

#54 vydra20

vydra20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2009 - 10:41

Ja tez bych nechala Dorotu na nejaky hezky vikend :), ale nebylo by uplne spatne si dat termin dopredu, aby si vsi udelali cas... Jinak pro ptosti tyden jsem celkem pro cokoliv hezkeho, ale sraz bych dala o kousek driv. Treba v 18h... Kde? To predecham Antoniu B)
  • 0
Źijeme jen jednou :-)

#55 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2009 - 10:44

Tak v tom pripade bych se priklanel k variante 3. No voltage uz mam, takze bych vam delal spis palubniho nastenkare a kronikare, drzak svaciny apod. ale ty kese okolo (cestou) budou fajn. Bude zahodno udelat si mysterkovou pripravu, myslim, ze je tam toho vic, nez se muze na prvni pohled do mapy zdat. Takže sraz v 19:00 na N 50° 09.569 E 014° 23.873 ? Edit: Vydra píše zatraceně rychle :-) Pokud bych mohl prosit ten sraz posunout max. na 18.30 - dřív to z práce nestihnu - jsem závislý na vlaku z Neratovic... A na Dorotu zkusím nastřelit: co říkáte na 18.4. ???
  • 0

#56 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2009 - 10:46

Update, Numiro ty píšeš také rychle :) V 18:30 v Roztokách? V 18:23 přijíždí vlak z Masaryčky. Případně si můžeme dát sraz už na Masaryčce, komu se to hodí. Den necháme úterý?
  • 0

#57 vydra20

vydra20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2009 - 10:59

Numira napsal/a:
Tak v tom pripade bych se priklanel k variante 3. No voltage uz mam, takze bych vam delal spis palubniho nastenkare a kronikare, drzak svaciny apod. ale ty kese okolo (cestou) budou fajn. Bude zahodno udelat si mysterkovou pripravu, myslim, ze je tam toho vic, nez se muze na prvni pohled do mapy zdat.

Takže sraz v 19:00 na N 50° 09.569 E 014° 23.873
?

Edit: Vydra píše zatraceně rychle :-) Pokud bych mohl prosit ten sraz posunout max. na 18.30 - dřív to z práce nestihnu - jsem závislý na vlaku z Neratovic...
A na Dorotu zkusím nastřelit: co říkáte na 18.4. ???


vydra je hlavne v praci, takze to to, ymslim, vse vysvetluje. A kazdopadne Vydra hlasuje pro to, aby Numira byl drzak na svaciny- jupiii ;)
  • 0
Źijeme jen jednou :-)

#58 vydra20

vydra20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2009 - 11:23

Takze mi bylo prozrazeno, ze to No voltage je jen pro PM a ja jsem jen Polakova Misa, ale ne Premium member :@. To je nespravedlivy... Ale pry muzou i socky v doprovodu PM (vyssi kacerska kasta) ;)
  • 0
Źijeme jen jednou :-)

#59 vydra20

vydra20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2009 - 12:19

Takze Roztoky a okoli, konecne slovo? jezdi tam bus z Dejvicky, dala ybch sraz tam... ale kdyz budeme lovit v noci, tak se pak budeme blbe dostavat zpatky do Prahy a navic ty kese jsou tam docela vzdalene...
  • 0
Źijeme jen jednou :-)

#60 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2009 - 19:01

R-A-von-B napsal/a:
Jistě, ale to byl krapátko nižší stav vody nežli dnes ;)

To muselo dříve či později přijít :@ Bojím se, až to potká i mne, a budu se muset spokojit s víkendovými spanilými jízdami mimo Cajzloff.
PS: ...ale No Voltage jistě ulovenou nemáš B)


Coz vam trochu zavidim no :-) Ale zase jsme meli drobatko mraziveji :-)

Cajzloff,jo? No prisili jsme Praze ruzna prizviska, ale tohle jeste ne :) Aaaaa No Voltage! Super, hned mam lepsi naladu .)

R-A-von-B napsal/a:
Osobně jsem pro 1 nebo 3. Kolem Přepadení na Evropské moc hezkých keší není.

Na No Voltage můžem jet do Roztok (GC1401Z), přívozem do Klecánek (GC1MZJC), na Voltáž (GCVTCP) a zpátky po pravém břehu Vltavy (asi 3 keše) do Tróje nebo Bohnic (doc. Chocholoušek už čeká ;))


Jaktoze neni kolem Evropske moc hezkych kesi? .-P Vzdyt je to vedle Sarky, kde mimo vytecneho wheriga muzete lozit na Delle amazoni salto GC15Y9R, Ocicko GC1BJ0V, zahledat si BF na skalach Crystal magic cache GC1BC0V (To doporucuji, onehda v noci jsme si to moc uzili, ale nenasli, ale uz vime kam, tak se vratime! :D) a v neposledni rade neni daleko Beloved man, ktereho doporucuju si nakousnout, protoze druha pulka se v necekany zazitek obrati a hlavne Vydre by se to melo libit .-) GC12F2K

V utery uz mam domluveneho Smrtihlava :-( Ja chci s vama na no voltage, fnuuuk! Nechcete jit treba hodne hodne pozde? Nebo zatim jinam? ;)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama