Přejít na obsah


Fotka

Průzkum Pražských "dorostenců" (?) (20-30) :-P


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
145 odpovědí na toto téma

#61 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2009 - 21:38

Roztoky bych nechal osobně na nějaký víkend. Přeci jen dalo by se tam udělat cestu zpět podél řeky a odlovit pobřeží směrem k Troji. Evropská by byla z mého hlediska OK, je to přeci jen ve městě a cestování by nebylo nijak daleké a navíc je všude dobrá doprava ze strany mhd.
  • 0

#62 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2009 - 19:31

V utery se nechytam, mam brigadu :|. Tak nekdy jindy. to Heulwen: nic si z toho nedelej. Holt clovek nemuze byt vsude a s kazdym. Taky bych na no voltage rada, ale bohuzel. Nicmene pocitam s tim, ze to neni posledni odlov, ktery se timto smerem organizuje :). to R-A-v-B: neco me tahne do Jizerek................... ;)
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#63 vydra20

vydra20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2009 - 19:43

Ja take zklamu- v utery jsem do vecera v praci, zmenily se sluzby. Takze budu do 19h stavet s lidmi stany a pod :|.

Nicmene v sobotu 28.3 bychom rádi dali Dorotu, pokud bude dobre pocasi, takze se klidne pridejte :)+ odlov dalších keší (popojedeme někam dál autem). http://www.geocachin...0b-3945cdbc9dc2

Priklanim se k Majus, musime jeste neco spachat, ale pristi utery budu zase v praci :(.

Co ctvrtek 2, co patek 3???
  • 0
Źijeme jen jednou :-)

#64 noksik

noksik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2009 - 21:31

hlasim se taky pro nejakou spatnost, treba nejakou multinu za prahou, nebo noci kesku...
  • 0

#65 al-ash

al-ash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2009 - 22:48

ctvrtky za sebe beru...patky taky dost casto...a no voltage rozhodne, chystal jsem se minuly vikend na roztoky a okoli, ale nevyslo to, takze bych rad urcite zasel...a projit to tam v noci by mohlo byt dost pekne...i kdyz z nocniho no voltage mam trochu bobky:) a Bila dorota zni moc dobre...i datum...:)
  • 0

#66 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2009 - 23:40

al-ash napsal/a:
...i kdyz z nocniho no voltage mam trochu bobky:)...

No na jednu stranu já asi taky, na druhou stranu jsme Štvanici taky dali v noci a mrazu (v tom mrazu už bych to ale nedal), a šlo to, alespoň jsem nemusel hlídat, jestli někde někdo nečumí...
  • 0

#67 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 11:38

Heulwen napsal/a:
Jaktoze neni kolem Evropske moc hezkych kesi? .-P Vzdyt je to vedle Sarky, kde mimo vytecneho wheriga muzete lozit na Delle amazoni salto GC15Y9R, Ocicko GC1BJ0V, zahledat si BF na skalach Crystal magic cache GC1BC0V (To doporucuji, onehda v noci jsme si to moc uzili, ale nenasli, ale uz vime kam, tak se vratime! :D) a v neposledni rade neni daleko Beloved man, ktereho doporucuju si nakousnout, protoze druha pulka se v necekany zazitek obrati a hlavne Vydre by se to melo libit .-) GC12F2K

Delle amazoni salto vyžaduje horolezecké vybavení.
Crystal magic cache je disablovaná.
Oko #1 má IMHO více hvězdiček, nežli by si podle obtížnosti šifry a terénu zasloužilo.
For my beloved man má na Praze 6 jen nápovědu, fináloffka je jinde. A zrovna u téhle je docela netriviální šifra, kterou by si měl vyřešit každý za sebe (ač mám za sebou 2 uhlířky, tahle mi stále odolává...už půl roku :@)
  • 0

#68 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 11:47

Ok, když se vám to hodí více, přesuneme No Voltage na čtvrtek. V kolik hodin?
(Já mohu od 17:30)
Majus: dodělat Tisícoffky?
Hamerinski: Těch keší u Vltavy zase není tolik, aby nešly zvládnout za jedno odpoledne/večer. A kromě Voltáže jsou to všecko docela snadné tradicionálky.
  • 0

#69 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 12:04

R-A-von-B napsal/a:
Delle amazoni salto vyžaduje horolezecké vybavení.
Crystal magic cache je disablovaná.
Oko #1 má IMHO více hvězdiček, nežli by si podle obtížnosti šifry a terénu zasloužilo.
For my beloved man má na Praze 6 jen nápovědu, fináloffka je jinde. A zrovna u téhle je docela netriviální šifra, kterou by si měl vyřešit každý za sebe (ač mám za sebou 2 uhlířky, tahle mi stále odolává...už půl roku :@)

Drsnokaceri davaji Delle amazoni jako pohodovou popracovni bez vybaveni, je to ozkouseny :-D
Disable neznamena, ze tam neni a nejde logovat - on sice asi autor chtel, abychom honili ty neexistujici krystaly, ale na Gc je krasny, ze si na tom muze kazdy vybrat, co se mu libi, a ja myslim, ze brutal force procesavani drsnyho srazu v prirode je vetsi dobrodruzo, nez honeni tb po praze :-)
To je pravda, ale je to tam pekny a kdyz clovek nezna napovedu a velikost kese, tak taky docela brutál .)
Ja vim, ale kdyz si tu sifru vsichni vyzvednou a vylusti, tak se pak bude moct na spolecny odlov finalky, kam se stejne v jednom moc neda .-D Ale jako docela jsi me potesil, protoze ja jsem tu sifru louskla jeste na miste, ac to brnkacka nebyla, a byla bych sla hned pro finale, kdyby nevyslo kamsi... .-D Hmm, musim se podivat na ty proslule Uhlirky..

Hmm, tak jak to s Vami vypada v utery? Mohu nesmele navrhnout No voltage na ctvrtek? Byla bych hrozne stastna! .-)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#70 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 12:08

R-A-von-B napsal/a:
Ok, když se vám to hodí více, přesuneme No Voltage na čtvrtek. V kolik hodin?
(Já mohu od 17:30)
Majus: dodělat Tisícoffky?

Tjééééé :-) Budu ve ctvrtek kdykoliv kdekoliv budete chtit ;-)

Tisícovkyyyyy? <3<3<3<3 :-D
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#71 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 20:22

Čtvrtek by byl ok a klidně od těch 17:30. Otázka kde a kdy se srazit ;). Klidně někde u busu nebo u vlaku ;). V práci končím nejpozději ve čtyři tak není problém.
  • 0

#72 al-ash

al-ash

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 0:24

ad čtvrtek: moc pěkný den:) ale byl bych ideálně pro 18:30...ale když by se začalo fakt 17:30 a rozhodoval bych se, jestli lov nebo angličtina(16:30-18:00), tak by to asi angličtina prohrala :( :)
  • 0

#73 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 7:02

Hele, dorostenci, vezmete i jednoho kmeta? (Ale zato na duchu jsem skolacek.) Na No Voltage potrebuji PM pruvodce, tak bych si na ctvrtek zajistil doma vychazku :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#74 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 12:47

Takže se sejdeme ve čtvrtek 17:30 na N 50° 09.569 E 014° 23.873.

al-ash: na angličtinu se vykašli, pokud je to nutné, klidně s tebou budu konverzovat anglicky...schválně kdo se přidá :D

gord: Jistě že rádi vezmeme. Aspoň tam bude za kmeta někdo jiný než já ;)
  • 0

#75 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 17:04

Poznamenáno do notýsku a do telefonu :) Hledám spojení :).
  • 0

#76 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 1:10

Take si pisu :-) Hmm, to by byly pekne mystery-odlovy. Rozehrivacka by byla komunikace pouze v aj, priste bychom zkusili esperanto, pak quenijstinu, svahilstinu, rec delfinu, ... :-D
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#77 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 9:22

Ja jedine finsky a madarsky. Mozna bych vzal jeste na milost jazyk urdu, ale jinak nic. Jo, jeste tesat do kamene klinove pismo, to by mohlo byt taky zajimave, alespon bych nebyl tak upovidanej. :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#78 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 11:01

gord napsal/a: Ja jedine finsky a madarsky.

Helyes, de a lányok érteni fognak nekünk? :D
  • 0

#79 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 13:01

Inkáb nem, de az nebaj. Tobbet nem tudok.;) (Ach ty prehlasky, jak je mam psat, kdyz tu na ne nemam klavesnici?)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#80 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 14:31

kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet tak tím jsem ale přátelé vystřílel prakticky veškerou munici :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama