Přejít na obsah


Fotka

webCam cache - waymarking.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2005 - 17:37

Skoda ze na geocaching.com byly zruzeny webcam cache a byly presunuty na waymarking.com. Kdo se v tom ma vyznat? Navic ten web je teprve beta tak zrovna ne 2x funguje :-( Podle me je to skoda a nechapu pro to od sebe oddelili. Jak to tak vypada tak nalezene cache na waymarking.com se nepocitaji do statistiky na geocaching.com :-( taky ty databaze mohli propojit kdyz uz to oddelili. ach jo. :-(
A to jsem si zrovna jako geokaceri novacek rikal jakou vam udelam hezkou webcam cache a takhle jsem ji musel zalozit na wymarking.com coz me vubec ale vubec nepotesilo. :-(
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2005 - 20:02

Skoda ze na geocaching.com byly zruzeny webcam cache a byly presunuty na waymarking.com. Kdo se v tom ma vyznat? Navic ten web je teprve beta tak zrovna ne 2x funguje :-( Podle me je to skoda a nechapu pro to od sebe oddelili. Jak to tak vypada tak nalezene cache na waymarking.com se nepocitaji do statistiky na geocaching.com :-( taky ty databaze mohli propojit kdyz uz to oddelili. ach jo. :-(
A to jsem si zrovna jako geokaceri novacek rikal jakou vam udelam hezkou webcam cache a takhle jsem ji musel zalozit na wymarking.com coz me vubec ale vubec nepotesilo. :-(

to je teda fakt lehce otrava, jeste jsem si zadnou webcam ani nenasel... plati aspon na waymarking.com stejnej account?
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2005 - 20:19

to je teda fakt lehce otrava, jeste jsem si zadnou webcam ani nenasel... plati aspon na waymarking.com stejnej account?


jj nastesti jo, sice me prekvapilo ze nejsem prihlasenej ac mam zaskrtnuto automaticky prihlasovani (na prvni pohled jsem si totiz nevsiml ze me to presmerovalo z geocaching.com na waymarking.com) tak jsem zadal jmeno/heslo a account je platnej. Akorat mi tam nejde vlozit fotka do profilu. Na geocaching ji mam a ve waymarking nejde vkladat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama