Přejít na obsah


Fotka

Kombajnisti


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
145 odpovědí na toto téma

#21 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 22:39

Já čekal nějakou normální diskuzi právě o kombajnech a jejich řidičích, o příbězích ze žní a sklizní, a ona tahle bezduchá blbost. Smrt traktoristům! B)
  • 0

#22 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 22:41

Že vám vůbec stojí za to reagovat na takový výlev člověka který nemá ani na to aby prudil pod vlastním nickem a musí si na to zřizovat nový...
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#23 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 22:51

No ja mam tajne info, ze to pisala Betka Hradnikovic, aby udrzala Honzu doma :D
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#24 TV N@va

TV N@va

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 23:42

dle naseho nezavisleho zpravodaje bretislava breha, je za vsim opravdu betka, ktera se jiz nemohla divat na honzovo tyrani rodicu pro kazdy mrzky bod. hruzne praktiky totiz poznamenaly zivot v jeste donedavna poklidnem horomerickem domku. kazdy clen rodiny, pokud denne nenasbiral predepsane mnozstvi bodu, byl vystaven vysmechu hlavy klanu a za trest musel pres noc vylustit do zasoby dostatecny pocet mysterk, pripadne vybojovat nejake nocni FTF. situace se stavala pro porobene stale vice neudrzitelnou a zoufala betka, jak priznala nasemu zpravodaji, se odhodlala k tomuto cinu. kauzu budeme nadale sledovat a jakmile se objevi nove informace, ihned se vam ohlasime.
  • 0
NETSI

#25 xdarebak

xdarebak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 23:55

Antikombajner napsal/a:
Hradníku, Barbie, Benjo a všichni jim podobní. Co vám geocaching vůbec ještě dává, když jen honíte body a svoje ego? Tohle už nemá se zábavou nic společného. Jste jen nechutně závislí a třesete se, aby někdo náhodou nebyl lepší než vy. Doufám, že nikdy nebudete mít rodiny a jestli už máte tak jen lituji vaše protějšky s kým musí žít, když veškerý čas zabíjíte geocachingem a nesmyslným honěním bodů.


Srabáku, v geocachingu nám chybí spíš takoví trotlové jako ty...
  • 0
Vložený obrázek

#26 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 2:23

Pes neviděl, svět nežral.:D:D:D:D:p
  • 0

#27 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 7:23

Takové krásné téma. Mitáku kde jsi?!!
  • 0

#28 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 7:25

Dobrej Flame:-D Ovšem rád bych poprosil - nebrat slovo KOMBAJN nadarmo!! PS: Stejně si myslím, že to psal H+, protože v sobotu s náma nemůže na "pole" :-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#29 TV N@va

TV N@va

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 7:53

Tak diky nasi sikovne investigativni novinarce zorce horke vam muzeme prinest zhavou zpravu. vypada to, ze celou situaci ma na svedomi ne jedna, ale hned dve zeny. zoufalou betku doplnuje rozhorcena bzabza, ktera jiz nadale nemohla snaset, ze ji benjo pravidelne pokazde uprostred .... ehm noci .... zmizi a jiz se nevraci. neni tedy divu, ze bzabza se spojila s betkou a rozhodli se k zoufalemu natlaku. zorka horka s bretislavem brehem nyni celou kauzu podrobne mapuji a verime, ze se prihlasi s novymi zpravami.
  • 0
NETSI

#30 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 8:29

TV N@va napsal/a:
Tak diky nasi sikovne investigativni novinarce zorce horke vam muzeme prinest zhavou zpravu. vypada to, ze celou situaci ma na svedomi ne jedna, ale hned dve zeny. zoufalou betku doplnuje rozhorcena bzabza, ktera jiz nadale nemohla snaset, ze ji benjo pravidelne pokazde uprostred .... ehm noci .... zmizi a jiz se nevraci. neni tedy divu, ze bzabza se spojila s betkou a rozhodli se k zoufalemu natlaku. zorka horka s bretislavem brehem nyni celou kauzu podrobne mapuji a verime, ze se prihlasi s novymi zpravami.


Zapomněl jsi dodat, že další informace se dozvíme na Té eN Cé Zet :D
  • 0

#31 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 8:47

A jeje... :@ A ja jsem za "dlouhych zimnich veceru" vylustil "na jaro" pres stovku prazskych mysterek. A jaro je tady.. :) Ted abych se jako bal je jet "vyluxovat"? :o:o:o
  • 0

#32 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 8:55

V klidu, my tady zatim to JARO odhrnujem hrablem :D takze jeste chvili mas cas az se to uklidni :D :D
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#33 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 8:58

Vancosi napsal/a:
No jo, chudák Betinka. Ten zlej Hradník jí nutí luštit mysterky, běhat po lese a co hůř dokonce k tomu nutí i mámu s tátou. Je to ale hrůza na tom světě :D
Tak mě tak napadá, že už jsem dlouho nevyrazil na pořádnej kombajn, asi potrápím mou nebohou rodinu a půjdu vyčistit nějaký město. Možná by se někdo těch zlejch mohl přidat. B) Budeme se stydět kolektivně. :D


Ano ano, kombajnovat Zeggušku baví.... a vyčistit město,hmmm. Něco jako Krysař s flétničkou? Kačer s GPS vyčistil město od anonymních škatulek a má mapu plnou smajlíků :-)))
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#34 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 9:02

Nejvíc se mně líbí, jak zakladatele tohoto stupidního vlákna prakticky všichni poslali do p**ele :D Takže z toho není žádný flame - tak je to správně, pořádek musí být. B)
  • 0

#35 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 9:19

Antikombajner napsal/a:
Hradníku, Barbie, Benjo a všichni jim podobní.


Heeeej, co udelali ti tri tak zasadniho, ze treba ja spadnul jen do kategorie "jim podobni"? B)

A proc musim bejt podobnej zrovna jim?? :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#36 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 9:22

Qnik napsal/a:
Dobrej Flame:-D Ovšem rád bych poprosil - nebrat slovo KOMBAJN nadarmo!!

PS: Stejně si myslím, že to psal H+, protože v sobotu s náma nemůže na "pole" :-D


Co blbnes, ja prece jedu vyluxovat Cinu!! ;)
A navic vcera jsem nic nepsal, protoze jsem luxoval Prahu... (Solim je mi svedkem) :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#37 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 9:22

Vancosi napsal/a:
Takové krásné téma. Mitáku kde jsi?!!


Neruš, s Mitákem právě plánujeme třídenní kombajn. Kladno a Plzni, třes se, víkend bude krutý.

Disclaimer: Útlocitní owneři by měli včas disablovat své keše, na pozdější stížnosti nebude brán zřetel.
  • 0

#38 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 9:28

Esli mi gdosyk vyluxuje kešky, vyluxuju mu rameno! B) :P :D
  • 0
Tuž tak:

#39 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 10:05

A vůbec, kdo necachuje s tímhle nebo něčím podobným, je houby kombajnér. :D
  • 0

#40 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 10:22

sakra co je teda to kombajnovani? - to jako ze sklizi kesky po desitkach denne a maji to jako zne na body? a luxovani? to je to same? ja jestli mam dat vypoved v praci abych na to mel cas a vsechny prekombajnoval nalezama, nebo jestli si musim udelat strojnickej prukaz B-)))
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama