Přejít na obsah


Fotka

Kombajnisti


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
145 odpovědí na toto téma

#41 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 11:41

Antikombajner napsal/a:
Hradníku, Barbie, Benjo a všichni jim podobní. Co vám geocaching vůbec ještě dává, když jen honíte body a svoje ego? Tohle už nemá se zábavou nic společného. Jste jen nechutně závislí a třesete se, aby někdo náhodou nebyl lepší než vy. Doufám, že nikdy nebudete mít rodiny a jestli už máte tak jen lituji vaše protějšky s kým musí žít, když veškerý čas zabíjíte geocachingem a nesmyslným honěním bodů.

Ja myslim ze by se pro takoveto pripady melo aplikovat FUP - maximalne 3 kese denne a 1 FTF rocne.
Po prekroceni limitu - sebrat cacherovi ridicak at si chodi po keskach pekne po svejch :D
edit: To jsou zase starosti proboha:p
  • 0

#42 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 11:53

Kombajnování a luxování nejni to samý - zkus dosta kombajn do vobejváku! Kombajnem sbíráš ve velkým, zato luxem menší kus, ale dočista dočista.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#43 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 12:55

Citecka napsal/a:
Kombajnování a luxování nejni to samý - zkus dosta kombajn do vobejváku!

Kombajnem sbíráš ve velkým, zato luxem menší kus, ale dočista dočista.


Sakra - to je dobrá definice! To si musím napsat, abych použil, až budu pořádat první veřejný (placený! :D) kurz kombajnování.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#44 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 13:12

a nezapomen rovnou rozjet navazujici a samozrejme drazsi kurz pro pokrocile - luxovani :D
  • 0

#45 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 13:46

Dain a Olik napsal/a:
a nezapomen rovnou rozjet navazujici a samozrejme drazsi kurz pro pokrocile - luxovani :D


Já neluxuju - jak to není drajfka, tak ji vynechávám! ;)
Třeba včera jsem pěkně zdrajvil Senochrupku!! :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#46 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 14:05

tohle tema je nahodou vyborny, myslim ze pan ANTIKOMBAJNER docilil toho, co urcite nechtel, myslim ze se u toho vyborne bavime B-))) zejtra mam volno, stavim se u souseda na statku, jestli by mi nepujcil jejich kombajn, oni ted hnojej a vlacej, tak by mi ho moh pujcit, kdyz ho nepotrebuje, ma DzonDyyyra s velkou listou, to budou zne panecku B-))) Vysavac mam vlastni, bezsackovej, muze byt? B-)
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#47 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 14:07

jeste me napadlo, co kdyz pri tom luxovani nakou kes proste nedas? to se tam pak musis vratit se smetackem a lopatkou? B-)
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#48 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 14:11

Neneeee zadne vraceni, to zdrzuje :) normalne ji "zaslapes do koberce a delas ze tam neni" = pridas ji na ignorlist :D
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#49 Dragon Riders

Dragon Riders

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 14:16

Zkousel uz nekdo sedet v kombajnu a z okynka to luxovat? Nebo se to neda kombinovat. V praxi by to vypadalo kombajnuju plochu a najedu do shluku a ten vyluxuju.
  • 0

#50 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 14:20

Na to musíš mít "počišťovače". Kapitán týmu kombajnuje za velkého vypětí v čele a za ním postupuje rojnice dětí pod vedením manželky (nejlépe vlastní). Mimořádně potentní jedinci mají zjevnou výhodu.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#51 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 14:32

Ty zemědělský postupy nabízejí četné výhody i při zakládání. Vezmete kombajn s vázací mašinou (samozřejmě s nastavitelným objemem balíku od micra po large) a po nájezdu do vybrané lokality po vás zůstanou v terénu úhledné balíčky. U nás jich po žních je - akorát to nikdo neloguje :D
  • 0
Retired slowcacher

#52 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 14:50

Tady jsou zase všichni chytří! Já myslím, že každej by si měl napřed vyluxovat před svým kombajnem a pak sem psát... :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#53 albatros

albatros

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 16:00

Jak koukám asi rozbiju prasátko a za obsah založím GEOKOMBAJN s.r.o. na najmu lidi a pak se hukáže:D:D:D
  • 0

#54 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 17:21

Hele a co takhle přimontovat megavysavač místo kombajnovacího náčiní v předu (nejsem kombajnista, tudíž nevím přesný název) potom by už však nebyl problém luxovat a "kombajnovat" zároveň!
Hradníku, Barbie, Benjo a všichni jim podobní třeste se!! Jdu pracovat na převratném vynálezu Loxobajn cedna bude cca Kombajnu + Vysavač, záleží na vybraných produktech.
A není třeba kombajn a lux definován počtem "nalezených" keší? třeba do 100 keší to bude Lux a 100 a více jasnej kombajn.
Samozřejmě myslím za den (maximálně)

  • 0

#55 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 18:41

SniperCZ napsal/a:
...A není třeba kombajn a lux definován počtem "nalezených" keší? třeba do 100 keší to bude Lux a 100 a více jasnej kombajn.
Samozřejmě myslím za den (maximálně)

Tak to jsem v háji, to jsem dosud místo kombajnování pouze luxoval...ach jo...:(:D
  • 0

#56 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 19:01

Hacko spatne to rikas...vyluxovat bys mel po svym kombajnu, co bys kombajnoval po luxovani? Nicmene...nezapomente na slunicko3nec, ktera si nedavno poridila novej kombajn, zkuste taky z ni dostat nejaky zkušenosti:)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#57 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 19:09

a jeste me napadlo, co kombajnovat a zakladat zaroven, jako to delal Vlk v "Nu pagadi" ? To byl pan kombajner panecku B-)))
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#58 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 19:10

A vubec nejdriv by si moh Hacko vyluxovat ve svem kombajnu :D
  • 0

#59 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 20:31

lukasekprochazka napsal/a:

SniperCZ napsal/a:
...A není třeba kombajn a lux definován počtem "nalezených" keší? třeba do 100 keší to bude Lux a 100 a více jasnej kombajn.
Samozřejmě myslím za den (maximálně)

Tak to jsem v háji, to jsem dosud místo kombajnování pouze luxoval...ach jo...:(:D


Můžeš mi teda říct co děláš v tématu o kombajnech ty luxere jeden :D:D to by jsi si vážně odvážný, podívej se na mě, to já dam klidně 100 keší za . . . . třeba i za rok :D:D
  • 0

#60 ivans

ivans

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2009 - 20:33

A co najmout Viktora Čističe z Brutální Nikity?
  • 0
ivans




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama