Přejít na obsah


Fotka

Kombajnisti


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
145 odpovědí na toto téma

#121 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 13:58

Definuj selský rozum :D Podívej se, já chápu, o co ti jde, samotného mě štvou tyhle bezpředmětné keše. Ale protože nejsem takový charakter, abych je okázale igoroval, jdu na ně a buď se omezím na prosté - "Díky" - ale většinou to autorovi pěkně v logu osladím :@. A tobě taktéž doporučuji jednu z těchto možností, protože cokoliv jiného je pouze boj s větrnými mlýny. A jak tu řekl Pepa, dokud Zeměmluv nestanoví kritérie vkusu, je zbytečné o tom byť jen diskutovat.
  • 0

#122 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 14:05

LukaDolar napsal/a:
Naproto se ukazuje jak je ceska natura hakliva na slovo cenzura, totalita atd.
Vzdyt se nemusi kes rusit ale co treba pozadovat kvalitnejsi informace o mistu? Lidi ja tu nechci bezhlave zakazovani ale premysleni nad zakladani.

Jenomze to "premysleni nad zakladanim" musis chtit po zakladajicich a ne po reviewerech.
  • 0

#123 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 14:08

XPJ: kdyz ji nema owner tak pak uz jen reviewer. Sutech: Naopak nam zustava jen jedine a to o tom diskutovat. Ja to v logu nikomu neoslazuji, ja se snazim psat pravdu i kritiku o tom co si myslim o te kesi. Viz treba zde: GCZ5CR I kdyz je to sokoro soused tak mu napisu co si myslim a to same cekam od vsech ze mi budou rikat narovinu jak se veci maji.
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#124 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 14:15

Obrať se na groundspeak, diskutovat o tom tady je jaksi o ničem. btw: pokud by měli revieweři rozhodovat ne podle pravidel, ale podle "selského rozumu", tak to nikdo s mozkem dělat nebude, protože skoro za každou kešku dostane vynadáno, buď že jí podle selského rozumu schválit měl, nebo že jí podle selského ruzumu schválit neměl. A chudák reviewer nebude mít pro své rozhodnutí žádnou oporu. Takže selský rozum mi říká, že selský rozum pro schvalování nestačí.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#125 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 14:26

Fakt bysme s tímhle neměli otravovat v reviewrů revieru.

LukaDolar napsal/a:

Citecka napsal/a:
Otevřete sobě očí! Jestežte na cestě do pekel! Hle, Luka zde stojí s mečem plamenným, on vás vyvede! Následujtež ho, osvíceného, jediného, vždy zaručeně spravedlivého!

To přece nemůžeš myslet vážně, kamaráde...


Uprime te neznam, ale asi jsme kamaradi :) To predtim jsem nepobral a je dosti OFFTopic, tak se toho zdrz. thx.


Kamarádi, soudruzi, dyk to máš jedno. Stačí, když se dohodneme, co se nám nelíbí, a zrušíme to, ne?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#126 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 14:30

Citecko: tim ze reknes svuj nazor nekoho otravuje? K cemu pak je forum? hmm?
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#127 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 14:47

Sutech napsal/a:
... a když jeden nejmenovaný kolega začal zakládat sérii o bankách, hned jsem na to tady poukázal, jaký je to nesmysl.


A teď jsi zrovna uhodil hlavičkou o hřebíček. Mně, protože v bance pracuji, se zrovna tohle téma líbilo. O něco méně již provedení, ale téma ano. Takže jsme zpět u toho - kdo má ten patent na rozhodování co je krásné a co ne? Já můžu donekonečna tvrdit, že moje keše jsou nejkrásnější na světě a zkuste mi to vyvracet !! Nováček většinou neocení Hradníkovy kešky vymakané do posledního detailu. Ten bude mít radost, když se svým georobotkem najde "schovaný poklad". A že zrovna byl schovaný u tohohle stromu a ne u tamhletoho? No a co? Ownerovi se prostě tenhle strom líbil víc.
Nechte každého rozhodovat za sebe. Někomu se líbí hon za FTFkama, někomu kombajnování, někdo si měsíc rozmýšlí jestli se mu chce jít na tuhle kešku nebo raději na jinou. Je to věc každého z nás a svobodná volba. Tak nám ji nechte.
  • 0

#128 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 14:48

Panove jak si to tady tak ctu, tak mam pocit, ze posledni dve stranky jsou huste OT. Kydy o kesich o nicem jsou tu uz asi po stopadesaty a stejne se nic nevyresi. PROSIM O ZAMKNUTI NEBO O ZASAH. Dekuji.
  • 0

#129 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 16:36

Dejte už s tímhle omezováním všeho možnýho konečně pokoj. :-/ Už se to fakt probíralo stokrát, tak buď Luko aspoň od té dobroty a najdi si jedno ze správných vláken.
  • 0

#130 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 16:49

alkes napsal/a:
Dejte už s tímhle omezováním všeho možnýho konečně pokoj. :-/
Už se to fakt probíralo stokrát, tak buď Luko aspoň od té dobroty a najdi si jedno ze správných vláken.


A dal? precetl jsem si a dal? neco je zamceno a dal?
Fakt dobra rada, koukam ze na GC.CZ clovek nesmi verejne rici svuj nazor na vec.
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#131 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 17:12

On je totiž rozdíl mezi veřejně sděleným názorem a furt dokola veřejně opakovaným názorem ;)
  • 0

#132 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 17:16

Ale di už s tím náklaďákem k šípku... takový hezký vlákno to bylo :(
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#133 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 17:35

Takže abychom se vrátili k tématu. Rozhlédl jsem se po netu a mám tu hned několik kombajnů.

Do lesa:

Vložený obrázek

na jižní Moravu, Mělnicko apod.:

Vložený obrázek

na Vysočinu:

Vložený obrázek

do hor

Vložený obrázek

a na podvodní kešky

Vložený obrázek
  • 0

#134 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 18:05

ten do hor vypadá pěkně, to by i Miták mohl závidět, že i ostatní umí terén 3,5 drive in
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#135 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 18:24

No moment, můj Nissan dává terén 3,5 v pohodě a pokud je terén ještě vyšší, tak používám speciální výbavu, kterou vozím v autě s sebou. Říká se jí Les-Coccinelles, někdy ji taky obměním za Rarasek nebo Emery ;)
  • 0

#136 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 18:36

Ted jsme kombajnovali povetsinou drajvky 1-1,5 v Anglii a zrovna jsme si vzpomneli na tech uzkych asfaltovych silnickach, jak by tudy asi dokazal projet mitak. Shodli jsme se na tom, ze ten by to vzal vedle silnice po poli. ;) Tak co, Antikombajnisto, mas koule zprcat i me? Hradnika a jim podobne jsme prekonali. :D
  • 0

#137 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 18:43

tak povidej fotriku, kolik ste jich dali? Tipuju tak 180 :) I kdyz my jsme chteli tuto akci udelat v CR, tudiz jine zeme nas "nepredhoni", kdosi ma na konte - jak pisi o par prispevku vyse - kolem 300 kesi. Ono kdyz uz clovek lovi v Cechach a pak si tohle vymysli a jeste v parte 12 lidi..tak se hodne tezko hleda lokalita ;) Ale urcite mi potvrdis, ze se to neda delat furt, ale jednou za cas je to zuzo dobrodruzo, alespon u nas to byla bombasticka akce a jsem moc rad, ze jsem byl pri tom!
  • 0

#138 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 7:41

Spravna mechanizace je velmi dulezita
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#139 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 19:58

No ja bych mel jednu mechanizaci, co by se hodila treba na eventu u taboraku...
  • 0

#140 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 23:38

uf, poctive jsem to precetl a jsem rad, ze jsme z5 u kombajnu B-))) BTW: hlasuju pro kombajn na stromy B-)))
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama