Přejít na obsah


Fotka

Kombajnisti


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
145 odpovědí na toto téma

#141 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 21:38

sem kombajnoval v ŘECKU
  • 0

#142 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 16:38

upřímně mě by taky zajímalo co z toho má člověk co naloví za den např:50 keší,vždyť si ani nemůže stihnou prohlídnout památku,horu,školu,nebo metro kde to ulovil:D A ani to chápat nepotřebuji,když to někoho baví ať si to dělá jak chce. Je spoustu věcí co nechápu,třeba proč lítá letadlo,plave loď a tak podobně a ptám se na to snad?Noooooo dobře tak jsem se ptala Witka,ale to se nepočítá:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#143 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 16:44

fanfulik napsal/a:
upřímně mě by taky zajímalo... (bla bla bla) ....
A ani to chápat nepotřebuji...

Kdyz to nepotrebujes chapat, tak se Ti nikdo nebude snazit nic vysvetlovat. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#144 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 17:07

no vždyť jsem vysvětlení nežádala:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#145 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 17:08

Nečet jsem všechno, ale z toho, co jsem přečet, mi jeden závěr vychází: Ti, co kombajny maj rádi (kombajnisti) a maj rádi statistiky, na něj jezdí a dosáhnou 50keší za den (jsou tak šťastní, že maj lepší statistiku). Ti, co za den 50 nikdy neudělaj vědí, že to nezvládnou, tak ze závisti napíšou na gc.cz "vyšehradskou výzvu" (antikombajnisti), že ti, co to zvládaj, jsou gauneři. Mě přece statistika nezajímá! Já jdu po zážitcích! Ale když antikombajnisty ta statistika nezajímá, tak proč píšou takový článek? No protože je to zajímá a závidí těm, kteří 50dají. =>jediný výsledek: všechny zajímaj ty statistiky.:P:p:p:p
  • 0

#146 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 17:47

Osobne ji je v podstate jedno, jak si kdo lovi, at si kombajnista naklika treba milion kesi, virtualky, u kterych nebyl, mysterky at vezme bruteforce nebo se zepta na reseni pritele na telefonu, FTF at si napisou vsichni kamaradi co se u kese sesli vcetne toho, co zustal doma a pozadal je o log jeho jmenem, at si loguji kese co fyzicky nenasli nebo je sami zalozili, nebo at si treba naklikaji milion kesi, u kterych nikdy nebyli, je to v podstate jedno, i kdyz mi to proste prijde trapny. Log u hackerske kese "nevim jak se to resi a hlavne me to nezajima, ale mam kontakty a tak i bod" proste nikdy nepochopim. Ale jde tak rikajic o hovno. Co mi ale preci jen vadi je, kdyz kombajnisti prudi v lozich stylem "tohle je moc tezky, zdrzuje to kombajn", "tema tehle kese se mi nelibi, ale stejne ji lovit musim, muze za to owner", nebo "neslo by indicie dat ven, ja nechci chodit dovnitr". Kdyz takhle prudi u nejake "skolni" kese, porad je to jeste jakz takz snesitelny, ale kdyz takhle prudi u krasny multiny (viz treba GC1G3XT), je to vazne na nakopani do zadku. To totiz kazi hru lidem, kterym jde o ty zazitky. A co se tyce statistik, tak ja osobne je mam rad - zajima me, kolik jsem toho odlovil o vikendech a kolik ve vsedni dny, kolik za svetla a kolik po tme, zajima me kolik jsme ulovil tezsich kesi atd. Rad vybarvuju mapu, delal jsem to uz jako malej, ale takhle to ma vetsi smysl. Je to prima zabava, kdyz clovek prijde po kesovani unavenej domu, popiji caj, loguje, kouka kde byl a kam priste pujde. Ale aby mi trhalo zily, ze ma nekdo vic, co bych z toho mel? A pro ty, kteri kesuji zpusobem, ktery nepovazuji za fair play (fair vuci sobe, protoze tohle neni zadna kompetice - prislo by mi, ze podvadim sam sebe, kdybych mel logy, ktere si podle sveho nazoru nezaslouzim), to plati desetinasob. Tak asi tak. :P
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama