Přejít na obsah


Fotka

Lov s magnetem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
53 odpovědí na toto téma

#21 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 23:55

polas N85 napsal/a:
Ještě jednou,chápu,co znamená nápověda magnet,ale více pro mě důležitý je odlov,zatím se magnetickým vyhýbám,protože teoreticky jsem nevzdělán,takže ještě jednou,je to tak,že přiložím k železnému předmětu magnet a tahem vytáhnu kešuli,o tohle se mi jedná,dík


Ty v..e ty seš snad HOTENTOT!! Položíš dotaz 3x a ani jednou nedokáeš vyjádřit na co se vlastně ptáš!
  • 0

#22 MArtinPP69cz

MArtinPP69cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 20:49

hrasek napsal/a:

polas N85 napsal/a:
Ještě jednou,chápu,co znamená nápověda magnet,ale více pro mě důležitý je odlov,zatím se magnetickým vyhýbám,protože teoreticky jsem nevzdělán,takže ještě jednou,je to tak,že přiložím k železnému předmětu magnet a tahem vytáhnu kešuli,o tohle se mi jedná,dík


Ty v..e ty seš snad HOTENTOT!! Položíš dotaz 3x a ani jednou nedokáeš vyjádřit na co se vlastně ptáš!


hotentot seš ty, protože PolasN85 se vyjádřil, dostal odpovědi a taky je pochopil (i když mu to chvilku trvalo), tak co tady rejpeš, když už je po všem? Ty jsi vždycky všechno pochopil hned napoprvé a přesně tak, jak to někdo druhý myslel, že? Tebe bych chtěl někdy potkat, hned bys viděl, jaký jsi hotentot a nedokážeš pochopit, co po tobě někdo chce.
Mám pocit, že si akorát honíš počitadlo příspěvků do diskusí.
  • 0

#23 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 19:35

když bude hint dutina stromu,tak budu sebou nosit jen dutinu(jako vzduch)nebo celej strom s dutinou?A to jeko budu jezdit dutinou po dutině? mě dneska fakt nějak hrabe a když bude hint ebonitová tyč tak si sebou vezmu lišku. a když kámen tak bacha na křemeny.když se snima bude dostatečně tlouct o sebe tak dělaj jiskřičky. u jedný kešky jsem narazila na hint jezevec,nooo a jezevce jsem si sebou nevzala a pak jsem jí nemohla najít(nakonec se zadařilo) na jedný keši byl taky hint-potkal potkan potkana,jen nevím jak bych o sebe bouchla potkanama. a u jedný mojí keše je hint-voda tudy neteče,budete na ní sebou nosit po kapsách řeku aby tekla? a to už by asi stačilo:D:D:D:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#24 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 19:43

Witko&Wendy napsal/a:
Fanfuliku nech ho.každej jsme nejak začínali. Já třeba svoji prvni keš hledal pod pískovcovym podstavcem než mi došlo že je to multina a mám jen odečíst čísla.

ale to nebylo jako že má blbý otázky,klidně ať se ptá.To bylo jen moje "uvažování" nad smyslem hintu:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#25 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 19:54

bylo to nahoře na vysílači?:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#26 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 20:04

a pak se nediv až zase skončíš na pařezu,když bereš do ruky takový hnusky:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#27 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 20:20

noooo tak to jsou keše pro mě,mravenců se štítim(ale jinak do ruky klidně vezmu tarantuli:D)a jsem alergická na hmyzí bodnutí:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#28 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 20:26

To byl šílenej dotaz,až se stydím :@,teď už mám jasno a magnetovky ve městě jsou docela oblíbené :)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#29 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 20:35

Witko&Wendy napsal/a:
No ale někde jsem četl taky log že nějaký kačer si šel odskočit při dohledávání a doslova keš pochcal:) a mravenci sou Fain. Radši mám ale ty velký než ty malý. Jo Jo hinty jsou někdy úžasný. Jako třeba ten tvůj uříznuty prst:)

to nebyl nakoec hint,ale jen vtip:D

Počkej. Ty si to myslel vážně? Tak to teprve budeš koukat na drát až uvidíš magnet na dřevo! Viz. Keš Autentika,Praha Bohnice

to je na dřevu?já jí nějak moc nezkoumlala,ale myslela jsem že v tom dřevu je něco kovovýho
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#30 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 20:52

Witko&Wendy napsal/a:
Něco kovovýho tam bejt musí. Hmatal jsem tam ale nic jsem nenašel. Ale keš tam drží jako přibitá. Taky se mi líbí uchycení kdyz je ve vícku drát a keš je pověsená. Super jsou taky ty maskovaný v trubce nebo sloupku.:) a keš maskovana jako poštovní schránka je taky pěkný maso:)

mě se líbila budka pro ptáky,už jsem viděla dvě,jedna hezčí něž druhá
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#31 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 21:06

ale ta by se mi náhodou moooc líbila.Ať do ní nespadneš,mě napadá že jsem viděla někde schránku co byla jako h****:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#32 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 21:17

číslo?podle jména hledat neumím:)
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#33 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 21:28

jé jé,tak to máš u mě další flašku:Dto už je myslím čtvrtá:Dtak jsem koukala a zařadím si jí do plánu.Půjdu do krámu a koupím něco vééélkého,já mám radost když bude mít někdo radost:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#34 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 21:45

jo jo jo,to vždy keců jak jsou slušní hodní a nepijou a pak že je vždy opil:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#35 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 8:17

Jo magnetky jsou dobre, clovek si nekdy uzije , jednou jsem lovil magnetku v trubce kam se sahalo odspodu od zeme, mel jsem tam zaborenou ruku az po loket, ale keska nikde.Jelikoz uz na tomto miste jednou keska zmizela, tak by mi ani neprekvapilo kdyby byla zase fuc. Pak jsem si ale uvedomil, ze mam v batohu geofotak, tak jsem ho nasmeroval do trubky a vyfotil.Na displeji jsem ti to pak vyzoomoval a hle, byla tam.Takze lehnout na zem a ruku do trubky, musel jsem ji tam strcit az temer po rameno.Kdyz jsem ji ukladal zpatky, rozmyslel jsem se, zda ji dat zase tak hluboko nebo ne.Nakonec jsem ji tam vrazil zase tak jak tam byla, protoze je to dobre zabezpeceni proti mudlum a navic kdyz jsem ji vytahl ja, tak to musi zvladnout i ostatni.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#36 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 9:19

fanfulik napsala:mě se líbila budka pro ptáky,už jsem viděla dvě,jedna hezčí něž druhá

Které to jsou?
  • 0

#37 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 9:36

Vláček napsal/a:

fanfulik napsala:mě se líbila budka pro ptáky,už jsem viděla dvě,jedna hezčí něž druhá

Které to jsou?

Mně se budky pro ptáky jako úkryty nelíbí vůbec. Jedna je kousek od mého bydliště, a hned po prvním měsíci musela být disablovaná, protože kačeři svým lozením ten strom dost výrazně poničili. A taky bych nerad, aby někdo omylem rozebíral ptákům skutečnou budku jen proto, že si bude myslet, že je v ní keš :(
  • 0

#38 LadyVader

LadyVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 9:42

Mně se budky pro ptáky jako úkryty nelíbí vůbec. Jedna je kousek od mého bydliště, a hned po prvním měsíci musela být disablovaná, protože kačeři svým lozením ten strom dost výrazně poničili. A taky bych nerad, aby někdo omylem rozebíral ptákům skutečnou budku jen proto, že si bude myslet, že je v ní keš :(

Ja narazila na jednu budku, kde se snad i zabydleli ptaci a diky nekterym kacerum jim mladata z budky asi ani nevylitly, podle toho co jsem pochopila z logu. No ale ted je budka zajistena tak snad se to uz nestane. Kousek od myho baraku je keska co vypada jako krmitko, je moc hezky udelana, ale bohuzel je relativne kousek od mistniho ghetta, takze byla docela casto vyrabovana, log popsanej prasarnama se spoustou gramatickych chyb. Krmitko ale nastesti nikdo neznicil.
  • 0

#39 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 9:49

Jo,ta byla dobře udělaná,ale vyřešení logbooku bylo odfláknuté,když jsem lovil,tak jsem to nečím zatížil,stačilo tam něco vymyslet,ovšem jsem našel jen náhradní,možná,že byl originál lepší než odlétl..
  • 0
Cogito ergo sun ...

#40 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 9:50

pavels napsal/a:

Vláček napsal/a:

fanfulik napsala:mě se líbila budka pro ptáky,už jsem viděla dvě,jedna hezčí něž druhá

Které to jsou?

Mně se budky pro ptáky jako úkryty nelíbí vůbec. Jedna je kousek od mého bydliště, a hned po prvním měsíci musela být disablovaná, protože kačeři svým lozením ten strom dost výrazně poničili. A taky bych nerad, aby někdo omylem rozebíral ptákům skutečnou budku jen proto, že si bude myslet, že je v ní keš :(

tyhle budky byli tak že si žádný stromy lezením neničil,na jednu dosádneš ze země a na druhou ti stačí stoupnou na jednu sylnou větev
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama