Přejít na obsah


Fotka

časy logů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 TORES62

TORES62

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 8:51

Ahoj! Já také píšu časy do logů..vyjma některých mikrologbooků...v PC už méně,neboť jsem si je nezapisoval,ale mám teď nového oregoše a díky kačerovi martinmu jsem objevil zmíňovaný txt soubor a časy mám na talíři! Díky příteli,ještě se musím moc učit! Občas bývá zajímavé si v logbooku počíst,jak jsme se a s kým v terénu mijeli.
  • 0

#22 caapek

caapek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 19:17

já píšu časy vždy, protože při nálezu si ihned "pípnu" na hodinkách, což mi uloží čas a datum (až 30 záznamů) a pak mám přehled kolik a kdy sem našel kešek. navíc mi to pomáhá si připomenout celý lov při větším počtu odlovených kešek. ;)
  • 0

#23 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 9:47

Do logbooku v kesi pisu cas vzdy (jedina vyjimka byla, kdyz jsme v par lidech poradali 24hodinovy bagrik v Praze, tam jsme psali jen v prvnich x kesich a pak uz jsme prestali .. zapisovali jsme si cas pouze do vytisteneho seznamu, kde jsme si zapisovali tez poradi, bonusova cisla atd.) uz od prvni kese. Do logu na netu jiz cas nepisu, protoze si ho bezne nikam nepoznamenavam. Max, kdyz se rozepisu, ze jsem tam byla v tolik a tolik a zrovna prselo ci cokoliv jineho a tak.
  • 0

#24 onovy

onovy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 9:53

Vyhoda fieldsnotes, pipnu si v oregonu nalez, doma prozenu skriptem, doplni mi sam poradi kese a cas nalezu, ja uz jen dopisu log :).
  • 0

#25 hoopoo

hoopoo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 9:59

Hmm, do logbooku v keši většinou čas píšu (odhadem cca po hodinách), spíš mám problém si vzpomenout co je za datum. Ano vím - mám se podívat do gps, mobilu atp, ale většinou to nějak tipnu a pak se doma při logování divím, že mi sem tam plove den (či dva) :( Ale slibuji že se na to více soustředím B)
  • 0

#26 m.martin

m.martin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 9:59

onovy napsal/a:
Vyhoda fieldsnotes, pipnu si v oregonu nalez, doma prozenu skriptem, doplni mi sam poradi kese a cas nalezu, ja uz jen dopisu log :).

taky to tak dělám - akorát nepočítám číslo nálezu :-) za to to rovnou uploadujeu na gc, takže přpojim oregona, spustim script, a za pár vteřin si mi otevře gc.com fieldnotes s už nahraným texťákem, a jen loguju.
  • 0

#27 Podes

Podes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2009 - 22:53

Ja pisu cas vzdy do logbooku, hned za datumem. Pak zapis vyfotim a vecer doma jen zkouknu vsechny fotky a je to. Mam prehled o vsem - casech, IN/OUT, GC, TB... a do logu pak vse prepisu i s casem. Mam vyfocene vsechny logy v logbooku od zacatku.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama