Přejít na obsah


Fotka

pouzdro na 60CSx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2009 - 21:06

bertlak napsal/a:
No pouzdra jsou to moc pěkná, ale jak s tou gps v pouzdře pracuješ? Asi se dost zhorší čitelnost displaye. Nebo ne?:D:D:D
Ještě jsem si vzpomněl, že jsem na kajaku používal toto: obal:http://www.aquapac.n...store/erol.html
prodejce: http://www.aquapac.cz/telefony_gps.htm
To je absolutní ochrana a dovoluje GPSku plně používat. Pro ty, kteří chtějí mít přístroj stále jako nový je to jednoznačně nejlepší řešení. Vodotěsnost do 5m.;)


no tak hlavní učel byl ochránit gps v dobe kdy je například v batohu mezi klíčema, švícarákm, někdy matrošem na lezení... a jinak když du lovit tak gps mám v pouzdře na ramením popruhu od batohu když potřebuju vědět směr tak ji mám v ruce... ;)
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#22 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 209 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2009 - 21:19

No to je dalsi vec, na kterou jsem se chtel zeptat - ma to pouzdro (myslim original Garmin) "neco", cim by se dalo pripnout treba na ramenni popruh batohu? Napr. karabinku, nebo alespon ocko, kterym by se dala provect... A jeste jeden dotaz pod carou - vypina se vam obcas sama od sebe? Vim, ze se to tu resilo, ale nejako resume z toho tenkrat nevzeslo...
  • 0

#23 hulihenova

hulihenova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2009 - 21:53

schmar: samo pouzdro klips ani karabinu nemá, ale má otvor na to šroubovací kolečko, na které se ten originál klips nasazuje, takže na batoh se to dá i v pouzdře připevnit vcelku v pohodě. Pod čarou...nikdy se mi sama od sebe 60ka nevypnula...
  • 0

#24 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2009 - 23:10

hulihenova napsal/a:
schmar: samo pouzdro klips ani karabinu nemá, ale má otvor na to šroubovací kolečko, na které se ten originál klips nasazuje, takže na batoh se to dá i v pouzdře připevnit vcelku v pohodě.
Pod čarou...nikdy se mi sama od sebe 60ka nevypnula...


V tomto případě se jedná o originál neoprenové pouzdro Garmin.
Dá se sehnat i levná varianta na způsob starších klasických pouzder jako na telefony i se stejnou kovovou sponou "na opasek"
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka