Přejít na obsah


Fotka

Keškoměrka


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
93 odpovědí na toto téma

#41 borecteam

borecteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 20:32

Cekame na schvaleni uz od 21.3. Jedna se o tradicni kes, vse mame v poradku (3x kontrolovano). Je nejaky limit, do kdy to ma but schvaleno?
  • 0

#42 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 21:34

Jak může být limit? Jsme lidé, ne stroje, nepracujeme 24 hodin denně, i tak by to nemuselo pomoci :). Holt když je keší moc, nedá se svítit...
  • 0

#43 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 0:07

borecteam napsal/a:
Cekame na schvaleni uz od 21.3. Jedna se o tradicni kes, vse mame v poradku (3x kontrolovano). Je nejaky limit, do kdy to ma but schvaleno?


Zaleží, kolik si připlatíte. :D
Revieweři pracují jako dobrovolníci zadarmo ve svém volném čase a věřte, že byste s nima neměnili... ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#44 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 6:24

TrainTour Reviewer napsal/a:
Jak může být limit? Jsme lidé, ne stroje, nepracujeme 24 hodin denně, i tak by to nemuselo pomoci :). Holt když je keší moc, nedá se svítit...


Délku čekání připomínkují hlavně asi Ti, co zakládají svoji první keš a jsou natěšení, až bude venku ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#45 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 7:39

Mají ve frontě přednost eventové keše? Nějaké takové jsme odlovili, ale nejsou ještě schváleny, takže je nemůžeme zalogovat. Ne, že by to byl nepřekonatelný problém, počkat se dá. Myslím si však, že by se na to mohl brát ohled a tyto keše by mohly jít dopředu. Asi bude problém, že reviewer v té hromadě nepozná, které jsou eventové a to ani v případě, kdy to owner napíše. Ale třeba by to šlo odlišit v názvu. Jinak si myslíme, že dlohé schvalování keše nevadí. Keší je dost a pokud bude schvalování pomalejší, nebudou tak rychle příbývat, protož se mnoho vlastníků na to vykašle.
  • 0

#46 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 7:40

TrainTour Reviewer napsal/a:
... Další výjimkou jsou eventy a CITA, které bez ohledu na pořadí ve frontě schvaluji přednostně a je to logické - je to jediný typ keše, kde opravdu termín schválení hraje roli (vzhledem k termínu eventu a včasnému přihlašování), u jiných keší upřímně řečeno je termín publikace šumák (nekamenujte mě :D)


Jen bych se chtela zeptat na jeden CITOevent, ktery chteji poradat KG Brno. Termin se kvapem blizi ale event stale neni publikovan ac na strankach KG Brno uz o nem zminka a je a dokonce je i odkaz na (zatim publikovany) listing na gc.com (http://www.kgbrno.eu...php?readmore=22 ).
Bude publikovan v brzke dobe?
  • 0

#47 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 8:50

A jak se loví neschválené eventové keše, když pak nejdou ani zalogovat?

rodinka veverek napsal/a:
Mají ve frontě přednost eventové keše? Nějaké takové jsme odlovili, ale nejsou ještě schváleny, takže je nemůžeme zalogovat.....


  • 0

#48 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 9:55

Mion napsal/a:
A jak se loví neschválené eventové keše, když pak nejdou ani zalogovat?

rodinka veverek napsal/a:
Mají ve frontě přednost eventové keše? Nějaké takové jsme odlovili, ale nejsou ještě schváleny, takže je nemůžeme zalogovat.....

Úplně jednoduše. Na eventu dostaneš listing, zadáš souřadnice do GPS, jdeš po šipce, až přijdeš k tomu místu, najdeě keš a zaloguješ se do logbůku. [:)]
  • 0

#49 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 10:14

Aha, já jsem špatně porozuměl formulaci - myslel jsem, že jde o eventovou keš - (typu event cache) :)
Tak jsem přemýšlel, jak lze regulerně zapsat attended log na ještě neschváleném a neproběhlém eventu :D

rodinka veverek napsal/a:
Úplně jednoduše. Na eventu dostaneš listing, zadáš souřadnice do GPS, jdeš po šipce, až přijdeš k tomu místu, najdeě keš a zaloguješ se do logbůku. [:)]


  • 0

#50 Selmice

Selmice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 12:16

rodinka veverek napsal/a:
Mají ve frontě přednost eventové keše? Nějaké takové jsme odlovili, ale nejsou ještě schváleny, takže je nemůžeme zalogovat. Ne, že by to byl nepřekonatelný problém, počkat se dá. Myslím si však, že by se na to mohl brát ohled a tyto keše by mohly jít dopředu. Asi bude problém, že reviewer v té hromadě nepozná, které jsou eventové a to ani v případě, kdy to owner napíše. Ale třeba by to šlo odlišit v názvu.

Jinak si myslíme, že dlohé schvalování keše nevadí. Keší je dost a pokud bude schvalování pomalejší, nebudou tak rychle příbývat, protož se mnoho vlastníků na to vykašle.


Ptala jsem se na to mailem rewievera, ale nemají. Pry tak 10 dni na schválení, tak si musíme počkat. Sledujte listing eventu nebo naše profily na gc.com Earth cache bude trvat asi nejdele - tam ještě nemáme překlad do angličtiny. Zbytek bude venku jako obvykle.
  • 0
JUST HUNT IT!!!!

#51 borecteam

borecteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 15:29

Myslim ze system schvalovani je nastaven velmi podivne. Cekame s nasi tradicni na schvaleni uz od 21.3. To chapu, je velka fronta. Nicmene jsem pred chvili zjistil, ze cca 2 km od mista ulozeni nasi kese se vcera objevila jak jedna tradicni kes, tak dokonce i multina a to ze dne 9.4. Jak to tedy s tou frontou je, kdyz nekteri maji schvaleno za 4 dny i multinu, a my cekame uz pres 3 tydny na "pouhou" tradicni?
  • 0

#52 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 15:40

Princip je ten, ze 1. Datum uložení keše si můžeš dát jaké chceš ... Takže klidně budoucí ... Osobně bych uvítal, kdyby owneři upravili datum uložení keše na datum publikace. 2. Keše se neschvalují podle data založení ani podle data odeslání reviewerovi, ale podle GCkódu. Takže pokud někdo tu keš chystá už půl roku a má "starý" GCkód, tak na něj přijde řada velmi brzy po odkliknutí "Yes, listing is active". Takhle kolega odpoledne zaměřil a uložil krabku, večer napsal listing a já v jedenáct v noci (po pulikaci, samozřejmě) vyrážel na FTF ... A je jedno je-li to Tradiční nebo Multi nebo Mystery nebo co ...
  • 0

#53 Geohorse Reviewer

Geohorse Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 19:10

TrainTour Reviewer napsal/a:
To záleží na kolegovi Geohorse reviewerovi, který ji udělal. Ale teď je měrka stejně nanic. Pro méně chápavé :): nyní si ji představte, jako by byla STÁLE na maximu... (kačeři asi dorovnávají zimní nezakládací absťák :D, i když i v zimě se zakládalo dost)


Né, že by poslední měsíc byla Keškoměrka na zelené, ale na své maximum se dostala až dnes ráno... pro velikost fronty už nemá stupnici... kdyby byla jako analogové měřidlo, tak by ručička normálně ulítla... tohle jsem ještě neviděl.

Pro vaší představu je přes 300 nepublikovaných keší jen v CZ....

Jinak aktuální stav fronty zde:
Vložený obrázek
  • 0
ICQ: 340776686

#54 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 22:39

Proc zakládaj? Blázni.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#55 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 6:48

Osik napsal/a:
1. Datum uložení keše si můžeš dát jaké chceš ... Takže klidně budoucí ...


Omyl:
You can't choose a date that is in the future.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#56 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 7:20

Osik napsal/a:
Princip je ten, ze
1. Datum uložení keše si můžeš dát jaké chceš ... Takže klidně budoucí ... Osobně bych uvítal, kdyby owneři upravili datum uložení keše na datum publikace.

Datum uložení chápu jako datum, kdy jsem krabku fyzicky ukryl a tak ho také nastavujeme. Dříve budoucí datum zadávat šlo, využívali jsme toho, když jsme veděli, kdy tam kešku zaneseme, abychom pak už nemuseli datum měnit.
  • 0

#57 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 7:31

Osik napsal/a:
Princip je ten, ze
1. Datum uložení keše si můžeš dát jaké chceš ... Takže klidně budoucí ... Osobně bych uvítal, kdyby owneři upravili datum uložení keše na datum publikace.

Osobně toto datum vždy nastavuji na den, kdy bylo odesláno final na schválení a rozdíl může být tedy maximálně pár dní.
  • 0

#58 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 7:43

Já jsem spokojen,desátého jsem odeslal ke schválení,třináctého byla venku,takže velké díky.Když to teď tak sleduju,myslím že další necháme radši až na zimu. Naši keš teď schvaloval Geolens,tak by mě zajímalo,jestli na Slovensku mají teď taky takový fofr ?
  • 0

#59 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 14:31

borecteam napsal/a:
Myslim ze system schvalovani je nastaven velmi podivne. Cekame s nasi tradicni na schvaleni uz od 21.3. To chapu, je velka fronta. Nicmene jsem pred chvili zjistil, ze cca 2 km od mista ulozeni nasi kese se vcera objevila jak jedna tradicni kes, tak dokonce i multina a to ze dne 9.4. Jak to tedy s tou frontou je, kdyz nekteri maji schvaleno za 4 dny i multinu, a my cekame uz pres 3 tydny na "pouhou" tradicni?


Ona to totiž není fronta, ale zásobník. LI-FO ;)
  • 0

#60 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 15:21

LudekV napsal/a:

Osik napsal/a:
1. Datum uložení keše si můžeš dát jaké chceš ... Takže klidně budoucí ...

Omyl:
You can't choose a date that is in the future.

Náš ústav se tímto omlouvá ... Kdysi to tak bývalo, ale již tomu tak není ...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama