Přejít na obsah


Fotka

Keškoměrka


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
93 odpovědí na toto téma

#81 jfvachovi

jfvachovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 12:32

Nam uz tam keska taky visi vic nez tyden a koukali jsme, ze kese s vyssim cislem jsou vypustene. Mozna je to tim, ze jsou to tradicky a my mame multinu... Taky je nase prvni, tak tam mozna bude nejaka chybicka (i kdyz jsme prohlizeli vsechny navody a vsechno mnohokrat kontrolovali). Ale, za bychom cekali mesic, to si vubec neumim predstavit (nic jineho by se ale asi nedalo delat :))
  • 0

#82 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 11:37

Tak veřizeny, noví retrívři se činili. To je tady teď úplně zalesněno ;) Díky moc všem!!!
  • 0

#83 romar20

romar20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2009 - 17:08

Právě čekám na schválení mini-multiny pátý den (9.6. odesláno ke schválení). Keškoměrka je stále zelená:( Tak nevím co je špatně.
  • 0

#84 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2009 - 18:07

monro napsal/a:
Právě čekám na schválení mini-multiny pátý den (9.6. odesláno ke schválení). Keškoměrka je stále zelená:( Tak nevím co je špatně.

jj, taky čekám a nevím proč to trvá... když byla fronta červená, měl jsem kešku schválenou druhý den. Teď je několik týdnů jedna zelená čárka, a trvá to podezřele dlouho. Stále jedna zelená, měl jsem za to, že bude keškoměrka trochu "pumpovat podle aktuálního stavu...
... nedalo by se někam sem napsat, co jedna čárka znamená? Kolik je to keší ve frontě? Tedy pravidlo pro generování keškoměrky.
  • 0

#85 flyzapi

flyzapi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2009 - 20:11

monro napsal/a:
Právě čekám na schválení mini-multiny pátý den (9.6. odesláno ke schválení). Keškoměrka je stále zelená:( Tak nevím co je špatně.

Mám úplně stejný problém. Dokonce i s datumem a pořád mi tam visí. Položil jsem už 6.6. ale díky připojení a pracovní vytíženosti jsem to odeslal taky 9.6. a je to taky mini-multi.
  • 0

#86 Peta85

Peta85

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2009 - 20:30

flyzapi napsal/a:

monro napsal/a:
Právě čekám na schválení mini-multiny pátý den (9.6. odesláno ke schválení). Keškoměrka je stále zelená:( Tak nevím co je špatně.

Mám úplně stejný problém. Dokonce i s datumem a pořád mi tam visí. Položil jsem už 6.6. ale díky připojení a pracovní vytíženosti jsem to odeslal taky 9.6. a je to taky mini-multi.

Ja cekam na schvaleni tradicky od pondeli 8.6., kdy jsem odeslal pozadavek ke schvaleni. Keskomerka se mi zda jaksi zamrzla. Takhle dlouho jsem necekal ani, kdyz byla fronta plna ...prapodivne. :|
  • 0

#87 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2009 - 22:40

Keškoměrku jste tak trochu špatně pochopili, resp. její aktualizaci. Je přeci z principu získání dat o délce fronty jasné, že její stav NENÍ a NEMŮŽE BÝT online. Kolega Geohorse reviewer si na ní udělal pokud vím skript (na vytvoření jejího obrázku z dat délky fronty), ale je jasné, že skript musí on spustit, když je jako reviewer na GC.com přihlášen, že. Čili pokud je např. někde pryč a aktualizaci dat v době, kdy je na GC.com přihlášen neprovede, data keškoměrky jsou stará, dokud ji opět nezaktualizuje. Pokud je to jinak, jistě mě kolega Geohorse opraví (nevím jak to má přesně dělané, ale je jasné že přihlášen být musí). Současný stav opravdu není v zelené, fronta nyní čítá cca 120 nepublikovaných keší (z toho 70 nezpracovaných). Já o víkendu byl pryč (např. včera eventy v Kostelci a na Housce), myslím že i kolegové logicky nebudou o slunném víkendu sedět celý den u PC a jsou též logicky přes den (či celý víkend) někde mimo, čili se to zpracuje teď v nejbližších dnech.
  • 0

#88 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 7:11

Díky Minarjo za info... Možná se zkusím zeptat... nešlo by zařídit, aby ten skript mohl spouště i některý z dalších reviewerů případně všichni? Keškoměrka by díky tomu byla stále aktuální.
  • 0

#89 Geohorse Reviewer

Geohorse Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 8:54

TrainTour Reviewer napsal/a:
Keškoměrku jste tak trochu špatně pochopili, resp. její aktualizaci.


No tušil jsem, že jsem si na sebe ušil bič, když se to "profláklo" až na titulku gc.cz . Beztak na tento můj nápad kouká Groundspeak .... jak to říct... "né moc nadšeně". Řešení je na snadě... vrátit keškoměrku zpět do ilegality kde byla, popřípadě jí užívat oficiálně jen při nějakých problémech, které doufám díky posile už hned tak nenastanou.
Já byl pryč a teď jsem defakto fungoval až v sobotu, to jsem stihl pustit něco k AE2009, kde jsem byl a víc jsem nedělal... Prostě dva lidi co na to zůstali, to neudrží, takže dnes se to v plné sestavě vyčistí a keškoměrka bude defakto zase zbytečná.
  • 0
ICQ: 340776686

#90 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 9:06

Geohorse Reviewer napsal/a:
Beztak na tento můj nápad kouká Groundspeak .... jak to říct... "né moc nadšeně".


Proč? Ať se na to dívám jak chci, tak mě nenapadá žádný důvod, proč to GS vadí.
  • 0

#91 romar20

romar20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 9:26

No jo, bylo pěkně, taky jsem byl celý víkend na vzduchu.
  • 0

#92 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 19:04

Fíha, takhle plno jsem už dlouho neviděl. Jeden z posledních pěkných víkendů (ne-li poslední) a kačeři toho naplno využili.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#93 acrossforester

acrossforester

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 19:15

Arogant napsal/a:
Fíha, takhle plno jsem už dlouho neviděl. Jeden z posledních pěkných víkendů (ne-li poslední) a kačeři toho naplno využili.


jo víkend byl pěknej, ale s tématem ses trochu upsal viď:D
  • 0

#94 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 060 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 20:08

no soude podle stavu "teplomeru" ze vyletel az do ruda .. se upsat nemusel . bylo teplo tak kaceri sazeli nove kousky .. ale skoro to vypada na neco vetsiho .. treba dalsi obrazek :D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama