Přejít na obsah


Fotka

Keškoměrka


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
93 odpovědí na toto téma

#1 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 8:20

Jak moc bývá aktuální měřidlo fronty kešek ke schválení?
http://www.gc-plzen....p?article_id=57
  • 0

#2 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 12:10

To záleží na kolegovi Geohorse reviewerovi, který ji udělal. Ale teď je měrka stejně nanic. Pro méně chápavé :): nyní si ji představte, jako by byla STÁLE na maximu... (kačeři asi dorovnávají zimní nezakládací absťák :D, i když i v zimě se zakládalo dost)
  • 0

#3 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 12:14

TrainTour Reviewer napsal/a:
To záleží na kolegovi Geohorse reviewerovi, který ji udělal. Ale teď je měrka stejně nanic. Pro méně chápavé :): nyní si ji představte, jako by byla STÁLE na maximu... (kačeři asi dorovnávají zimní nezakládací absťák :D, i když i v zimě se zakládalo dost)


Nevím, jak moc by to zatěžovalo, ale bylo by zajímavé, třeba jednou týdně, vědět, kolik keší je ve frontě, kolik jich bylo schváleno, kolik jich neprošlo sítem ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#4 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 14:59

Taky by mě to zajímalo, jsem na tom asi stejně jako mnoho jiných, jedna má keš už čeká přes týden na zveřejnění (prosím nechápat jako kritiku nebo způsob jak se připomenout!), takže jsem trochu zvědavý, kdy na ni asi dojde řada... :-)
  • 0

#5 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 15:16

sice by sem měl psát jen reviewer, ale znám odpověď... minulý čtvrtek na jednoho konkrétního připadalo 300 keší, tedy moc... když by v listingu ke schválení nebylo tolik základních chyb, jako že se keška koupe v atlantiku, tak by to schvalování šlo jistě lépe...
  • 0

#6 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 20:27

Ad Kolombo: není problém občas napsat třeba stav fronty, ale kolik prošlo-neprošlo, to už není možné, jelikož na CZ frontu nejsem (naštěstí) sám. Nicméně k archivacím před publikací také dochází, to ano, v řadě případů pak dochází k úpravám autorů, a tyo třeba i na několikrát (kolize a jiné problémy). Počet keší ve frontě ale není moc určující - některé jsou totiž schváleny za minutku (tradičky, vše bez problémů), jiné třeba i za minut 10 s připomínkami a vracením se po doplnění autorem, čili vcelku některá může dát etapážně i dost přes čtvrt hodiny-proto počet není rozhodující tak, jako propracovanost autory. No pokud to někoho i tak extra zajímá, tak nyní je v CZ frontě 77 keší nezpracovaných (tj.těch, kterých se ještě žádný reviewer "nedotkl"-nebyly publikovány ani upomínány) a 119 keší celkem (rozdil 119-77 odpovídá upomínaným, kde se čeká na opravy autorů, což je někdy na dlouho...)
  • 0

#7 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 22:26

Předesílám, že si naprosto vážím práce všech 3 revieweru a plně jim důvěřuji. Dokonce jsem měl možnost všechny poznat osobně (nejen já, ale i celý náš tým ;) ) a vyslovuji jim naprostou důvěru. Vzhledem k tomu, že keškoměrka není nijaký závazný zdroj informací, bych uvítal občasné hlášky reviewerů typu: "Vyserte se na to, nestíháme, počkejte týden.. měsíc, rok, pětiletku :D!", pokud jsou opravdu zahlceni. Myslím, že rozumní kačeři-zakladatelé to pochopí a počkají.
  • 0

#8 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 8:25

PLAJ family napsal/a:
Myslím, že rozumní kačeři-zakladatelé to pochopí a počkají.


Počkají i ti nerozumní, mají snad na vybranou? ;)
  • 0

#9 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 9:07

To je ono, nejhorší není dlouhá čekací doba, ale ta nejistota. Co se s mojí žádostí děje? Nespadla někam pod stůl? Třeba se nějak omylem vymazala. (něco jako když si dáte s někým sraz a on pořád nejde, pak přichází pochybnosti - máme ten sraz vůbec tady? a bylo to opravdu ve tři?) Pokud budu vědět, že je všechno ok, jen je nás hodně, tak budu "v klidu" čekat klidně měsíc. Nejvíc by se mi líbilo, kdyby na stránce listingu keše čekající na schválení byl nějaký ten (klidně přibližný) "remaining time", ale to je poznámka spíš pro Groundspeak. Ale snad by šlo nastavit, aby se automaticky jednou za čas (den?) odeslal mail typu "nezavěšujte, jste v pořadí". Co? Šlo by to? Určitě by pak ubylo dotazů, kde jako vázne to schválení.
  • 0

#10 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 10:02

PLAJ family napsal/a:
Předesílám, že si naprosto vážím práce všech 3 revieweru a plně jim důvěřuji. Dokonce jsem měl možnost všechny poznat osobně (nejen já, ale i celý náš tým ;) )
a vyslovuji jim naprostou důvěru.
Vzhledem k tomu, že keškoměrka není nijaký závazný zdroj informací, bych uvítal občasné hlášky reviewerů typu: "Vyser... se na to, nestíháme, počkejte týden.. měsíc, rok, pětiletku :D!", pokud jsou opravdu zahlceni.
Myslím, že rozumní kačeři-zakladatelé to pochopí a počkají.

Pod to bych se taky podepsal.
V poslední době mi pípne keš i okolo druhé hodiny ranní (noční). Kdy ti kluci jenom spí? Neovlivňuje to negativně jejich sexuální život?:)
  • 0

#11 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 10:59

Ad Sodobar a obecně ostatní: Pokud máte v rozdělaném listingu jen červený řadek "This cache has not been reviewed yet. Once it is published, it will be listed on the site. Check the logs to see if the reviewers have left a note for this listing." a ne nějaký další (listing is temp.disable, archived,....),. pak není co řešit - listing je aktivní, čekající ve frontě na schválení, případně na poznámku reviewera bránící schválení. Není třeba opravdu mailem upomínat či se dotazovat slovy "je opravdu listing ve frontě, aktivoval jsem ho správně?" apod. Ta červená sekce "Cache issues" v horní části listingu jasně píše, co s listingem je, no a pokud nepíše, že je disabled, archived, ale pouze not reviewed, je to jasné :)
  • 0

#12 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 6:28

TrainTour Reviewer napsal/a:
Ad Sodobar a obecně ostatní:
Pokud máte v rozdělaném listingu jen červený řadek "This cache has not been reviewed yet. Once it is published, it will be listed on the site. Check the logs to see if the reviewers have left a note for this listing." a ne nějaký další (listing is temp.disable, archived,....),. pak není co řešit - listing je aktivní, čekající ve frontě na schválení, případně na poznámku reviewera bránící schválení. Není třeba opravdu mailem upomínat či se dotazovat slovy "je opravdu listing ve frontě, aktivoval jsem ho správně?" apod. Ta červená sekce "Cache issues" v horní části listingu jasně píše, co s listingem je, no a pokud nepíše, že je disabled, archived, ale pouze not reviewed, je to jasné :)



Původně jsem se sem registroval jen kůli tomu, abych vznesl dotaz, nakonec jsem ale narazil na tohle vlákno a poslední reakce zodpověděla mé přichystané otázky beze zbytku. Pouze tedy poděkuji a mizím. :D
  • 0

#13 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2009 - 18:44

TrainTour Reviewer napsal/a:
Ad Kolombo: není problém občas napsat třeba stav fronty, ale kolik prošlo-neprošlo, to už není možné, jelikož na CZ frontu nejsem (naštěstí) sám. Nicméně k archivacím před publikací také dochází, to ano, v řadě případů pak dochází k úpravám autorů, a tyo třeba i na několikrát (kolize a jiné problémy). Počet keší ve frontě ale není moc určující - některé jsou totiž schváleny za minutku (tradičky, vše bez problémů), jiné třeba i za minut 10 s připomínkami a vracením se po doplnění autorem, čili vcelku některá může dát etapážně i dost přes čtvrt hodiny-proto počet není rozhodující tak, jako propracovanost autory. No pokud to někoho i tak extra zajímá, tak nyní je v CZ frontě 77 keší nezpracovaných (tj.těch, kterých se ještě žádný reviewer "nedotkl"-nebyly publikovány ani upomínány) a 119 keší celkem (rozdil 119-77 odpovídá upomínaným, kde se čeká na opravy autorů, což je někdy na dlouho...)


tak jak to teď vypadá? už se mě nechtělo čekat a jednu svoji jsem přihodil ;)
  • 0

#14 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2009 - 19:49

Muj nazor je, ze je celkem jedno, kdy se kes reviewrovi posle, nebot pokud ji ma clovek pripravenou, tak k tomu stejne jednou dojde. Naopak Reviewri by se nemeli nechat delkou fronty ovlivnovat, maji i svuj vlastni zivot a tak budme vdecni za to, ze to pro nas delaji (ruku na srdce - kdo z vas dela co pro jine nezistne - ano, nekteri spoustu veci a jini zase nic), vzdyt si muzeme pockat, treba mesic, dva, neni kam spechat a trebas majitel leccos vylepsi, nez dojde na jeho kes rada. Take si nekteri mozna rozmysli trousit za sebou skatulky jak hrasky, kdyz to bude trvat tak dlouho. Osobne bych v tom videla mozna i jakousi regulaci a zkvalitneni kesi - kdo vi? Kazdopadne reviewrum velke diky a omluva za prispevek v tomto vlaknu, ale se to tu tak rozjelo...
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#15 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2009 - 21:14

Ad Majus: ano, to si též myslím, a opravdu - zvlášť u začátečníků v rev.note lozích sleduji, když se ke keší dostanu,jak postupně připisují logy typu "jeje já ještě zapomněl na to a to, doplňuji" - aneb čím déle není keš schválena, tím více nutí kačery (všechny) přemýšlet nad tím, zda opravdumají vše ok, dlůe pravidel, třeba si pak i přečtou wiki doporučení,... Jo a délkou fronty se samosebou není možné nechat ovlivňovat, to bych nmohl chodit do práce, spát a musel bych teď 25h denně schvalovat :). Aktuální stav je skoro stabilní, furt mezi 80-100 nezpracovaných keší (aneb co jeden večer zpracuji, to do druhého zase přibude :D)
  • 0

#16 St@nda

St@nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 6:33

TrainTour Reviewer napsal/a:
Ad Majus: ano, to si též myslím, a opravdu - zvlášť u začátečníků v rev.note lozích sleduji, když se ke keší dostanu,jak postupně připisují logy typu "jeje já ještě zapomněl na to a to, doplňuji" - aneb čím déle není keš schválena, tím více nutí kačery (všechny) přemýšlet nad tím, zda opravdumají vše ok, dlůe pravidel, třeba si pak i přečtou wiki doporučení,... Jo a délkou fronty se samosebou není možné nechat ovlivňovat, to bych nmohl chodit do práce, spát a musel bych teď 25h denně schvalovat :). Aktuální stav je skoro stabilní, furt mezi 80-100 nezpracovaných keší (aneb co jeden večer zpracuji, to do druhého zase přibude :D)


Poznámka o tom, že to kačery nutí vše si ještě třikrát zkontrolovat, je naprosto přesná. Dokonce i betatesting známými už proběhl na naší kešce dvakrát, zatímco ta čeká na schválení. Jsem tedy v klidu ohledně toho, zda mám výpočty srozumitelné a jednoznačné, ovšem stále v nejistotě z toho, kdy to všechno vypukne. ;)
  • 0

#17 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2009 - 22:23

Jelikož v současné době denně vzniká a do fronty vniká :) více keší, než za den zpracujeme, fronta bohužel roste a roste - nýní víc jak 140ks nezpracovaných. No což, však ono se to časem zastaví, tímto tempem dojdou lokality ČR z hlediska kolizí do pár měsíců :). Už nyní je procentní podíl zamítaných keší pro kolizi vysoký...
  • 0

#18 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 7:12

TrainTour Reviewer napsal/a:
Jelikož v současné době denně vzniká a do fronty vniká :) více keší, než za den zpracujeme, fronta bohužel roste a roste - nýní víc jak 140ks nezpracovaných. No což, však ono se to časem zastaví, tímto tempem dojdou lokality ČR z hlediska kolizí do pár měsíců :). Už nyní je procentní podíl zamítaných keší pro kolizi vysoký...


dá se očekávat publikování po více jak 14 dnech? Nebo je to závislé na regionu? Díky za odpověď
  • 0

#19 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 8:10

radvoj napsal/a:
dá se očekávat publikování po více jak 14 dnech?


Dá, moje keš čeká na kontrolu reviewera od 22. března.
  • 0

#20 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 8:34

Dá, moje keš čeká na kontrolu reviewera od 22. března.


Tak to su klidný, já čekám zatím na vyjádření od 31.3. ;)
Asi ta změna počasí a změna pravidel udělaly svoje. Takže chlapci hodně štěstí a pevné nervy.
Vůbec nechci, aby to vypadalo jako kritika. Chraň bůh!
Ty třeba čekáš na schválení od 22.3. a teď tady v okolí vylezla keš umístěná 6.4. (publikace 7.4.) a nakonec se ukázalo, ža ani nebyla v době publikace na svém místě. Asi kvůli odmazání fronty nejdřiv publikujou tradičky atd.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama